Avrupa Için Navigasyon Güncelleme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulentk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,482

bulentk

Ana Kamp
Merhaba arkadaşlar, kısmet olursa haziran ayında araba ile avrupa turuna çıkacağım.
elimde 5 sene öce güncellenmiş navking marka route 66 yazılımını kullandığım navigasyonum var,
sorun şu ki route 66 artık güncelleme yapmıyor, yayından kalkmış. navigasyonumu nasıl güncellerim başka yazılım kurabilirmiyim nasıl ?
acaba 5 sene içinde avrupa yolları nekadar değişmiştirki eski yazılımla işim hallolurmu?
seyahat grubunda android telefon tablet var ios telefonda var.
telefona yada tablete sadece gps kordinatlarını kullanabilecek (yani 3G-4,5G kullanmadan) bir program var?

Etiketler
Merhaba arkadaşlar, kısmet olursa haziran ayında araba ile avrupa turuna çıkacağım.
elimde 5 sene öce güncellenmiş navking marka route 66 yazılımını kullandığım navigasyonum var,
sorun şu ki route 66 artık güncelleme yapmıyor, yayından kalkmış. navigasyonumu nasıl güncellerim başka yazılım kurabilirmiyim nasıl ?
acaba 5 sene içinde avrupa yolları nekadar değişmiştirki eski yazılımla işim hallolurmu?
seyahat grubunda android telefon tablet var ios telefonda var.
telefona yada tablete sadece gps kordinatlarını kullanabilecek (yani 3G-4,5G kullanmadan) bir program var?
merhabalar,
-route66 navi programı sanırım 2010 dan sonra hiç güncelleme vermedi, yeni program kurmakta ( cihazınızın özelliklerinden kaynaklanan) zahmetli bir iştir.
-avrupa haritaları senede 1 veya 2 kere güncelleme çıkıyor, her ülkede değişiklik gösterebilir. eski yazılım sizi yarı yolda bırakabilir diye düşünüyorum.
-iphone telefonlarına jb yapmadığınız sürece dışardan uygulama kuramazsınız, app store da ücretsiz veya ücretli programlar var onları deneyebilirsiniz.
-android cihazlarda önerebileceğim bir kaç program mevcut, ben kendi cihazımda igo kullanıyorum, harita sorunu yoktur, vereceim linkten istediğiniz haritayı verebilirim.
-veri kullanımı gerektirmez!!!

avrupa harita linki; Igo 2016 Ülke Haritaları

program olarak kendi cihazımda kullandığım hazır paket olarak vereyim, deneyin.
program linki; iGO_Avic.rar

kurulum;
indirdiğiniz rar arşivini masaüstüne çıkartın.
igo avic klasör tek kalacak şekilde telefon hafızasına atın.
igo avic klasör içinde apk' yı bulup çalıştırın, kurulum tamamlanınca kullanıma hazır hale gelir.
indireceğiniz haritaları igo/content içindeki map, buildingi phoneme ve poi içine atmanız yeterli olacaktır.

not; takıldığınız yerde bana sorabilirsiniz. elimden geldiğince, dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım.

merhabalar,
-route66 navi programı sanırım 2010 dan sonra hiç güncelleme vermedi, yeni program kurmakta ( cihazınızın özelliklerinden kaynaklanan) zahmetli bir iştir.
-avrupa haritaları senede 1 veya 2 kere güncelleme çıkıyor, her ülkede değişiklik gösterebilir. eski yazılım sizi yarı yolda bırakabilir diye düşünüyorum.
-iphone telefonlarına jb yapmadığınız sürece dışardan uygulama kuramazsınız, app store da ücretsiz veya ücretli programlar var onları deneyebilirsiniz.
-android cihazlarda önerebileceğim bir kaç program mevcut, ben kendi cihazımda igo kullanıyorum, harita sorunu yoktur, vereceim linkten istediğiniz haritayı verebilirim.
-veri kullanımı gerektirmez!!!

avrupa harita linki; Igo 2016 Ülke Haritaları

program olarak kendi cihazımda kullandığım hazır paket olarak vereyim, deneyin.
program linki; iGO_Avic.rar

kurulum;
indirdiğiniz rar arşivini masaüstüne çıkartın.
igo avic klasör tek kalacak şekilde telefon hafızasına atın.
igo avic klasör içinde apk' yı bulup çalıştırın, kurulum tamamlanınca kullanıma hazır hale gelir.
indireceğiniz haritaları igo/content içindeki map, buildingi phoneme ve poi içine atmanız yeterli olacaktır.

not; takıldığınız yerde bana sorabilirsiniz. elimden geldiğince, dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım.
teşekkür ederim yardımlarınız için. programı kurmayı bi deniyim takıldığım yerde size yazarım.
işyerinde bilgisayarcı arkadaşlar tablete sygic gps navigasyon yüklediler. iyi dediler denemek kısmet olmadı,
navigasyonu aldığım şirketi aradım. 100₺ ye başarı softun bütün avrupa haritasını yüklediğini söylediler.
başarı softu tavsiye edermisiniz?

teşekkür ederim yardımlarınız için. programı kurmayı bi deniyim takıldığım yerde size yazarım.
işyerinde bilgisayarcı arkadaşlar tablete sygic gps navigasyon yüklediler. iyi dediler denemek kısmet olmadı,
navigasyonu aldığım şirketi aradım. 100₺ ye başarı softun bütün avrupa haritasını yüklediğini söylediler.
başarı softu tavsiye edermisiniz?
sygic de iyidir, kullanımını sevmiyorum sadece:smiley:
başarsoft un avrupa haritası yoktur, yanlış söylemişler.
sadece türkiye haritasını hazırlar. gayette başarılıdır, bu konuda tek firma başarsoft tur.
gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

sygic de iyidir, kullanımını sevmiyorum sadece:smiley:
başarsoft un avrupa haritası yoktur, yanlış söylemişler.
sadece türkiye haritasını hazırlar. gayette başarılıdır, bu konuda tek firma başarsoft tur.
gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Türkiye için pek lazım olmuyorda, yada lazım olursa yandexi kullanıyorum.
acaba başarı softun avrupa iştiraki başka bi uygulama mı yüklicekler bilemedim.
işlemi yapmadan tekrar arar bi sorarım. kafama yatarsa 100₺ ücreti veririm güncelletirim.

benim anlamadıım 100 tl yi hangi firma istiyor? başarsoft mu yoksa başka bir firmamı.
ayrıca 100 tl bütün avrupa için çok komik bir rakam, iyice araştırın bence.
orjinal harita güncellemesi olmayabilir, bu arada cihazınız android tabanlı mı yoksa wm mi?

benim anlamadıım 100 tl yi hangi firma istiyor? başarsoft mu yoksa başka bir firmamı.
ayrıca 100 tl bütün avrupa için çok komik bir rakam, iyice araştırın bence.
orjinal harita güncellemesi olmayabilir, bu arada cihazınız android tabanlı mı yoksa wm mi?
cihazın markası NAVKİNG 66 idi,
route66 yazılımını kullanıyordu, normalde cihazı alırken ömür boyu güncelleme garantisi vardı,
ama şimdi bildiğiniz üzere route66 yazılım güncellemiyor,
bende navking navigasyon şirketini aradım (şirket halen faal) şirkette uygulamayı komple değişiyor ve başka bir uygulama yükliyecek. bilmiyorum yeni yazılım belki android tabanlı olabilir.
navigasyonu yollıyıp 100 ₺ havale yapıp işlemi yapıp cihazı bana geri yollıcaklar.

cihazın markası NAVKİNG 66 idi,
route66 yazılımını kullanıyordu, normalde cihazı alırken ömür boyu güncelleme garantisi vardı,
ama şimdi bildiğiniz üzere route66 yazılım güncellemiyor,
bende navking navigasyon şirketini aradım (şirket halen faal) şirkette uygulamayı komple değişiyor ve başka bir uygulama yükliyecek. bilmiyorum yeni yazılım belki android tabanlı olabilir.
navigasyonu yollıyıp 100 ₺ havale yapıp işlemi yapıp cihazı bana geri yollıcaklar.

bu şekilde olabilir fakat yinede tedbiri elden bırakmayın, tüm avrupa güncellemesi ile ilgili teklif isteyin.
söz uçar yazı kalır:smiley:
hangi yazılımı yükleyeceği ile ilgili ibare de olsun teklifte.

Arkadasin linkini paylastigi app i kurun memnun kalacaksiniz fazlasiyla.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri