Arkadaşımız Kemal Sarıgül'ün (KEMALS42) Doğum Günü Kutlu Olsun

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SDC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,573

Etiketler

Ynt: Arkadaşımız Kemal Sarıgül'ün (KEMALS42) Doğum Günü Kutlu Olsun

cevat kelle gibi arkadaşım doğum günün kutlu olsun nice senelere allah kaza bela canını sıkacak dert vermesin :smiley:

Kemal abi, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşının sana yeni sevinç, huzur, bol para, ve mutluluklar getirmesini dilerim .

kemal agam doğum günün kutlu mutlu bir ömür sağlıklı ve ailenle geçirmen temennisiyle
mutlu seneler.

Değerli Dostlarım,
Birbirinden değerli dilek,temenni ve tebrikleriniz karşısında beni fazlası ile duygulandırdınız.Daha henüz 30 uma yeni bastığım şu günlerimde :smiley: sizlerin yüreğininde en az benimki kadar genç olması ve atmasını ister,Bende tüm söylevlerinize layık olmaya çalışarak,her zaman heryerde sevdiklerim ve siz dostlarımla yanyana,birlik ve beraberlikte olmayı diliyorum.Yüreği sevgi ile atan herkesi çok ama çok seviyorum..Her şey sizlerinde gönlünce olsun.
sevgi,selam ve saygılarımla..
Kemal Sarıgül

SDC' Alıntı:
Arkadaşım doğum günün kutlu olsun :smiley:

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yaşlar dilerim...

Selamlar
ur-guru' Alıntı:
doğum günün kutlu olsun kemal abiiiiii
SEVAL' Alıntı:
Doğum gününüz kutlu ve mutlu olsun.
xano' Alıntı:
doğum günün kutlu olsun kemal abim.
ulusotomotiv' Alıntı:
cevat kelle gibi arkadaşım doğum günün kutlu olsun nice senelere allah kaza bela canını sıkacak dert vermesin :smiley:
hasanfb' Alıntı:
Nice Sağlıklı Yıllara.... ;)
funda' Alıntı:
Kemal abi, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşının sana yeni sevinç, huzur, bol para, ve mutluluklar getirmesini dilerim .
eksperoto' Alıntı:
kemal agam doğum günün kutlu mutlu bir ömür sağlıklı ve ailenle geçirmen temennisiyle
mutlu seneler.

Kemal bey doğum günün kutku olsun sevdiklerinde nice mutlu yıllar geçirmeni dilerim. Buyur kimse doğum günü pastası göndermemiş ben göndereyim bari yarasın. ;) :D :'(

JEEP 004

Adnan abicim, teşekkürler..
sağlıcakla kalınız,görüşmek dileği ile..

mezeci_67' Alıntı:
Kemal bey doğum günün kutku olsun sevdiklerinde nice mutlu yıllar geçirmeni dilerim. Buyur kimse doğum günü pastası göndermemiş ben göndereyim bari yarasın. ;) :D :'(

Değerli Dostlarım,
Birbirinden değerli dilek,temenni ve tebrikleriniz karşısında beni fazlası ile duygulandırdınız.Daha henüz 30 uma yeni bastığım şu günlerimde :smiley: sizlerin yüreğininde en az benimki kadar genç olması ve atmasını ister,Bende tüm söylevlerinize layık olmaya çalışarak,her zaman heryerde sevdiklerim ve siz dostlarımla yanyana,birlik ve beraberlikte olmayı diliyorum.Yüreği sevgi ile atan herkesi çok ama çok seviyorum..Her şey sizlerinde gönlünce olsun.
sevgi,selam ve saygılarımla..
Kemal Sarıgül
Kemal bey 2.6 pajerom ara sıra patlama yapıyor aracım lpg li bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR