Baharı Camper'la Kovalamak; İstanbul'dan Beyşehir'e Bir Rota

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camper_02 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,088
Ynt: Baharı Camper'la Kovalamak; İstanbul'dan Beyşehir'e Bir Rota

Bu gezi işini bitirince artık yola düşme vakti geldi. Yolumuz uzun, İstanbul’a kadar artık zorunlu ihtiyaç dışında durmak yok. Bolvadin de yemek yemek dışında da durmadık zaten.
Akşam saatlerinde Topçular iskelesi feribot kuyruğunda olduk. 19 Mayıs tatilini fırsat bilen insanlar yollara düşmüş. Burada iki saate yakın bekledik. Birden bire “gooooll” sesi duyunca anladık ki bu gece Fenerbahçe’nin ve Trabzon Sporun hayati gecesi var. Pek fanatikliğim yoktur ama kuyrukta da yapacak bir şey yok, yan arabaya kulak kabartmaya başladık. Arkasından küfür sesleri (Fenerbahçe gol yedi) duyuldu yani sıkıntım biraz civarın tepkilerini gözleme ile dağıldı. Vapurla karşıya geçince Fenerbahçe işi bitirmişti. İnsanlar sanki kendileri gol atmış gibi sokaklarda ellerde bayrak gezmeye başladılar. Bizim seyahatte uzadıkça uzadı tabii. Tamam arkadaş, tebrik ederiz, şampiyon oldunuz ama abartmanın ne anlamı var ki? Eve girdiğimizde saat gecenin 01.00 olmuştu.

Etiketler

Baharı Camper'la Kovalamak; İstanbul'dan Beyşehir'e Bir Rota-6.Gün (Son)

Yollarda gelincikler tüm canlılıkları ile insana “gitme, bu bölgede daha çok görecek yer, çok konuşulacak ve bir şeyler öğrenilecek insan ve yeni tatlar var” diyordu. Ancak bizim yan yana gelen ikili, zaman ve para ikilisi, bu kadarına müsaade etti. Biz yine de mutluyuz, az zamana çok şey sıkıştırdık. Burası çok daha fazla zaman ayrılmayı hak eden bir bölge, hele de bu mevsimde, baharın bu en coşkulu zamanında..
Şimdi siz okuyan ve paylaşan gezgin dostlardan isteğimiz, bu yöre ile ilgili eksik olan yerleri önermeniz ve boşlukları doldurmanız. Böylece hepimizin uygulayabileceği en ekonomik ve rantabl bir rota ortaya çıkacaktır. Sanıyor musunuz ki bu ekip oralara bir daha gitmez?
Ekip arkadaşlarıma, özellikle bu geziyi planlama aşamasında çok emeği geçen Mehmet hocama, teşekkür etmem lazım. Sevgili Camper; her zaman ki gibi bir geziden de alnının akı ile çıktın, sana da teşekkürler.
Ve siz takip eden sevgili Gezenbilir ailesi; sabrınız ve katkılarınız için teşekkür ederim.
Sevgili Özdal kulakların çınlasın; “ Önemli olan varmak değil, yollarda olmaktır” değil mi?
Sağlık ve mutlulukla
GEZEKALIN..
Ümit Kuru
30.05.2011 Saat 21.14

P1010061

Değerli Ümit Hocam,

Bu güzel geziyi böylesine keyifli, akıcı anlatımlı ve en önemlisi çok güzel karelerle bizlere de yaşattığınız için tekrar tekrar teşekkürler. Bu geziniz gösteriyorki uygun planlama, doğru zamanlama ve en önemlisi keyifli ve uyumlu bir ekip ile insan isterse çok yeni gezi rotaları çıkarabiliyor.

Sizin aracılığınız ile Mehmet hocama eşi Mürşide ablama, Muharrem hocam ve eşine, Siz ve eşinize daha nice keyifli rotaları sağlık, mutluluk ve huzurla geçirmenizi ve bir dahaki sefere bu güzel ekiple olmayı dileyerek tekrar vakit ayırıp bu güzel anları paylaştığınız için teşekkürler.
Hep güzel rotalarda olun....

Aytül,Tamer,Jr. Tamay ÇETİN

Hangi karesine hangi yazısına söz söyleyelim bilemedim,keşke sizde Sayın Rüzgar ın yaptığı gibi parça parça verseydiniz de bu kadar yoğun gelmeseydi bize.

Gezgin in esen rüzgara göre yön değiştirmesi ne kadar güzelmiş,sizle bir kez daha ispatlandı,emeğinize elinize,sözünüze sağlık.

mayıstosböce' Alıntı:
Hangi karesine hangi yazısına söz söyleyelim bilemedim,keşke sizde Sayın Rüzgar ın yaptığı gibi parça parça verseydiniz de bu kadar yoğun gelmeseydi bize.

Gezgin in esen rüzgara göre yön değiştirmesi ne kadar güzelmiş,sizle bir kez daha ispatlandı,emeğinize elinize,sözünüze sağlık.

Güzel ve yüreklendirici sözler gönderen tüm arkadaşlarıma minnettarım..
ÜMİT KURU

Duyarlı bir kalemden dökülen akıcı anlatımınız, bol ve kaliteli görselleriniz ile süslenmiş gezi anılarınızı zevkle okudum.
Anadolu'nun bu az bilinen güzelliklerini bize tanıttığınız için bütün gezi ekibine teşekkür ediyorum.

Rüzgar

Başlığı çok geç farkettiğim için kaydettim.Yarın müsait bir anımda, kahve eşliğinde sindire sindire okuyacağım ;D

Mehmet Hocam, geziniz çok güzel olmuş. Ümit beye de etkliyici anlatımı için teşekkür ederim.Toroslardaki bir daha ki maceranızda beraber olmak dileği ile.

Mustafa /Antalya

Sevgili Mustafa kardeşim;
Seni burada görmek ne güzel (uzun zamandır şehir dışında olduğum için yazını yeni okudum)Torosları senin kadar bilmemiz mümkün değil.
İnşallah karavan gurubundan bölgeyi merak eden arkadaşlarla birlikte,Senin rehberliğinde yeni gezilere imzamızı atarız,Sevgiler.

yeni üyeyim, sitedeki tanıtımları yavaş yavaş inceliyorum ve şimdiye kadar gördüklerim harika bir şekilde kaleme alınmış. emeği geçenlere teşekkürler..

Güzel sözlerinizin sayfamızda dile getirilmesi bizim için ayrı bir mutluluk oldu.
Aramıza Hoşgeldiniz
Ümit Kuru

mehmet bey ve ümit kardeşim ve diğer gezginleri kutluyorum ve bizi çok özlediğimiz bir geziye götürdüler inşallah.onların çizdiği bir rotayla bizde onların gittiği gibi bir gezi yaparız fotoraflara ve kaleminize teşekkürler saygılar

Spkavp2025

resimin altına yazmayı unuttum sapancada bir karavan kampik açılışı ve 29 ekim 2009 kamp ve karavan istanbul federasyonu..tanıığınız dostlar vardır diye koydum

akıcı üslubunuz ve zengin görsellik ile zevkle okudum gezinizi. paylaşım için çok teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri