Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,675
Ynt: Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

Et balık kelle bunlar yenir elle. Bu gibi saçma sapan şeyler güzelim balıkları ziyan ediyorlar elle balık yemedikten sonra yanındada iki duble atmadıktan sonra bu hayatın tadımı çıkar.

Etiketler

Vay be vatandaşa bak yasaklayacaksın bu gibilere balık yemeyi yazık etti güzelim balığı.Ne olacak oturup bir deniz kenarına üç taş koyup ortasında ateş yakıp ateş alışınca 70 lik yenirakıyı açıp ufaktan atmayı bilmezki, sonra köz olur hooop balık üzerine bir duble kokuyla bir dıoblede kılçıkla giderki onlarda işin bonusu olur.
İşte herşeyi yazık eden yaratıklar balığıda ziyan etmişler.Çekerler cezasını mutlaka.
Kalın sağlıcakla.

Et balık kelle bunlar yenir elle. Bu gibi saçma sapan şeyler güzelim balıkları ziyan ediyorlar elle balık yemedikten sonra yanındada iki duble atmadıktan sonra bu hayatın tadımı çıkar

GELDE KATILMA BU SÖZLERE!

not: bilinçli olarak büyük harfle yazılmıştır

tommycan' Alıntı:
Alabalık dışındaki bir balıkta işe yarayacağını düşünmüyorum.... Dikkat ederseniz reklamda da alabalık konu mankeni olarak seçilmiş.... Yapısı itibariyle alabalık kaygan ve gevşek bir ete sahip..... aletle kılçığını çıkarmaya gerek yok... alabalığı fileto yapınca omurgayı kılçıkları ile çekip alabiliyorsunuz zaten.... kanaatimce, para tuzağı olan klasik amerikan icatlarının en lüzumsuzlarından biri de bu...... bu hızla yakında oltanın ucuna balık yakalanınca direk ızgara yapan aleti de keşfeder bunlar...... hani internette de yayınlanan meşhur amerikan kekoluklarını gösteren kısal film vardır.... ordan bir örnek verecek olursak.... spor salonu tek katlı yüksek giriş gibi bir bina.... adam oraya yürüyen merdiven yapmış... bunu amerika görmüş kişilere de teyid ettirdim.... :smiley:))))) Bu ve buna benzer cihazlar da tüketim çılgını amerikan toplumuna hitap ediyor bence..... balığı tutacam.. el değmeden kılçığını çıkaracam... el değmeden derisini soyacam.... el değmeden pişirecem ..... niye balık tutuyorum ki..... direk fileto olarak tonla satılıyor zaten.... saygılarımla....

Video izlendiğinde çok iyi bir alete benziyor ama size katılıyorum. Tamamen para tuzağı bi alet.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR