Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytansug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 190,101
Ynt: Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri

su toplanmasına karşı alınabilecek ilk önlem ayakkabının bizzat kendisidir.ayağa tam oturmayan, nefes almayan bir ayakkabı su toplamasinin baslıca sebebidir.

ayak su topladıysa, gazlı bez veya yara bandı çok kalın gelir, su toplayan bölgedeki sürtünmeyi de artırır.denenmiş, uygulanmış tavsiyem su toplayan bölgeyi (bül) delip suyu attıktan sonra selobantla yapıştırmak.faaliyet sonrası için de potasyumpermanganat uygulayabilirsiniz.

hijyenik pedler taban ve topuk için işe yarasalar da parmaklara hiçbir etkisi olmuyor.

Etiketler

konuyu gördüm hemen yorum yazmak istedim. akılsız başın cezasını ayakların çekmesinden ve benim bir türlü akıllanmadığımdan dolayı yabancısı olduğum bir durum değil. en çok faaliyete uygun çorap kullanmadığım için yaşıyorum bu durumu. naçizane amatörce önerim ; ben gencim, şöyle yakışıklıyım, böyle güzelim aman efendim bu şortun altına o çorap mı giyilir giyeyim pumalarıda endamım artsın demeyin, demeyin abiler...

konu ile ilgili bizzat bana ait resim ekte bulunmaktadır.

saygılar, (yazım yanlışlarım varsa özür diliyorum)

DSC 0411

Geçmiş olsun çok kötü görünüyor.
Bu yaz başıma benzeri geldi yeni aldığım dockers marka deri ayakkıbı ayaklarımı perişan etti. Ayakkabıda çok önemli.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR