Atıcılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troublemaker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,881
Ynt: Atıcılık

RedlinE' Alıntı:
s&w 945 pc başkasina bakmayin bile derim. atişi sesi durusu hedefi çok iyi
mke daki silahlarin çogu orj degil alirken dikkat edin.
birde aldiginiz makineyle en az 50 tane atin poligonda ben 3 kere degiştirdim.

uyarınız için teşekkürler orj değil derken yan sanayileride oluyormu bilinmiş markaların? :-\

Etiketler

herkese merhaba, tüfek ruhsatı için vergi dairesine herhangi bir harc yatırılıyor mu ? yarın başvurucam da eğer varsa böyle bir durum ona göre halledeyim.

abi benim bildiğim önce emniyetten tüfek satın alma kağıdı alıp işlemleri başlattıktan sonra yatıyor diye biliyorum harcı

ispanyol brezilya gibi degişik fab. mallari oluyor. ziglerin uzerinde nato ibaresini gordugun modeller sadece orj hk dan uzak dur. kundagin içi parca parca beratta merakin varsa onlarin hepsi orj yada 945 45 cal. yolun sonu.

konuralp_niva' Alıntı:
abi benim bildiğim önce emniyetten tüfek satın alma kağıdı alıp işlemleri başlattıktan sonra yatıyor diye biliyorum harcı

anladım, bu tüfek satın alma kağıdı/belgesi denilen olay ruhsatın kendisi değil mi ??

RedlinE' Alıntı:
ispanyol brezilya gibi degişik fab. mallari oluyor. ziglerin uzerinde nato ibaresini gordugun modeller sadece orj hk dan uzak dur. kundagin içi parca parca beratta merakin varsa onlarin hepsi orj yada 945 45 cal. yolun sonu.

952 lond daha bi hoş geliyor gözüme ama hayırlısı 29unu bekliyecez artık karar için :smiley:

abi kafanı karıştırmayım ama okadarını bilmiyorum önce emniyetten tüfek alma kağıdı alıp daha sonra ruhsat için başvurulur diye tahmin ediyorum tam net bi bilgim yok.

konuralp_niva' Alıntı:
yarın ilk önce bi emniyete gidip bilgi alsan iyi olur daha sora git gel uğraşmassın abi.

sağolasın. bakalım belgeler hazır, yarın gidicem. ankaradan geldim istanbula bu iş için, ya hallolacak ya da dağıtırım oraları ;D

sevgili atıcılıkla ilgilenen gezenbilir üyeleri
daha önced sormuştum ama net bi cevap alamadım
istanbul avrupa yakasında atıcılıkla ilgili bi kuruluş yada kulüp gibi bi poligonm varmı
hafta sonları gidilip yeşillik içinde wakit geçirilebilecek biyer ???

hakki' Alıntı:
sevgili atıcılıkla ilgilenen gezenbilir üyeleri
daha önced sormuştum ama net bi cevap alamadım
istanbul avrupa yakasında atıcılıkla ilgili bi kuruluş yada kulüp gibi bi poligonm varmı
hafta sonları gidilip yeşillik içinde wakit geçirilebilecek biyer ???

o konuda bir bilgim yok :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR