Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okyt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,018
Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar)

dsc02556i.jpg

dsc02554y.jpg

dsc02558b.jpg

dsc02565f.jpg

Etiketler

Artık araca bindik Ayder'e dönüşe geçtik..

dsc02569s.jpg

Dönüşte çoğunluğa inat (çoğunluk Ayder'e kadar araçla inmeyi tercih ediyor çünkü.) yoldan sapıyoruz yarım saatlik daha yürüyüş için. Ayder'e bir üstündeki yayladan, mükemmel bir patikadan seke seke, laz çığlıkları atarak iniyoruz..

dsc02571f.jpg

dsc02576ra.jpg

dsc02585z.jpg

dsc02586tr.jpg

dsc02587h.jpg

GEREK BU SAYFADA GEREK DAHA ÖNCEKİ SAYFALARDA GÖRÜNTÜLENEMEYEN RESİMLER VAR İSE "YENİLE" TUŞUNA BASIP BİRAZ BEKLERSENİZ FOTOĞRAFLAR YÜKLENİR..

Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar) Ayder Yaylası

dsc02589r.jpg

Bayram gününde yaylaya varıyoruz.. "Bayram yeri gibi" dedikleri bu olsa gerek, tanıdık tanımadık herkes el ele horon tepiyoruz..

dsc02596w.jpg

dsc02597fi.jpg

Merhaba,
konunuzu ilgiyle takip ediyorum.Şu fotoğraf çok dikkatimi çekti Su birikintisi mi var kaya çıkıntısının altında yoksa sistenmi öyle görünüyor?

dsc02546h.jpg

balum' Alıntı:
Merhaba,
konunuzu ilgiyle takip ediyorum.Şu fotoğraf çok dikkatimi çekti Su birikintisi mi var kaya çıkıntısının altında yoksa sistenmi öyle görünüyor?

Teşekkür ederim..

Avusor gölü kenarındayız, görünen yer göl.. Sıfır rüzgar ile su cam gibi..

dsc02599z.jpg

Ve eve döndük..

Akşama kaplıca keyfi ve gün sonu..

Natura Lodge den manzaralar..

dsc02601y.jpg

dsc02606j.jpg

Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar) Sümela Manastırı..

11.09.2011 tarihli 19.gün

Bugün Tamzara Trans Kaçkar’ın son günü..

Ayder’le vedalaşıyoruz..

İstikamet Sümela Manastırı..Heyecan büyük çünkü ilk kez görülecek.. Ayder'den Mustafa'da bize eşlik ediyor neşemize neşe katıyor..

dsc02611w.jpg

dsc02613fz.jpg

dsc02619w.jpg

GEREK BU SAYFADA GEREK DAHA ÖNCEKİ SAYFALARDA GÖRÜNTÜLENEMEYEN RESİMLER VAR İSE "YENİLE" TUŞUNA resimler tamamiyle yüklenene kadar BASIP BİRAZ BEKLERSENİZ FOTOĞRAFLAR YÜKLENİR..

Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar) Sümela Manastırı

dsc02622p.jpg

dsc02624o.jpg

Müthiş bir bayram kalabalığı ile manastıra giriş yapıyoruz..

dsc02630u.jpg

Çektiğiniz ağaç kökleri en az sümela kadar ünlendiler,o yolu yürüyüp fotoğrafını çekmeyen yoktur sanıyorum. :smiley: İlgi ile izlemeye devam.[attachment=1]Bu kemençeci arkadaş ordamıydı ?[attachment=2]

CIMG0406

CIMG0408

enverdede' Alıntı:
Çektiğiniz ağaç kökleri en az sümela kadar ünlendiler,o yolu yürüyüp fotoğrafını çekmeyen yoktur sanıyorum. :smiley: İlgi ile izlemeye devam.[attachment=1]Bu kemençeci arkadaş ordamıydı ?[attachment=2]

Haklısınız galiba Enver abi. Ağaçları ve doğası da kendisi kadar muazzam Sümela'nın. Kemençeçi arkadaşı göremedik bayram tatilindeydi galiba :smiley:

Sümela'yı Bayram veya hafta sonu olmayan bir günde sakin sakin gezmek lazım bir daha..

Oktay bey, genç arkadaşım harika fotoğraflar, harika bir rehber, şiirler zamana resme ve ruha uygun söyleyecek söz bulamııyorum bizlere kazandırdığın bu güzellikler için.
Bir şikayetim var ama. Saatlerdir senin gezi notlarının başından ayrılamadım. Çok güzel kareler yakalamışsın. Belliki vizor sana sen vizöre alışkınsın.
Bu kadar güzel fotoğrafı bir arada her birini uzun uzun inceledim ama doyamadım. Çok teşekkürler umarım eşim ve ben zaman zemin mekan ve imkan müsait olurda çok istediğimiz doğu karadeniz gezisini yapabiliriz. Biraz daha yıllanırsak dizlerimiz isyan eder diye korkuyorum.
Sevgilerimle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR