Araçlar için Ses ve Isı İzolasyonu!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tonkano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,760
Ynt: Araçlar için Ses ve Isı İzolasyonu!

Çok güzel paylaşım teşekkürler. Arabama komple kaporta boya yapılıyor boya biter bitmez bu yalıtım işlerine geçicem. Çok faydalandım bilgilerden.

Etiketler

hazanfer' Alıntı:
Valla Ağbi sahibinden.comdaki nerdeyse tüm foresterlar favorilerime ekli 3 - 4 tane temiz ve uygun fiyatlı araç satıldı. Bakalım benim mondeoyu satılığa çıkardım, artık daha dayanamayacağım...
Ama sanırım ilk kasadan alacağım fazla para vermek taraftarı değilim, araca. temiz 99 - 00 model olacak galiba.

Çelebi artık Forester al hakikaten ;D bu arada 2000 model ile 99 model arasında makyaj farkı var. Eğer eski kasa alacaksan 98-99 model bak derim, çünkü daha çoklar ve bence 2000 modelden daha iyi duruyorlar.

Haklısın Serden, bende 2000 modelleri sevmiyorum tip olarak ama çok temiz ve uygun fiyatlı bir şey yakalarsam alırım diye düşünüyorum; yoksa senin dediğin gibi 98 - 99. Bide hazır tüplüsü olsun tam olsun :smiley:))

hazanfer' Alıntı:
Haklısın Serden, bende 2000 modelleri sevmiyorum tip olarak ama çok temiz ve uygun fiyatlı bir şey yakalarsam alırım diye düşünüyorum; yoksa senin dediğin gibi 98 - 99. Bide hazır tüplüsü olsun tam olsun :smiley:))

Turbolularda tüpün markası ve kimin nasıl taktığı da çok önemli. Hayırlısı olsun tekrar ;)

GezenGen evet gerçekten çok uğraştım, uğraşmaya da devam edeceğim. Bu gün yeğenime B8 kasa Audi A4 bakmaya gittik. İncelediğim araçta dahı ses yalıtımı yok denecek kadar azdı. Bagajda isteptenin etrafı tamamen saç olduğunu görünce yaptığım emeği ve aldığım verimi hak ettiğimi düşünüyorum.
Aracı satmaya gelince bir kaç defa dahı sessizce akan aracımda sadece müzik sesi dinlememe yeter. Ayrıca sizinle daha önce konuştuğum üzre ilave aksesuarların satarken para etmediği, sadece tercih sebebi olacaktır sadece. Yoksa parayla etmeye kalksam yapmam. Çok zahmetli ve sabır isteyen bir işlem. Bu işlemde deneyim kazanınca daha iyi sonuç alınabilir.
Merhaba araştırmanızı konu hakkında edindiğiniz tecrübenizi takdirle okudum.İstanbul dasınız zannedersem Tavan Yan yüzeyler ve Taban malzemelerini nereden temin edebilirim adres telefon verebilirmisiniz.?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri