Ayder Yaylası Konaklama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,773

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar ,
21 Eylül 2007 Cuma Günü konakladığımız Ayder Zirve Ahşap Pansiyona ait resimleri ve iletişim bilgilerine ekli resimler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Pansiyonun Dışarıdan Görünüşü
AyderZirveAhsapPansiyon

Pasiyon İletişim Bilgileri . Sahibi : Miray Hanım.
Trabzon Rize087

Trabzon Rize083

Etiketler
Ynt: Ayder Yaylası Konaklama

Trabzon Rize084

Trabzon Rize085

Trabzon Rize086

Pansiyonun sabah Kahvaltısı, benim gibi bir Dağcı için pek doyurucu olmasa da :D Rejim yapanlara tam uyuyor.

Trabzon Rize088

bir rizeli olarak sallamaçayı sizlere ikram edenleri kınıyorum.. :smiley:)
ayder yaylası dogallıgını yaklaşık 5 yıldır kaybetmişdir ama nakadar kaybetsede karadenizin büyüsü
tavsiyem anzer yaylası burdada konaklama imkanı kısıtlıda olsa 1 pansiyon var ama çadırınızı yanınıza almanızı tavsiye ederim
ordanda aracınızla sarmanlı ve göller tavsiye ederim

TezzMertek' Alıntı:
Koca Pansiyonda sadece 2 kişi idik. :smiley:
Çay demlemeye üşenince sallamaya talim ettik sadece.
benimde bu yaz planım kaçkarlar inşallah planım sallama olmaz çayın onemı yok:smiley:

kaos' Alıntı:
benimde bu yaz planım kaçkarlar inşallah planım sallama olmaz çayın onemı yok:smiley:

Aminnnnnn.
Nereden acaba.?

Sadece 2 mesajınız var ,ikisi de burada.?
Profilinizde tam takır kuru bakır.

sadece harita için girdim ama sitenın arşivi iyi kocaeliliyim su an konyadayım yeni mezunum son bı uzun kamp donemı yapalım dıyoz arkadasla

kaos' Alıntı:
sadece harita için girdim ama sitenın arşivi iyi kocaeliliyim su an konyadayım yeni mezunum son bı uzun kamp donemı yapalım dıyoz arkadasla

Karadeniz de Fırtına mevsimi başlamadan elinizi çabuk tutun o zaman

ne zaman fırtına donemı eylulde kaçkarlar çok yagmurlu oluyor dıye rızeli arkadasım dedı ama ?

kaos' Alıntı:
ne zaman fırtına donemı eylulde kaçkarlar çok yagmurlu oluyor dıye rızeli arkadasım dedı ama ?

Geçen sene Eylül sonu Rize Kaçkarlarda idik. Pek fazla fırtınaya yakalanmadık.
Şehirde şakır şakır yağmur yağarken Kavrun ve Ayder de hava günlük güneşlikti.
Fırtına mevsimi konusunda bende kesin bilgi arıyorum hala. :smiley:
15 Temmuzdan önce diye hatırlıyorum ama.?

valla bu konuda benı aydınlatırsanız çok sevinirim muhtemelen agustosun ilk yarısı gıbı orda olurum likya yolunun yurumedıgım kalan kısılarını tamamlıyacam ondan sonra gıderım kaçkarlara

kaos' Alıntı:
valla bu konuda benı aydınlatırsanız çok sevinirim muhtemelen agustosun ilk yarısı gıbı orda olurum likya yolunun yurumedıgım kalan kısılarını tamamlıyacam ondan sonra gıderım kaçkarlara

Bu sıcak havalarda Likya Yolu.
Likya yolunu sonbahar sonuna atsan çok daha iyi olur gibime geliyor.

Fırtına mevsimi konusunda bilgi bulursam kesin yollamaya çalışırım.

vaktimiz yok her sene aynısını yapıyoruz sırf su tasıyorus zahmetlı oluyor ama bı daha boyle uzun vakt bulurmuyum bılemıyecem mecburen yaza kalıyor yani, zaten sabah 6 oglen 12 arası yuruyoruz yaklasık olarak tavsıyenız için cok tesekkurler

sıcakta yürümeye alıştık :smiley:) zaten kale-kalkan arası bı yer kaldı denıze gire cıka gıderım:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri