Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 194
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,134

Etiketler
Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

eğitim saatlerini söyleyebilirmisiniz progam yapmam gerekecek 25i 18:00 nikahına gelin arabasıyız da :D
herşey için şimdiden teşekkürler
saygılar ümit

taksit taksit oluyor ama işin aslı bir duyuru hazırlamaya çalışıyorum.
haftasonu madem fedekarlık yapacağız o zaman daha fazla insanın katılımını sağlayalım diye düsündüm.

ön bilgi mahiyetinde burdan zaman belirledik.
saat 10:00 da başlar dilediğimiz saatte bırakırız.
tabi cumartesi çalışanlar var onlarıda hesaba katmak lazım. şimdilik 10 da başlıyoruz gibi hareket edelim derim.

bu arada eğitim yeşilköyde. profil sayfamda haritada görünen yerde olacağız.

hakan kardeşim bencede başka bölümde facede de duyuralım sen net bilgileri yaz hatta facede duyuruyu yap davetleri yollayalım herkese daha sonra duymadım haberim yoktu olmasın

Kardeş,
Bende tam bu tarihlerde seni balık tutmaya götürecektim :smiley: merak etme kapıda kalmayız,bu sefer benim tekne ile gidecektik... ne olcek şimdi..???
:smiley: :smiley:

xano' Alıntı:
Tamam Tarihi belirliyorum. Genel kanı bu yönde.

25-26 Eylül ve 02-03 Ekim 2010
Eğitim tarihimiz budur.....

yapma şimdi kemal abi. zaten program karışıktı.
18-19 da düzcede dosod un düzenlediği program, 2,3 te sinopta yarış var. bide balık deme şimdi.
ama gidelim dersende gideriz. gel sen buraya akşam gider sabah döneriz. olmadı hep beraber balık tutma eğitimi yaparız. nede olsa eğitimin bir parçası. herkese hayatı idame etme eğitimi vermek lazım. arama kurtarmanın bir parçasıda hayatı idame etme ye dayalıdır.
şunu halledelim ardına "Hayatı İdame Eğitimi" ( survivor ) yapalım. ;D ;D ;D

KEMALS42' Alıntı:
Kardeş,
Bende tam bu tarihlerde seni balık tutmaya götürecektim :smiley: merak etme kapıda kalmayız,bu sefer benim tekne ile gidecektik... ne olcek şimdi..???
:smiley: :smiley:

balık falan sakat iş gibi geldi bana hakan dalgıçda alın yanınıza birol gibi :smiley:)

Arkadaşlar merhaba, eğitimlerin duyurusu açılmıştır. Aşağıdaki bağlantı üzerinden liste oluşturmaya devam edebilirsiniz;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61067

walla hayati idamede balığın şekli belli olmaz kemal birol hakan sanki bu ekip bana bişeler cağrıştırıyo :smiley:)) ama her ne olursa olsun deyinki ölüme gidiyoruz sizle her türlü yola cıkarım :smiley:)

unal' Alıntı:
walla hayati idamede balığın şekli belli olmaz kemal birol hakan sanki bu ekip bana bişeler cağrıştırıyo :smiley:)) ama her ne olursa olsun deyinki ölüme gidiyoruz sizle her türlü yola cıkarım :smiley:)

Eyvallah... :-*

merhaba;
Arama kurtarma eğitiminiz izmirde'de varmı acaba? eğer varsa seve seve katılmak isterimm...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri