Atiladi (Atilla Dinçer)'nin doğum günü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,626

Yusuf..

Zirve
Yer
İstanbul Ümraniye
Web
www.gezenbilir.com
Atilla abi doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı sıhhatli senelere

Balaban kamp 30

Etiketler
Ynt: Atiladi (Atilla Dinçer)'nin doğum günü

Sağlıkla nice yıllar, nice geziler; doğum gününüz kutlu olsun...

Cavid Sezen

Yarım yüzyıl geride kaldı....
Yarım yüz yılın ancak son % 10'unda keşfedebildim Karavanı,
Beni üzen tek şey Saroz Gökçetepe Kayıp Cennet'in popüler olduğu 1990-2000 yıllarında karavancı olamamak, oldu.
Günümüzde kaybettik, kayıp cenneti, göz göre göre.
Ve egede, güney sahillerinde bir çok kampı, kaybettik.
Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var,
Yinede KARAVANİST bir yaşam diyorum, İNADINA.
Ve Karavanca bir yaşam diliyorum sevenlere.
Herkese teşekkür ederim.....

Saroz Gketepe 1

Atilla ağbi doğum günün kutlu olsun :smiley:, daha nice senelere inşaallah

Atilla Bey doğum günü kutlu olsun yaşlanmak güzel

Teşekkür ederim Sn. Mete..1984-1888 yıllarında zaman zaman bende osmaniyede bulundum, oyıllarda zorkun yaylasındada kaldım, mükemmel bir yerdi...

atiladi' Alıntı:
Teşekkür ederim Sn. Mete..1984-1888 yıllarında zaman zaman bende osmaniyede bulundum, oyıllarda zorkun yaylasındada kaldım, mükemmel bir yerdi...

Bu taraflara yolunuz düşerse beklerim yaylada karavan için yerim müsait :smiley:

Yarım yüz yılın ancak son % 10'unda keşfedebildim Karavanı,...................

Nice yaşlara Atilla Bey. Siz teknik bir mantığa sahip insansınız. Bende hayattaki riskleri ±%10 toleransıyla kabullenirim. En azından barajı geçmişsiniz :smiley: geç olsunda güç olmasın. Doğum gününüz kutlu olsun

atiladi' Alıntı:
Yarım yüz yılın ancak son % 10'unda keşfedebildim Karavanı,
Beni üzen tek şey Saroz Gökçetepe Kayıp Cennet'in popüler olduğu 1990-2000 yıllarında karavancı olamamak, oldu.
Günümüzde kaybettik, kayıp cenneti, göz göre göre.
Ve egede, güney sahillerinde bir çok kampı, kaybettik.
Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var,
Yinede KARAVANİST bir yaşam diyorum, İNADINA.
Ve Karavanca bir yaşam diliyorum sevenlere.
Herkese teşekkür ederim.....
Yarım yüzyıl nedirki ?Karavanist yaşayan için,daha geriye yarım yüzyılın %10 eksiği kadar kalmış karavanlı yaşam için.90.ından sonrada o sevdiğiniz koltukta yine faydalı bilgiler verirsiniz yenilere.Size sağlıklı,mutlu,bol gezili yıllar diliyorum.Doğum gününüz kutlu olsun.

Herkes haklı, önümüzde daha uzun yıllar var. Bundan sonra önemli olan dikkatli ve özenli bir yaşam sürdürerek, sağlıkla önümüzdeki yıllardan hobilerimiz doğrultusunda faydalanabilmek herhalde...

Sn.Mete, inşallah bir gün yolumuz sizin oralarada düşer.....

Atilla Abi, doğum günün kutlu olsun. Karavanla gezeceğin %100 dolu bir 50 yıl daha temennisiyle.

Teşekkürler Hakan, bir 50 yıl daha karavanla gezebiliriz belki ama son 30 yılı herhalde karavana binmek için asansör yaptırmak gerekecek..

atiladi' Alıntı:
Teşekkürler Hakan, bir 50 yıl daha karavanla gezebiliriz belki ama son 30 yılı herhalde karavana binmek için asansör yaptırmak gerekecek..

Atilla bey gerçekten çok ileri görüşlüsünüz. Eminim ki son 30 yılda kullanacağınız asansörün teknik dataları ve projesini şimdiden hazırlamışsınızdır. :smiley: tekrar nice yıllara

Sayın Atilla Dinçer,yaşamınızın bundan sonraki bölümünde de ruhen bedenen sağlıklı günler diliyorum. Güzel İzmirden selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR