Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 194
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,132
Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

KEMALS42' Alıntı:
sen vereceksen bu iş yaş... yetiştirdiğin kişileri TV de bile lanse etmeye başladılar.. sel felaketi yaşayan bir bölgeye çağrılan ekibin geç kalması ve geldiğinde de bir şey yapapamasına isyan.. "Ara Kurtar" mı yoksa "gerçekten "Arama Kurtarma" mı diye...
eee.. bu durumda sen necisin..? bugün ve salı günleri olmayan biri olarak...

selamlar
kemal sarıgül

Üstüme alınmıyorum ...aammaaa....ucundan - kenarından dokunuyor yani....Kemal Ağabey....ne demek istiyorsun ?....

Bizden yada bizim eğitim verip beraber yaptığımız hangi iş- olay- etkinlik-kurtarma-ve sair olaydan dolayı......

hangi grup- kişi- şahıs- ekip- grup ve benzeri

herhangi bir yerde yanlış- yanılma- unutma- becerememe- yaş- kurtarmama yapmıştır....???????

Etiketler

İlahi kemal abi. hani o değil bu latifelerini ciddiye alan olur üzülürüm.
evet evet ben. :smiley:))))

KEMALS42' Alıntı:
sen vereceksen bu iş yaş... yetiştirdiğin kişileri TV de bile lanse etmeye başladılar.. sel felaketi yaşayan bir bölgeye çağrılan ekibin geç kalması ve geldiğinde de bir şey yapapamasına isyan.. "Ara Kurtar" mı yoksa "gerçekten "Arama Kurtarma" mı diye...
eee.. bu durumda sen necisin..? bugün ve salı günleri olmayan biri olarak...

selamlar
kemal sarıgül

hasan abim program hazır. mühim olan katılımcıları görmek.
ben her sene 2 haftasonumu bu işe feda ediyorum.
bakalım başka kaç kişi 2 haftasonunu bu mühim vazifeye ayırabilecek.
hatta biz gezenbilir "Arama Kurtarma Ekibi" neden kurmayız hala anlamış değilim.

pancarmotorcu' Alıntı:
Bencede bir eğitim proğramı yapmak lazım, Hakan iyi haberlerinizi bekliyoruz .

xano' Alıntı:
İlahi kemal abi. hani o değil bu latifelerini ciddiye alan olur üzülürüm.
evet evet ben. :smiley:))))

selam Hakanım,

ciddiye alsan alsan bir sen almalısın... benim hedef noktamda sen varsın, nazım geçtiği için sana dokunuyorum.. ama görüyorumki ortalık sazan dolu, sevgili dostum Birol da hemen atlamış.. bu dalgıçlar çok dalıyor olunca bir süre sonra balık gibi hisli oluyorlar demek.. :smiley: Birol da o şekilde alınmış, kıyısından da olsa....!!! :smiley:
sevgiler
Kemal Sarıgül

Ercis'de olanlar Istanbul'da olacaklarin mini gostergesi. 1nci Ordu'dan baska tek 1 hazir kurum oldugunu sanmiyorum. !00binlerce olu ve yarali, ulasilamayan gecilemeyen sokaklar, zamaninda kaldirilamayam yikintilar, hic bulunamayan is makinalari, ne yaptigini
bilmeyen binlere ek olarak tureyecek sokak ceteleri, bireysel zorbalara karsi can ve mal guvenligini de saglamak da ek sorun olacak. Cokecek sistem, "takdiri ilahi, taksirat, Allah yallah" derken toplu kirecleme ve sonrasinda dozerlerin kepceleme goruntuleri, dusunulmesi cok zorlanma gerektirmiyor. Boyle bir durumda Istanbul'un kurtulusu denizden ulasimla saglanabilir.
Bu anlamda cok daha genis kitlelere yayginlastirilabilecek egitiminiz, insanlik adina buyuk yatirim olacaktir.
ikon resimlerinden anlasildigi kadariyla Gezenbilir SUV'li arkadaslarla dolu, ne mutlu! ancak bazilarinin SUV'si yok ve Havaalani cevre yollarinda, kurs yerine ulasabilmek ugruna, saskin tavuk gibi araclar altinda kalmak riski yuksek oldugu gibi kilometrelerce yuruyup ulasamamak da olasilik.
Kisaca; su isi yayginlastirip, iki yakaya yayip kisa surede genis kitleye egitim verebilirseniz gelmekte olani karsilayabilmek acisindan cok yararli olacak ve anladigim kadariyla oldukca uluscu olan arkadaslari da gururlandiracaktir.

Bu eğitimler yeniden açılırsa katılmayı düşünüyorum. Tekirdağ dan geleceğim.

Arkadaşlar eğitim tarihlerini belirledik.
linkten isimlerinizi yazdırabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80689.new#new

Sevgili dostlar.
[/size]
Eğtimimizi yaptık bitirdik. Kurs katılım belgelerinizin bir çoğu hala bende.
Hafta içi gelip alamayan arkadaşlar 18 Mart pazar günü nöbetim dolayısıyla yeşilköye gelip benden alabilirler. Bahaneyle tekrar görüşmüş oluruz.
sevgiler.
hakan bulu.

xano' Alıntı:
Sevgili dostlar.
Eğtimimizi yaptık bitirdik. Kurs katılım belgelerinizin bir çoğu hala bende.
Hafta içi gelip alamayan arkadaşlar 18 Mart pazar günü nöbetim dolayısıyla yeşilköye gelip benden alabilirler. Bahaneyle tekrar görüşmüş oluruz.
sevgiler.
Seni görmek için bahane çok, serfitika sadece bir araç :smiley:
hakan bulu.

Tüm dostlara merhaba.
Hakan bey yeni bir eğitim dönemi düşünüyormusunuz veya hazırlanmış bir eğitim programınız varmı?Şayet şehirde olursam mutlaka eğitime katılmayı düşünüyorum.(İşim dolayısı ile periyot dışı dönemlerde şehirdışına çıkmam gerekebiliyor)İnşallah yeni bir eğitim dönemi olur ve bende buna katılbilirim.
Yaptığınız bu zor ancak bi okadarda onurlu görevinizde başarılarınızın devamını dilerim. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri