Atiladi (Atilla Dinçer)'nin doğum günü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,627
Ynt: Atiladi (Atilla Dinçer)'nin doğum günü

Çok haklısın, evdeki projem, ileride lazım olabilir diye, yatakdan tuvalete tavandan ray döşemeyi düşünüyorum, bir emniyet kemeri ile cırcır vinç ile kendimi yatakdan alıp wc'ye götürmeyi planlıyorum, hayatta kişisel konfor için icat edecek okadar çok şey varki, bazen bunları düşünmek bile insanı yoruyor..Bunu tasarlamayada kendimi mecbur hissediyorun çünkü, babam 90, babaannem 90, dedem 99, babannenim abisi 110 yaşında vefat etti annem 80 yaşında gayet sağlıklı...

Etiketler

Doğum Gününüz Kutlu Olsun.!

Merhaba ,

Gezenbilir Ailesi adına Doğum Gününüzü Kutlar ,

Sağlık, Mutluluk ve Huzur Dolu Nice yaşlar dilerim.

İzmir'den Selam ve Sevgilerimle ,

Öz Murat ,

Meyveli.jpg

Teşekkürler, İzmir, teşekkürler Gezenbilir..
Ama ben yatağa bağlanıp kalamayacağımı düşündüğüm için tavan rayını düşündüm, bu şekilde evde özgürce gezeceğim, sonrada tekerleksiz yeni nesil karavana binip gideriz...

Atilla Bey,belki de bu düşündükleriniz bile demode olacak,görüyorsunuz ne kadar hızlı bir gelişim, değişim yaşıyor dünya. Selamlar.

Haklısınız, biz eşşeği önce sağlam kazığa bağlayalım, sonra Allah'a emanet edelim...

atiladi' Alıntı:
Çok haklısın, evdeki projem, ileride lazım olabilir diye, yatakdan tuvalete tavandan ray döşemeyi düşünüyorum, bir emniyet kemeri ile cırcır vinç ile kendimi yatakdan alıp wc'ye götürmeyi planlıyorum, hayatta kişisel konfor için icat edecek okadar çok şey varki, bazen bunları düşünmek bile insanı yoruyor..Bunu tasarlamayada kendimi mecbur hissediyorun çünkü, babam 90, babaannem 90, dedem 99, babannenim abisi 110 yaşında vefat etti annem 80 yaşında gayet sağlıklı...
Atilla bey bilmişte söylemişiz sanki. Bundan sonra söylenecek tek söz kalıyor;Rekoru siz kırın İnşallah..

Teşekkür ederim, dostluklarımız baki kaldığı sürece, mutlu ve sağlıklı günlerin bir anlamı olur...

Atilla bey yeni yaşınız kutlu olsun, sağlıklı nice güzel yaşlar yaşamanız dileğiyle...

Doğum gününüz kutlu olsun Atila bey,Ya benim gibiler ne yapsın ? Daha dün karavan sahibi olabildik sayılır.Onunla da dolu dolu gezemiyoruz.Malum sebeblerden.. ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri