Bahcesehir aktivite offroad kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzhan3434 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,032
Ynt: Bahcesehir aktivite offroad kamp

Ben bozdum kafayı önede kilit takıcam. Sonrasında motor atıcam. Arkadaşımda rn380 var onu alıp akuple 1 takım motor şanzuman yedekte duracak. Ya mahruti değişecek yada lastik 35 olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

mrdnmz' Alıntı:
İbrahim MT kesmiyor. Biz Tafa yla 4 saat kaybolduk (toplamda 5-6 saat gezdik) en son ormancıların traktörü gördük üstelik lastikleri zincirliydi.

Deryadakilerden lazım bize.
Emre, Tafa anlatsın son girdiğimiz yerleri. 11 de ormana girdik 5:30 du çorbacıdaydık. 1 i kayıp 3 dodik, 1 şnorkel başlığı1 far koruma. Yol yol değil ama napalım Gönül oraya kayıyor

dturan' Alıntı:
Emre, Tafa anlatsın son girdiğimiz yerleri. 11 de ormana girdik 5:30 du çorbacıdaydık. 1 i kayıp 3 dodik, 1 şnorkel başlığı1 far koruma. Yol yol değil ama napalım Gönül oraya kayıyor

Derya dodikler için aklıma bir fikir geldi ve uyguladım. Doğrumu yanlışmı göreceğiz.

Dodikleri monte ettikten sonra davlumbaz kısmında delikler açtım bu deliklerden aşırıya kaçmadan POLIÜRETAN. Köpük sıktım. Bu içini doldurdu. Tahminim bu sayede dodiklierin ince fiberinin içinin dolmasıyla mukavemeti arttı.

Uygulamanın doğru yada yanlış OLDUĞUNU zaman gösterecek.

Abiler benide yolcu olarak alsaniz :smiley: kameramanligim iyidir kurek kazma fena sallarim tamir konusundada iyiyik ... ben neymisimde haberim yokmus meger

ibrahim IPEK

Ynt: Bahcesehir Aktivite Offroad Kamp

Arkadaşlar Derya'nın dodikleri kırdığı yaklaşık yedi saat gezdiğimiz, bir çok yerini yol olmadan geçtiğimiz, tahmini çizilmiş rotamız. yağmurlu havalar da zor olacağını tahmin ediyorum.

Gezi

tafa4196' Alıntı:
Arkadaşlar Derya'nın dodikleri kırdığı yaklaşık yedi saat gezdiğimiz, bir çok yerini yol olmadan geçtiğimiz, tahmini çizilmiş rotamız. yağmurlu havalar da zor olacağını tahmin ediyorum.
Bütün bunlara + arabada eşlerimiz vardı ve yarı yolda mazot bitti. İlave, tek araç gidilecek yerler değil. Arabanın mazotu bitmeden 5 dk önce kaput kadar bir yaban domuzu çıktı karşımıza. Mazot ikmali yaparken tüfekle nöbet tuttum arabanın önünde. Bu havalarda hiç tek girilecek yerler değil

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri