AS 250 4*4 ÇİFT KABİN

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omer_gokce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,839

omer_gokce

Yeni Üye
Herkese merhaba, arazide as 250 için yorumları ve yeni hazırladığımız bu araç için tavsiyeleri alabilir miyim?

IMG 0246

IMG 0250

IMG 0245

Etiketler
Ynt: AS 250 4*4 ÇİFT KABİN

bu araçı ağır arazide de kullanabilirsin. ister yük taşı ister çamurda ister karda her terde gider. bende de pw150 vardı karadeniz yaylalarında gitmediğim yer kalmadı. jeep tarzı bir arazi arabasıyla gitseydim kesin bi yerini kırardı. modifiye olarak da tavsiyem fazla kalın lastik kullanma. makaslara kavis verdirerek mutlaka yükselt. sis farları vinç olmazsa olmazı. güle güle kullan

Öncelikle çok güzel bir araç aldığınızı belirtiyorum. Hayırlı olsun. Bende 1 yıl kadar bu arçtan kullandım. Yeni aracınızda ne gibi değişiklik yapmak istediğinizi bilmediğim için şimdilik sadece yüzeysel anlatacağım. Eğer iyi bir bütce ayırıp aracınızı komple restore edecekseniz modifiyede daha ayrıntılı yardımcı olurum. Aracınıza defransiyel oranlarını değiştirmeden 35'' lastiğe kadar koyabilirsin. Yükseltmek için makas küpelerini aşağı aldırman yeterli gelir. ancak çift kilit olmazsa sadece arkaya diff kilit çok işinizi görür.

Ömer merhaba,

öncelikle aracın güzel güle güle kullan.hemen hemen her arazide ilerleyebileceğin güzel bir araç,belki ağırlığı dezavantajı olabilir ancak makas ve küpelerden yükseltip viç takıp güzelde bir lastik takarsan tadından yenmez...ben kapalı kasa dodge de petlas 900x16 NT3 modeli kullandım çok memnundum tavsiye ederim...araçta 4-236 tabir edilen motor vardı def ise DANA 8.25 vardı.

Orhun

Ynt: As 250 4*4 Çift Kabin

Oguz bey arac hala bende cok fazla vakit olmasada ayda bir iki gun binebiliyoruz :smiley:

toplam 6,5 ton agirlikla ve 7,50x16 lastikle camurda dik rampayi 4 teker patinaj cekerek cikabilen ayni sinifta baska bir arac gormedim.Phaser motor ise tadindan yenmeyecek performans veriyor ancak phaser motor biraz fazla yakiyor , 1993 e kadar olan motor ise yakit yonunden cok iyi (kalem enjektorlu olani) , agir yuk atilmayacaksa kalem enjektorlu motor gayet yeterli.

Temiz görünüyor. Hayırlı olsun. Ben yayla yollarında bunlardan görüyorum 4x2 modeli oldukça yaygın. Genelde bakımsız durumdalar ama yürüyorlar. Yedek parçası kolay bulunur ekonomik araba olmasa vatandaş kullanmaz, vardır bir bildikleri.

Herkese merhaba aracimi is yogunlugu nedeniyle hic kullanamiyorum. O yuzden satmaya karar verdim. Tertemiz bastan asagi yaptirdigim aracimi malesef doya doya kullanacak vaktim olmuyor. Forumda ilgilenilecegini dusunerek yazmaya karar verdim. Fiyat 22500 tl. Ayni modellerine gore cok artisi vardir. Ayrica cok cok temizdir.

Oguz bey arkalarda kilit var onlerde powermatik dedikleri sistem var isterseniz on tekerleri bosa cikarip tasarruf edilebilir .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri