Aselsan'dan Gezenbilir Üyelerine Özel Kampanya!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SPONSOR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,431

Etiketler
Ynt: Aselsan'dan Gezenbilir Üyelerine Özel Kampanya!

Umut bey iyi günler.,

Ben bir adet komple telsiz almak istiyorum , ancak montajının eğer mümkünse istanbulda yapılması siparişimi hızlandıracaktır , aksi takdirde ancak izmitten hasbelkader geçerken mumkun olacak .

Cevabınızı bekler hayırlı işler dilerim.
Erhan

erhan110' Alıntı:
Umut bey iyi günler.,

Ben bir adet komple telsiz almak istiyorum , ancak montajının eğer mümkünse istanbulda yapılması siparişimi hızlandıracaktır , aksi takdirde ancak izmitten hasbelkader geçerken mumkun olacak .

Erhan

Aynı durum benim icinde gecerli
Sevgiler ümit

ariktekin' Alıntı:
Ben de etraflı bilgi bekleyelerdenim, araç anteni nasıl bir şeydir, maliyeti nedir, montajını kim yapar? açık ortamlarda menzili ne kadardır, bu cihaza eşdeğer el telsizi var mıdır, varsa kaç TL dir.

Bu telsiz ile kullanılabilecek anten 1.5m uzunluğunda olabilir. Maliyeti 80-100 TL civarındadır. Montajını oto elektrikçileri yapabilir (daha önce telsiz montajı yapmış olmasına dikkat edin, anten bağlantısını yapmadan cihaza elektrik vermesin). Menzil konusunda yukarıda bilgi mevcut. Buna eşdeğer araçda kullanılabilen (araç aküsünden enerji alıp, harici antene bağlanabilen) ve araç dışında da ufak anten ile ve dahili pili ile el telsizi olarak kullanılabilen telsizler var ama daha pahalı. Telsizler ile ilgili genel sorularınıza bu bölümde daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=304.0

Cumhuriyet Bayramınızı kularım.

[attachment=1]

safari2000' Alıntı:
umut bey araç telsizi hakkında biraz daha açıklama yaparmısınız? araç telsizi ile birlikte el telsizi de varmı? yoksa hangi tip el telsizi kullanılacak anteni vs. tam teşekküllü kaç liraya mal olacak

Aselsan net stoklarında Halk bandı el telsizi bulunmamaktadır.Mıknatıslı araç anteni 60 tl dir.

ariktekin' Alıntı:
Ben de etraflı bilgi bekleyelerdenim, araç anteni nasıl bir şeydir, maliyeti nedir, montajını kim yapar? açık ortamlarda menzili ne kadardır, bu cihaza eşdeğer el telsizi var mıdır, varsa kaç TL dir.

Sinan bey;

Araç anteninin fotosunu ekliyorum.

SL271486

Fiyatı 60 tl dir.Mıknatıslı olduğu için montajını yapabilirsiniz.Açık alanda 40-50 km. görüşürsünüz.Hiç bir Halk bandı el telisizi teknik olarak araç telsizinin mesafesine ulaşamaz. Saygılar

erhan110' Alıntı:
Umut bey iyi günler.,

Erhan

İstanbul aselsannet bayimiz MİBA eln. Size yardımcı olacaktır.0212- 533 71 71 Halil Bey Gitmeden önce montaj randevusu alırsanız kısa sürede yapılacaktır.

Saygılar umut

umutkaptan' Alıntı:
İstanbul aselsannet bayimiz MİBA eln. Size yardımcı olacaktır.0212- 533 71 71 Halil Bey Gitmeden önce montaj randevusu alırsanız kısa sürede yapılacaktır.

Saygılar umut

Teşekkürler Umut bey temas kuracam bayinizle.

Selamlar
Erhan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri