Az Bütceyle Moto Karavan Nasil Yapmalır .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kürşad-eym Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,060

Kürşad-eym

Kamp I
Arkadaslar butcem kısıtli.en düsük maliyetle yapabilecegim moto karavan arac hangisi olmali.aracin yol performansi onemli degil.yakiti az ic hacmi genis yedek parcasi uygun olsun yeterli.
Gorus ve onerilerinizi bekliyorum.

Etiketler

Tek arac olacak.sehir ici de kullanacam ama.fazla yolum yok.is ev yakin.tatile gidecegim zaman mobilyalri yerlestirecem , ölü sezonda cikartacam.

Benım karavanım yok şimdilik çadır doblo idare ediyoruz. yol performansı önemli değil parçası ucuz olsun deyince pejo yada magirus diyecektim ama günlük kullanımda zor olur

J9 bende düşünüyorum ama karavan ruhsatı alınca yıllık vergi ve sigorta baya geliyor.

30 yaşında olursa araba ne kadar düşük olucak sigorta bilmiyorum ama bakmaya devam.

Araç içini seyyar nasil yapacaksınız daha zor olmayacak mi?

J9 bende düşünüyorum ama karavan ruhsatı alınca yıllık vergi ve sigorta baya geliyor.

30 yaşında olursa araba ne kadar düşük olucak sigorta bilmiyorum ama bakmaya devam.

Daha öncede bu videoyu yayınamıştım. sök tak yaparak vakit kaybetmektense bu tip bir uygulama ile hem zamandan hemde alandan kazanmış olunur.

1 senedir inceliyorum çekme karavanda alıp 1-2 ay kullandım 97 -98 ducato 10 bin tl yanına ucuz bir araç alıp ducatoyuda karavana çevirmeden kısmen sök tak yaparak kullanıcam düşüncem böyle

.

Konuyla ilgili yardım alınacak başka kaynaklara da, aslında düşünce olarak eski olmadığı halde son 2-3 senede sosyal bir fenomen olan “Van Life” kavramını, arama motorlarına olduğu gibi, YouTube ve İnstagram’a da yazarak erişebilirsiniz.

Genellikle bu pencere fakiri çözümlerin diğer uygun iç teşrifatıyla (spekülasyon olarak söylüyorum) aracı belki karavan ruhsatından kurtarması umud edilebilir ?

.

Son düzenleme:

Bu video fikir vermek acisindan cok guzel.bircok farkli tasarim yapilabilir.kisa j9 aldim.6+1 kamyonet olarak geciyor.boya kaporta isleminden sonra baslayacam bakalim.reel olarak uygulanabilirmi bizzat uasayarak gorecem.

IMG 20190221 WA0029

Bu arada Karavan dusunuyorsaniz arac haricinde park yerinide dusunmeniz gerekli.kucuk gibi gozuken j9 ford ducato hicbir yere sigmiyorlar.uygun park alani yoksa buyuk problem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri