Avrupa'dan Çeşitlemeler- (Gezgör)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,440

Etiketler

Ynt: Herisaudan Hırvatistan ve Bosna Hersek'in Mostar Şehrine

Ne güzel vize sorunu ve bir sürü teferruat olmadan gezebilmek avrupa 'yı.Çok güzel anılar ve resimler. Helede bu gezdiğiniz yerleri babasının gezi anılarından dinleyen birine .eski yugoslavyada,hala siyah beyaz resimleri vardı Dubrovnik'in,mağraların bulabilirsem yayınlarım.Bu arada yusuf bey ikinci karavanı da bitirdiğinize göre,üçüncü(yani benimki) artık kolay olur dimi :D.söz bu sene sıkıştırmayacağım ,bu sene çekmeyi satarız seneye ducatoya başlarız ;D

Ercan bey gezi yazınızı daha önce görmüş olmama rağmen detaylı inceleme fırsatını ancak bulabildim. İnsanın karavanının olması adeta kişiyi gezmeye zorluyor. Araç kapının önünde yatarken huzursuz olup onu yerinden kaldırmak için bahaneler arıyorsunuz. Tabii ki bahane çoookkk! Bu güzel geziyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ailenizle birlikte daha nice güzel geziler yapmanız dileğiyle...

Merhaba Hasmet bey ,Tesekkür ederim ,bu Karavancilik bir tür hastalik, Insanin basina ne gelirse meraktan gelirmis,devamli gezi yazilari okuyup ,ülkelerin tarihini aractiriyorsun,simdi de Fransiz Ailenin dünya turunu okuyordum.Güzel bir gezi yapmislar. :smiley:

Selamlar.

Ercan bey maddi destek (sponsor) olmadan böyle bir gezi yapmak oldukça güç. Ama eminim tüm karavancılar Dünya'yı gezme hayali içindedirler...

Ercan bey güzel bir gezi olmuş, paylaşım için çok teşekkürler

Ercan Bey, güzel bir gezi yazısı olmuş.
Paylaşım için teşekkürler. :smiley:

Küheylan adının patentini mi alsaydım acaba. ??? ;)
Bütün kamp araçlarının adı, yavaş yavaş Küheylan oluyor. :D

Tesekkürler, Levent bey ve Ferhat bey .

Ferhat bey ,Benim önceki Karavan cok yavasti ve ismi Kaplumbaga idi ,yeni Karavan da cok hizli ve adini Küheylan koyduk :smiley: ama fark etmez ,bir gün bir yerde karsilasirsak patendini öderiz. ;)

Selamlar

gezgör' Alıntı:
Tesekkürler, Levent bey ve Ferhat bey .

Ferhat bey ,Benim önceki Karavan cok yavasti ve ismi Kaplumbaga idi ,yeni Karavan da cok hizli ve adini Küheylan koyduk :smiley: ama fark etmez ,bir gün bir yerde karsilasirsak patendini öderiz. ;)

Selamlar
;D ;D
Siz böyle güzel gezi yazıları yazarak ödemiş oluyorsunuz. ;)

Teşekkürler.Çok keyifli olduğundan eminim gezinin.Fiatlar konusundada birşeyler yazsaydınız faydalı olurdu.selamlar

Merhaba sayin Candeniz.Begendiginiz icin tesekkürler.Biz gitdigimizde sezon sonu idi ve fiatlar 10- 15 euro civarinda, elektirik dahil ,24 saat sicak su var. Kamp yerleri temiz ve bakimli idi. :smiley:

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri