Ayazma - Kazdağı Zirve - Körfez Rotası????

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan İsoruzgar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,681

Etiketler
Ynt: Ayazma - Kazdağı Zirve - Körfez Rotası????

Bir bölümünü kendi gözlerimle gördüğüm, bir bölümünüde sizlerin gözlerinden gördüğüm Kaz Dağları gezisi, fotoğrafları ve paylaşımı için çok çok teşekkürler ediyorum, her kareye geri dönüp bir daha bakmaktan kendimi alamadım..

Bu uğraşınıza meraklı olanların aaahhhh!... deyişlerini duyar gibiyim.. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Cavid Sezen

Kabul ediyorum.. O ahhh çekiş benimdi :smiley: Çok güzel ya gerçekten kendim ordaymış gibi yaşayarak baktım fotoğraflara..

Fotoğraflar çok güzel ama ayrı bir konu olarak açmalıydınız.
Modertaör arkadaşlar konuyu bölerek düzeltecekler yakında.

Paylaşımlar içinde çok teşekkürler.

29-30-31 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında daha önce kamp attığımız Kirsealan da tekrar kamp atacağız bekliyoruz sizleri de.

Teşekkürler Murat...
Detayları belli olunca paylaşırsan seviniriz...Şimdiden söz vermek zor ama müsait olursak mutlaka sizlerle bir kampı paylaşmak isteriz...Şimdi söylemek için çok erken ama bizimde Aladağlar-Demirkazık zirve faaliyeti yapmak gibi bir niyetimiz var...Tarih belli olur olmaz Gezenbilir' den siz dostlarla paylaşırız...Sevgiyle kalın

Detaylar imza bölümünde ki linkte ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=37178.0

Her detay belli.
Ama kamp alanına ulaşmak için özel aracınız olmalı.
İlle 4 x 4 olması gerekmiyor.
:smiley:

TezzMertek' Alıntı:
Fotoğraflar çok güzel ama ayrı bir konu olarak açmalıydınız.
Modertaör arkadaşlar konuyu bölerek düzeltecekler yakında.

Paylaşımlar içinde çok teşekkürler.

29-30-31 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında daha önce kamp attığımız Kirsealan da tekrar kamp atacağız bekliyoruz sizleri de.

Biz konu bütünlüğü bozulmaması adına etkilik öncesi ve sonrasını aynı başlık altında yayınladık. Ama yine de son söz moderatör arkadaşların. Sizin planladığınız kamp için size başarılar dilerim. Çok istememe rağmen ben ve oğlum katılamayız. Çünkü 2009 yılı senelik iznimi ve 2009 yılı etkinlik bütçemi sonuna kadar kullandım. Bundan fazlası aile bütünlüğüm ve can güvenliğim için tehlikeli. İç savaş çıkabilir. :smiley:

Konu bütünlüğü düşüncenize katılıyorum.
Etkinlik duyurusunu Doğa Yürüyüşleri ana başlığında açtığınız için devamının da burada olması şimdilik uygun.
İlk sayfalarda ki etkinlik öncesi mesajları silelim desem bütünlük daha beter bozulur.
Madem sizler memnunsunuz , bende memnunum zaten.
O zaman bölmeye biçmeye gerek yok.
Böyle kalsın konunuz.

Paylaşım için tekrar teşekkürler.

Kaz dağları kampımıza ailecek gelebilirsiniz ama.
Fotolar ile eşinizi kandırmayı deneseniz.??
;D

ceranus' Alıntı:
Bir bölümünü kendi gözlerimle gördüğüm, bir bölümünüde sizlerin gözlerinden gördüğüm Kaz Dağları gezisi, fotoğrafları ve paylaşımı için çok çok teşekkürler ediyorum, her kareye geri dönüp bir daha bakmaktan kendimi alamadım..

Sizlerin beğenilerini kazanmak güzel bir duygu. Zaten güzellikler paylaşabilecek birilerini bulunca daha da anlam kazanıyor. İyiki varsın internet, iyiki varsın gezenbilir.com, kısacası iyiki varsınız güzellikleri paylaşabileceğimiz siz güzel insanlar.

TezzMertek' Alıntı:
Konu bütünlüğü düşüncenize katılıyorum.
Etkinlik duyurusunu Doğa Yürüyüşleri ana başlığında açtığınız için devamının da burada olması şimdilik uygun.
İlk sayfalarda ki etkinlik öncesi mesajları silelim desem bütünlük daha beter bozulur.
Madem sizler memnunsunuz , bende memnunum zaten.
O zaman bölmeye biçmeye gerek yok.
Böyle kalsın konunuz.

Paylaşım için tekrar teşekkürler.

Kaz dağları kampımıza ailecek gelebilirsiniz ama.
Fotolar ile eşinizi kandırmayı deneseniz.??
;D

Ben forumun vizyon, misyon ve amaçları konusunda bir yorum yapamam. Bu hak ve yetki tamamen site yönetimine aittir. Yönetimin bu konudaki her tasarrufuna da saygılıyız.

ok ya iyi fikir. Fotolarla kandırabilirim ama sorun eşimi ikna etmek değilki. Sorun tamamen ekonomik. O yüzden kandırılması gereken birisi varsa o da benim. Artık sizin fotolarla kendimi kandırmam gerekiyor.:smiley:

vaaay bizimkilerde burdaymış..yav ben gittim siz gelmişsiniz:smiley:)

Ynt: Ayazma - Kazdağı Zirve - Körfez Rotası (Altınoluk)

İsoruzgar' Alıntı:
Altınoluk Deniz ve Mutlu Son:

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

Not: Barış'tan henüz fotolar gelmedi. Geldiğinde paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik bu kadar. Herkese saygılar.

yav siz daĞ tepe bu denizimi aradınız:smiley:)

Meğerse öbür taraftan araçla gidiliyormuş dimi Murat... ;D :D Bi daha kine hiç kurtuluşun yok sende geliyorsun ona göre...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri