Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,624

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Değerli arkadaşımız ve Türkiye Eskrim Federasyonu başkan yardımcısı İlhami Özdemir (<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=2887">camouflage</a>), 22 Haziran 2009 tarihinde Portekiz'de yapılan seçim sonucunda Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. İlhami bey'in ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinin güvenini ve gururunu yaşıyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca İlhami bey ve Türk milli takımı Portekiz'de yapılan Akdeniz Kupası Şampiyonası'ndan 1 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalyayla yurda dönmüşlerdir. Kendilerini ayrıca tebrik eder, bu güzel haberleri bizlere yaşattıkları için eskrim federasyonuna ve milli takımımıza teşekkür ederiz.

[attachment=1]

395ac5bc63dd0837fb35734541f2bf62

Etiketler
Ynt: Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı, Eskrim Akdeniz Kupası Şampiyonası'nda 3. oldu.

Akdeniz'e kıyısı olan ülkeler tarafından organize edilen ve bu yıl Lizbon'da gerçekleştirilen Eskrim Akdeniz Kupası Şampiyonası'nda Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı 3. oldu. İtalya ve İspanya gibi eskrimde adını duyuran ülkelerin katıldığı şampiyonada Türk Milli Takımı 1 altın, 2 gümüş, 4 bronz madalya kazandı. Daha önceki şampiyonalarda sonuncu olan Türk Milli Takımı'nın geçen yıl 4., bu yıl da üçüncü olması, eskrim tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak değerlendirildi.

Geçen yıl düzenlenen şampiyonada Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı, 1 altın, 1 bronz madalya kazanmıştı.

www.medya73.com

Ynt: Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

Tebrik ediyorum İlhami, başarılarının devamını diliyorum..

Haberler çok güzel. Madalya alan sporcuları ve İlhami Beyi tebrik ederim...

Başarılar...

Tebrik ederim İlhami Bey.
Allah yardımcınız olsun...

İlhami abi tebrik ederim ,başarılar...

İlginiz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Federasyon olarak;
Kuruluşunda köklü (1923) ancak yönetiminde genç bir ekibiz. (10 Ocak 2007)
Akdeniz Konfederasyonunda ise ilk kurulduğu yıl bir bronz madalya almışız. Daha sonraki yıllar malesef hep sonuncu :(
Geçen yıl 1 altın, 1 bronz aldığımızda çok sevinmiştik, bu yıl ise 8 madalyaya hatta, İtalyanlara finalde neden 29-30 yenildik diye üzülüyoruz. Haberlerde yer almayan bir madalyada takım finalinde ikinciliktir. Yıllar önce İtalyanlarla final oynamayı bile hayal edemezken, şimdilerde neden ikincilik diyoruz :smiley:

Madalyayı çalışan gençler alıyor, bizlere ancak gururlanması kalıyor.
Ama yurt dışında İstiklâl Marşı bir başka oluyor. :smiley:
Bu mutluluğu yaşatan sporcularımıza birde buradan teşekkür ediyorum.

Geçen yıl yine aynı zamanda Tunus'da seçim vardı. Zerrih hanım hatırlayacaktır, Boluda buluşma yerinde sanırım ilk gelen O idi. Onu görmüş, Aladağ yoluna çıkartarak bende yola çıkmıştım. Ama o seçimde kaybetmiştik :(
Bu yıl yine aynı tarihde Portekizde yapılan seçime biraz daha iyi hazırlandığımızı düşünüyorum.
İşin kötüsü hep Gezenbilir Festivali ile aynı tarihe denk geliyor. Gece Mert (deep) konuyu açtığında 02-02:30 gibi atlayıp 2. sıraya kendimi hemen yazmıştım. Ama gelmek nasip olmadı. Hatta bozgunculuk olmasın diyede gelemeyeceğimi yazmadım onun yerine ikinci listeye eklemedim kendimi. Sedat beyin ilgisini çekmiş olmalıki özelden mesaj attı. Bende durumu anlatıp katılamayacağımı belirtip, müsadesini istedim. Bunun yanı sıra geçen yıldan ülke olarak alınacak bir hesabımız olduğunuda ekledim. Hiç merak etmeyin hesap misli olarak alındı ;D

Üye 13 ülkenin oyları sonucu
Seçim Türkiye 8, Fransa 5 şeklinde oldu. Fransanın bu konfederasyonun yönetiminde olmaması ilk :smiley: eee artık yavaş yavaş alışacaklar :D
Geriye kalıyor o 5 oyun hesabı ;)

İlginiz ve iyi dilekleriniz için şahsım ve ülkem adına, bir kez daha teşekkür ediyorum.

Elbette hatırlıyorum, bu yıl rövanşı kazanmış olman önemli, bir kere daha tebrikler :smiley:

camouflage' Alıntı:
Geçen yıl yine aynı zamanda Tunus'da seçim vardı. Zerrih hanım hatırlayacaktır, Boluda buluşma yerinde sanırım ilk gelen O idi. Onu görmüş, Aladağ yoluna çıkartarak bende yola çıkmıştım. Ama o seçimde kaybetmiştik ...

ilhami tebrik ederim , başarılarınızın devamını dilerim

tebrikler.
başarılarınızn devamını diliyorum.

Böyle haberler duymak çok sevindirici. Milli sporcularımızı tebrik ediyor, İlhami abiye yeni görevinde başarılar diliyorum.

Değerli İlhami Özdemir hocam size ve sizin gibilere ne kadar teşekkür etsek de bence azdır.Demişsiniz ya "İstiklal Marşı'nı yabancı ülkede söylemek ve söyletebilmek" gerçekten mutlulukların,gurur duymaların en hakikatlisidir bence.Geç de olsa elde etmiş olduğunuz bu başarılarınızı tebrik ediyor,devamının gelmesini diliyor ve tekrar başarılar diliyorum..

İlhami Bey gec kalınmış bir tebrik ama geri kalmak istemedim :smiley: hem de bir soru yonelteyim istedim, 35 yasimdayim ve sizce bu spora baslamak icin cok mu gec kaldim? hobi olarak ne zamandir istiyordum ama gezenbilirde okuya okuya kendi kendimi durtmus oldum ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri