Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan korelm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,414

korelm

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Merhaba,

İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir BMW servisi olursa çok sevinirim. Araç 2006 model 3,18 otomatik. Düzenli olarak rutin bakımları yaptırılacak.

Teşekkürler...

Etiketler
Ynt: Avrupa yakasında önerebileceğiniz BMW servis

http://www.miniauto.com.tr/

yusuf ve kenan kardeşler...ikiside çok iyi ustadır...benim de adımı verirseniz indirim konusunda yardımcı olurlar...kardeşimin mini cooperı yıllardır onlara gidiyor. bmw yetkili serviste eğitimlerini almış dürüst esnaflardır. Yaşları genç ve ortam çok temizdir hoşunuza gideceğiniz garanti ederim. Kendi kullandığı aracı da 3.20 dir. Ayrıca eski kasa orjinal bir cabrio kırmızı bmw var M olanlardan onu toplamakla uğraşıyorlar. Yani tam bmw aşığıdırlar...

sn mert, öneriniz için çok teşekkür ederim. ilk bakımda onları ziyaret edip, selamlarınızı ileteceğim.

Maslak oto sanayi sitesinde Abarth bmw önerebileceğim bir yerdir. Ayrıca parça ihtiyacınız olursa yine maslak sanayide Ertürkbmw firmasını öneririm.

sn mert, ilginize çok teşekkürler. henüz bakım zamanı gelmedi, o yüzden tanışamadım. ilk fırsatta gideceğim.

İstanbul Oto'yu tek geçerim. Yıllardır gidiyorum hem çok deneyimliler ve modern cihazlar kullanıyorlar, hemde piyasada çok iyi isim yapmışlar. Gönül rahatlığıyla arabanı teslim edebilirsin. Çobançeşme kuyumcukent arkasında.

sn mert,
hafta sonu min.auto'ya gittim, Yusuf ve kenan kardeşlerle tanıştım, servislerinden çok da memnun kaldım. teşekkür ederim.

zeytinburnunda istanbul oto var gayet iyidir eski esnaftir perdecilerin orda veya topkapi oto sanayisinde gencler vardi orasida iyidir

Baya eski bir konu ama yine de yazmak istedim. Zeytinburnu'nda Otomol Merter var BMW Yetkili Servisi orayı tavsiye ederim. Zeytinburnu Metrobüs durağının hemen yanında yani ulaşım çok kolay.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR