Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan poyraz_35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,061
Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

Hızlı ilerliyorsunuz.
Birkaç orjinal koltuğu korumayı düşünmüyormusunuz, ruhsatta kişi sayısında problem çıkabilir.

Etiketler

ii geceler aka bey:smiley:)
aslında sokulen koltuklar bır arkADAŞIMIN DEPOSUNDA AMA sorun cıkacağını sanmıyorum ruhsatta takipçiye verip 200 tlde fazla verirseniz yapamayacakları sey yok inşallah sorun cıkmaz ama cıksada koycaz bi kaç tane :smiley:) yavas işi sevmiyorum muhtemelen subat 15de ege turuyla başlarım yolculuğa

24 vatt ile calışan tv modeli va markasına ve uydu yada yerel kanalları izleyebileceğim anten tavsiyelerinize ihtiyacım var

ayrıca kaliteli bir uyku için yatakta ne tur bir sunger kullanmalıyım kac cm lik sertmı yumusakmı vs. yoksa hazır satılan yataklardanmı almalıyım ozellikle sunger konusunda bilgi ve tavsiyesi olacak arkadaşlara simdiden tesekkurler

20140204 165530

20140204 174639

20140204 174648

20140204 165557

poyraz_35' Alıntı:
24 vatt ile calışan tv modeli va markasına ve uydu yada yerel kanalları izleyebileceğim anten tavsiyelerinize ihtiyacım var
Kolay gelsin.

İsuzu'ların motoru arkada mı?

Karavanda kullanacağınız elektrik sistemini 24V olarak yapabilirsiniz. Televizyon teyp gibi cihazlar hatta 12V çakmaktan çalışan şarj cihazları gibi aletler için 24V'dan 12V'a dönüştürücü konvertör kullanabilirsiniz.

Karavanın bütün elektrik sistemini 12V olarak düşünürseniz. Araca 12V ilave alternatör de taktırabilirsiniz.

Hayırlı olsun çok hızlı ilerlemiş.İyi günlerde kullanın inşallah

tesekkurler goldvinger umarım evet oldukça hızlı bi tempoda ilerliyoruz muhtemelen 14 subatta esimle surpriz bi seyehate cıkabiliriz:smiley:))

Oturma ve yatak gurubunda genellikle 10 cm kalınlığımda 28 densite sünger kullanılır, ilk başta sert gibi görünsede sonradan pamuk gibi olur.

Benim henüz büyük kasa bir aracım yok, almayı düşünüyoruz , avatarımdaki resim almayı düşündüğümüz araç.

goldwingerr aynen 10 cm 32 dansite sungeri dediğiniz gibi oturma gurubuna dosettim yatak içinde uzerine 3 cm lik kus tuyu sunger konuluyomus onuda kaplattım bugun elektrik perde pis su temiz su baglantıları yapılacak umarım yetişir

Merhaba ben ilk karavan düşünürken sizin bu araçlara da çok bakmıştım.Hatta E sınıfı ehliyet bile aldım ama biraz yakıt olayı ve büyüklüğü beni ürküttü.Hiç yakıtı ölçtünüz mü şehir içi ve şehir dışı kaç litre yakıyor acaba merak ediyorum.ducato 8-10 litre arası değişiyor ortalama

Ynt: Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

1992 model md 29 muydu 27 miydi ole bisey an itibarı ile asagıdaki resimleri cektim inşallah haftaya yollardayız:smiley:)

20140208 203559

20140208 203623

20140208 203704

bende aynı araçdan düşünüyorum,aracınız kaç model ,kaça aldınız,km de ne yaktığını biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

10,000 tl ARAC sanırım son işlemlerle 35,000 tlye mal olacak km de 40 50 kurus yakıyor sanırım 25 subatta yollarda olacak

karavanınız hayırlı olsun,yakıt hesaplamanız yanlış olmalı, önceden depoda yakıt kalmış olmalı çünkü bu araçların 100 km.de 8 litre gibi bir değeri yakalaması mümkün değil yaptığım incelemelerde uzun yolda en az 15litre karışık tüketimde ise 18 litre yaktıklarını gördüm buna göre minumun km de 75-80 kuruş yakarlar bu araçlardan karavan yapmak isteyen arkadaşların bilmesinde fayda görüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri