Arkadaşımız Hasan Subaşı Tekrar Federasyon Başkanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,468

VitaEsMorte

Zirve
Değerli arkadaşlar,

Forum üyelerimizden izciler kullanıcı adlı Sn. Hasan Subaşı, Türkiye İzcilik Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut 157 geçerli oyun 144'ünü alarak tekrar Federasyon Başkanı seçilmiştir.

Kendisini kutlar, Türk İzciliği için hayırlı olmasını dileriz.

Etiketler

Ynt: Arkadaşlarımızdan izciler (Hasan Subaşı) Tekrar Federasyon Başkanı

Teşekkür ederim ne mutlu bize ki ülkemiz çocuklarına bir müddet daha çokça hizmet edebileceğiz.

Başkanım selamlar, seçim süreçlerini gayet iyi bilirim :smiley: seçim sonucunuz gayet net, sizleri ve çalışma arkadaşlarınızı kutlarım.
Önümüzdeki dört yıl içerisinde yapacağınız göze görünen görünmeyen hizmetler için kolaylıklar dilerim

İlhami ÖZDEMİR
Türkiye Eskrim Federasyonu
Başkan Yardımcısı

Az önce döndük Hasan Liderimizin yanından... Kendisine birkez de buradan başarılar dilerim, Türk İzciliği'ne hayırlı olsun :smiley:

Liderim hayırlı uğurlu olsun.
Sizinle tanışmaya hekimbaşına gelmiştim. Serkan Kaya ile. Size ozamnda bahsettiğim üzere 11 ve 12 yaşlarında iki küçük çocuk yetiştiriyorum. Spor tırmanış alanında. Geçen yıl bisiri Türkiye şampiyonu oldu, diiğeri ise Balkan 3. Bu yaz inşallah yanınızda yer alarak kampınıza katılmak istiyoruz. Görüşmek üzere. İyi çalışmalar. Tekrar hayırlı olsun.

Geçen gün kendileri ile tanışma fırsatını buldum. Tekrar tebrik eder iyi çalışmalar dilerim.

liderim tebrikler

sizinle değişik zamanlarda ve yerlerde ama hep izcilik ekseninde karşılaşıyorduk, burada da karşılaştık.

çağla mıdık

Ynt: Arkadaşımız Hasan Subaşı Tekrar Federasyon Başkanı

bende adaylığımı koysam diye düşünüyrdum geç kalmışım, yoksa kesin seçilirdim. neyse Allah kolaylık evrsin, başarılarının devamını diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri