Az Bütceyle Moto Karavan Nasil Yapmalır .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kürşad-eym Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,069
Bu arada Karavan dusunuyorsaniz arac haricinde park yerinide dusunmeniz gerekli.kucuk gibi gozuken j9 ford ducato hicbir yere sigmiyorlar.uygun park alani yoksa buyuk problem.
Ufak kasalar gerçekten daha güzel görünüyor. Okul döneminde kısa kasa servisimiz vardı o zaman büyük görnüyordu tabi biz küçük olduğumuz için ama içi şimdi bir karavan için nasıl kalıyor bilemiyorum.

Uzun kasa dediğiniz gibi sığma konusunda sorun olabilir. Özellikle şehir içindede kullanacağım için düşünülmesi gerek ancak az bütçeli karavan için en ideal yol. Kısa kasa sizce nasıl kullanım veya farklı özellikleri açısından. Tek sıkıntım olmayan şey park.

Son düzenleme:

Etiketler
A
Ufak kasalar gerçekten daha güzel görünüyor. Okul döneminde kısa kasa servisimiz vardı o zaman büyük görnüyordu tabi biz küçük olduğumuz için ama içi şimdi bir karavan için nasıl kalıyor bilemiyorum.

Uzun kasa dediğiniz gibi sığma konusunda sorun olabilir. Özellikle şehir içindede kullanacağım için düşünülmesi gerek ancak az bütçeli karavan için en ideal yol. Kısa kasa sizce nasıl kullanım veya farklı özellikleri açısından. Tek sıkıntım olmayan şey park.
Kisa sase disardan gozuktugu gibi degil.icibuyuk.yada bana oyle geliyor.ben arabamin icine mutfak yemek masasi ve ayrica yatak uerlestirebiliyorum.yatak ayni zamanda yolcu koltugu alacak.eger yemek masasindan vaz gecersem wc dus ta koyabilirim icine.net ten j7campervan yada j7 caravan olarak aratirsaniz cok modelini gorebilirsiniz.sehir icinde gezmesi parki kolay.benim tek aracim her iki sekildede kullaniyorum.yakit konusundada sinifinda az yakan bir arac.

A

Kisa sase disardan gozuktugu gibi degil.icibuyuk.yada bana oyle geliyor.ben arabamin icine mutfak yemek masasi ve ayrica yatak uerlestirebiliyorum.yatak ayni zamanda yolcu koltugu alacak.eger yemek masasindan vaz gecersem wc dus ta koyabilirim icine.net ten j7campervan yada j7 caravan olarak aratirsaniz cok modelini gorebilirsiniz.sehir icinde gezmesi parki kolay.benim tek aracim her iki sekildede kullaniyorum.yakit konusundada sinifinda az yakan bir arac.

Ilk karavan kendim yapmayı düşünürken gördüm j7 yi cok güzeldi ici falan resimlerinizi bekliyorum hocam

Arabaya verecegin dizayna bagli.benim arabanin arka kisminda yukselti yok.1.80 civarinda yuksekligi oluyo.o kisma mutfak ve yemek masasi koyacagim.kapidan itibaren 20 cm lik yukselti var.o bolumde seyahatte yolcu kosmi ve gece yetak olacak.yani ayakta durulacak bolum degil.dolayisiyla simdilik bende ihtiyac yok gibi.seninde yapacagin tasarim ve aracin icine bagli.arac olmadan birsey soylemek zor

Arabaya verecegin dizayna bagli.benim arabanin arka kisminda yukselti yok.1.80 civarinda yuksekligi oluyo.o kisma mutfak ve yemek masasi koyacagim.kapidan itibaren 20 cm lik yukselti var.o bolumde seyahatte yolcu kosmi ve gece yetak olacak.yani ayakta durulacak bolum degil.dolayisiyla simdilik bende ihtiyac yok gibi.seninde yapacagin tasarim ve aracin icine bagli.arac olmadan birsey soylemek zor
20190302 113958

O yükselti sökülebilir olmalı. Emin değilim ama koltuk sabitlemek için konulmuştur. Bir araştırın boşuna yer kaybı ve tasarım sınırlamalarına girmeyin.

Bende kisa şasi alıp kürşat hocam gibi yapmayı hedefliyorum 1 yaşında oglum eşim ve ben kullanmayı düşünüyorum. Kürşat hocamı merakla bekliyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri