Arkadaşımız Ahmet Gündüz'ün (arwin) Babasına Acil Şifalar Diliyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,125
Ynt: Arkadaşımız Ahmet Gündüz'ün (arwin) Babasına Acil Şifalar Diliyoruz

Çok üzücü , geçmiş olsun . Allahtan acil şifalar diliyorum.

Etiketler

Sn.Amet bey her ne kadar yüzyüze görüşmesek te tanışmıyor olsak ta form da ara sıra aynı meclis te bulunuyoruz.Allahan açil şifalar diliyorum.Büyük gecmiş olsun.İyiye gitmesi sevindirici(.Buna benzer bir olayda Pazar günü Kartal da 7.8 kişide .yeğenime(17 yaşında ) ve iki arkadaşına saldırıp,para isteme vs.Çocuk şimdi raporlu Allahtan kötü bir şey yok.Kafasına 7 adat dikiş atıldı.)Anlatmamın Sebebi BU tür OLAYLARA Dikat çekmekti. Hepimiz bir araya gelip Ne yapabilirizi konuşsak .gerekli yerler ile bununarın kritiği yapalım düsüncesindeyim.Bilmem NE DERSİNİZ.Selamlar ve açil şifalar.

freegraf' Alıntı:
Sn.Amet bey her ne kadar yüzyüze görüşmesek te tanışmıyor olsak ta form da ara sıra aynı meclis te bulunuyoruz.Allahan açil şifalar diliyorum.Büyük gecmiş olsun.İyiye gitmesi sevindirici(.Buna benzer bir olayda Pazar günü Kartal da 7.8 kişide .yeğenime(17 yaşında ) ve iki arkadaşına saldırıp,para isteme vs.Çocuk şimdi raporlu Allahtan kötü bir şey yok.Kafasına 7 adat dikiş atıldı.)Anlatmamın Sebebi BU tür OLAYLARA Dikat çekmekti. Hepimiz bir araya gelip Ne yapabilirizi konuşsak .gerekli yerler ile bununarın kritiği yapalım düsüncesindeyim.Bilmem NE DERSİNİZ.Selamlar ve açil şifalar.
Böyle olayların yaşanmaması en büyük isteğimiz, size de geçmiş olsun diliyorum...
Bu tür olayları her zaman karşısındayım ama gücümüz nerelere yeter onu bilmiyorum.. Kağıt üzerinde kanunlar on numara ama işletilmesinde sıkıntı çok...Ben yanınızda ve destekçinizim...

Bu sadece bir iki kişi ile olacak iş değil.Bizim bu konulara bir şekilde eğilmemiz gerek diye düşünüyorum.Bu site de( GEZENBİLİR)olarak olduk ca üyesi ve katılanı, takipçisi var.Bir Sosyal Sorumluluk projesi dahilinde,birşeyler yapabiliriz.Tabiiki bizden(en azından benden)Önde olan sn.yetkili ve toplayıcı arkadaşların yol göstericilikleri sayesinde ,bunu başlatabiliriz.Bu tür olaylar hep oluyor ve yapanın yanın da kar kalıyor.Hal böyle.Selamlar ve tekrar geçmiş olsun.

cok geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR