Aytemiz Petrol'den Karavancılara Hizmet Isteği...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,187

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Daha önce de bir arkadaş yazmıştı sanırım.
Aytemiz'in motorcular için önemli atılımları oldu.
Bu bağlamda ben de kendilerine bir karavancı olarak aşağıdaki mesajı gönderip,
hizmet isteğinde bulundum. Ne demişler isteyenin bir yüzü...
Mesajı sizlerle paylaşıyorum:
Merhaba,
Motosikletler için olumlu çalışmalarınızı basın ve tanıtımlardan takip ediyor ve çok olumlu buluyorum. Düşündüm de karavancılar için istasyonlarınızda konaklayabilmeleri için 1-2 cep. Temiz su elektrik alma otomatları ve atık boşaltma yeri yapabilirsiniz.
Bizler de gezilerimizde sizlerin istasyonlarına gelir, Akaryakıtımızı sizden alır marketinizden de alışveriş yapmış oluruz. Hoş olmaz mı?
Teşekkürler…
Benim metnim böyle. Siz de benzerini isterseniz atabilirsiniz. Her istasyonlarına bir tane bile karavan cebi yapsalar bu Türkiye çapında yüzlerce konaklama noktası demek olur.
Email adresi:
info@aytemiz.com.tr

Etiketler
Arkadaşlar,
Daha önce de bir arkadaş yazmıştı sanırım.
Aytemiz'in motorcular için önemli atılımları oldu.
Bu bağlamda ben de kendilerine bir karavancı olarak aşağıdaki mesajı gönderip,
hizmet isteğinde bulundum. Ne demişler isteyenin bir yüzü...

Güzel düşünce Bunu diğer petrol dağıtım firmalarınada göndermek yararlı olacak.Belki içinden birisi seslere kulak verir.

Yücel çok güzel düşünmüşsün , biz geçmişte ( Opet ti sanırım) bu tarz bir eylemde bulunmuştuk,sanki tek firma varmış gibi sonra peşini bıraktık.

Teşekkürler,

Aytemiz petrolden şahsen aranarak başvurumun ilgili birimlere iletildiği konusunda bilgilendirildim.

Aslında ben çoğunlukla şehirlerarasında konaklamak için Opet'leri seçiyorum. Tabii karavana özel bir hizmetleri yok. Ama tuvaletleri bakımlı ve temiz.

Başvuru konusunda Aytemiz'i seçmemin nedeni Motosikletlere çeşitli hizmet inovasyonları yapmalarıdır. Belki karavanlara da yaparlar düşüncesiydi beni bu maili göndermeye iten.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR