ayvalık sarımsaklı cunda otel tavsiyesi!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarik01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,673

tarik01

Kamp I
Yer
kayseri
arkadaşlar bu yaz ayvalık sarımsaklı ya tatile gitmeyi düşünüyorum. ilk defa gidecem sahili nasıldır? benim 6 ve 2 yaşında iki çocuğum var. tavsiye edeceğiniz otelin denize yakın olması ve sahili sığ ve az dalgalı bir yer olursa sevinirim. ben kayseride yaşıyorum. güzergahımız Ankara-Abant- ve Ayvalık...
Ankara da Anıtkabir ve Atatürk Orman çiftliği(malum kızımız 1. sınıfa başlıyor) gezisinden sonra direk abant a gidecez. Abant ta bir veya 2 gece kaldıktan sonra ayvalığa geçeceğiz. Bu arada abant tada kalacak yer tavsiyesi alabilirim.
ayvalıkta herşey dahil otellerden veya pansiyonlardan tavsiyelerinizi bekliyorum.
İlginize teşekkürler...

Etiketler
Ynt: ayvalık sarımsaklı cunda otel tavsiyesi!!!

ayvalık sarımsaklıda otel mare den rezervasyon yaptırdım. şimdi bana bölgede gezilecek yerler kaldı.

Şeytan Sofrası'na akşamüzeri, Cunda'da balık yemeye akşam vakti, gündüz Ada Kamping veya Ortunç'a (son birkaç senedir fiyatları yükselttiler, ama çok güzel bir koydur) denize girmeye, Cumhuriyet Meydanı'ndan tekne gezisine (veya Cunda'da bağlı olan ufak bir tekne sadece kendinize ayarlayabilirsiniz) katılabilirsiniz. Kırkbeş dakika uzaklıkta (İzmir yönünde) Bergama vardır, kalesi ve müzesi çok güzeldir. Otuz dakika uzaklıkta (Edremit yönünde) Burhaniye'de öte soğuk deniz tecrübe edebilirsiniz. Kozak'ı kesinlikle gezmenizi tavsiye ederim. Edremit-İzmir yolunun kara tarafından giriliyor (20-25 dakika içeride), fıstık çamları muazzamdır. Çok güzel kahvaltı ve öğle yemeği yiyebileceğiniz yerler var. Ağaçların manzarası muazzamdır.

hocam bende eşim ve kızımla o yöreye gittim.bence sarımsaklıda kalmayın.bi numara yok.sıkılırsınız.
size önerim cundada kalın.hem şirin ve sarımsaklıya göre oldukça kaliteli bir yer.cundada beyaz balina apart oteli şiddetle öneririm.küçük.şirin bir motel.temiz bir yer ve denize sıfır
hatta bence çocuklu tatil için o taraflar uygun değil yazın en sıcak zamanı bile deniz buz gibi oluyor.çocuklar denize giremez.girse bile 10 saniye sonra kaçarlar.biz şişme bir havuz alıp su doldurup çocuğu ona soktuk mecburen

omnitemporal' Alıntı:
hocam bende eşim ve kızımla o yöreye gittim.bence sarımsaklıda kalmayın.bi numara yok.sıkılırsınız.
size önerim cundada kalın.hem şirin ve sarımsaklıya göre oldukça kaliteli bir yer.cundada beyaz balina apart oteli şiddetle öneririm.küçük.şirin bir motel.temiz bir yer ve denize sıfır
hatta bence çocuklu tatil için o taraflar uygun değil yazın en sıcak zamanı bile deniz buz gibi oluyor.çocuklar denize giremez.girse bile 10 saniye sonra kaçarlar.biz şişme bir havuz alıp su doldurup çocuğu ona soktuk mecburen

ilgine teşekkürler. peki cunda da deniz sarımsaklı gibi sığ mı? biz kumu ve denizi için oraya gidiyoruz. ilk defa gidecem o bölgeye. akdeniz ve güney egeyi kısmen bitirdim. yorumlarınız için teşekkürler.

sığ,kumluk,ama deniz buz gibi,brrrrr :eek:
yanlız cunda da balık ve rum mezelerini hiç unutamam,ayrıca ortam harika cunda da

sığ,kumluk,ama deniz buz gibi,brrrrr
shocked.gif

cundada beyaz balina motelden bahsediyoruz değilm mi?

pardon
sarımsaklı kum plaj,cundada beyaz balinanın resimde görüldüğü gibi otelin ön içindeki alan aynı saf kum,ancak aşağı deniz kenarı sahilde kum ama yeryer çakıllı kum,sarımsaklı gibi saf kum değil, burada kalırsanız zaten otelin ön iç kısmındaki alan aynı sarımsaklı gibi, şezlongların olduğu bölümde güneşlendik hep,denize girip geri oraya koştuk donarak :D

Beach6

geçen sene mare otelde kaldık.. aile için ideal araba ile gitmenizi tavsiye ederim otele bağlanıp kalmayın.. cunda da 1 km ye bir aile düşen sahiller bulunabiliyor :smiley:

evet bugün aradım oteli ismail beyle görüştüm. apart günlük 350 tl- oda ise 200 tl imiş. şimdi sarımsaklıda erken rezervasyonla ben herşey dahil günlük kişi başı 90 tl civarında rezerve yaptırdım. otel güzel gözüküyor ama yemeği içkisi suyu falan derken bayağı fark oluyor...
önemli olan gezmek ben otele tıkılıp kalmayacağım. ilginize teşekkürler... ama kesin tekne turu yaparım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri