Aracımı Değiştiresim Var, Yorum Ve Bilgileriniz Değerinde Alınır :d

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHRAZ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,758

AHRAZ

Kamp I
Arkadaşlar herkese merhaba,

Benim geçen sene almış olduğum bir aracım var, full offroad donanımlı suzuki grand vitara 2004 model 1.6 tek kapı otomatik (benzin+lpg). İnanılmaz keyifli bir araç ve feci derecede memnunum. Ancak şu var ki ben bu aracı almadan önce korando nun 2001 e kadar olan kasası(2001 dahil) görüp hasta olmuştum ve onun otomatiğini bulamadığımdan ikinci tercih olarak temiz ve hoşuma giden bi suzuki bulunca kaçırmamak için aldım. İnanılmaz keyifli ve son derece memnunum ancak korando sevdası hafiften hafiften içimi de kemirmiyor değil, pek bilgim yok bu işlerde. Bu yüzden sizlerin bilgilerine ve yorumlarına ihtiyacım var,

Düşündüğüm araçlara örnekler;

2001 Daewoo Korando 2.3 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 396749160

1999 Ssangyong Korando 2.9 D 36.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 394504646

1998 Ssangyong Korando 3.2 SELX 27.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 394514854

hard offroad ve yarışlara katılma vb gibi bir niyetim yok, doğa gezileri, bozuk olan dağ yolları vb de keçi keçi gidebilecek, uzun yolda da konforlu ve güvenli olduğunu hissettirecek bir araç önceliğim var. Şu an saydığım özellikler ve çok daha fazlası halihazırda suzimde mevcut ve onu çok seviyorum ancak korando aklımda kaldı, suzuki varken korando ya hiç bulaşma mı dersiniz? ykosa ikisi benzer ayardadır gönlün hangisindeyse onu kovala mı dersiniz? servis bakım kronik sıkıntılar parça bulma durumu vb hakkında performans ve fiyat durumları vb aklınıza gelen her türlü konuda bu iki kuzeni karşılaştırıp bana bilgi vermekten çekinmeyin. Çok kararsızım ve hafif acemiyim :D şimdiden teşekkürler herkese.

Etiketler

İlgili arkadaşlar aktif, konuya dikkat çekmek açısından link vermiştim. Mutlaka yanıt verirler diye düşünüyorum.
Bu araçların Mercedes logosu ile de satıldığı dışında pek bir bilgim yok maalesef. Ankara'da bir tane gördüm Mercedes logolu. Kullanan arkadaşlar oldukça kabiliyetli bir araç olduğu konusunda hemfikirler. İlgi çekici bir araç olduğu kesin.

Olanlarda snorkeli faal bi korando var konuda listenize alin

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar herkese merhaba,

Benim geçen sene almış olduğum bir aracım var, full offroad donanımlı suzuki grand vitara 2004 model 1.6 tek kapı otomatik (benzin+lpg). İnanılmaz keyifli bir araç ve feci derecede memnunum. Ancak şu var ki ben bu aracı almadan önce korando nun 2001 e kadar olan kasası(2001 dahil) görüp hasta olmuştum ve onun otomatiğini bulamadığımdan ikinci tercih olarak temiz ve hoşuma giden bi suzuki bulunca kaçırmamak için aldım. İnanılmaz keyifli ve son derece memnunum ancak korando sevdası hafiften hafiften içimi de kemirmiyor değil, pek bilgim yok bu işlerde. Bu yüzden sizlerin bilgilerine ve yorumlarına ihtiyacım var,

Düşündüğüm araçlara örnekler;

2001 Daewoo Korando 2.3 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 396749160

1999 Ssangyong Korando 2.9 D 36.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 394504646

1998 Ssangyong Korando 3.2 SELX 27.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 394514854

hard offroad ve yarışlara katılma vb gibi bir niyetim yok, doğa gezileri, bozuk olan dağ yolları vb de keçi keçi gidebilecek, uzun yolda da konforlu ve güvenli olduğunu hissettirecek bir araç önceliğim var. Şu an saydığım özellikler ve çok daha fazlası halihazırda suzimde mevcut ve onu çok seviyorum ancak korando aklımda kaldı, suzuki varken korando ya hiç bulaşma mı dersiniz? ykosa ikisi benzer ayardadır gönlün hangisindeyse onu kovala mı dersiniz? servis bakım kronik sıkıntılar parça bulma durumu vb hakkında performans ve fiyat durumları vb aklınıza gelen her türlü konuda bu iki kuzeni karşılaştırıp bana bilgi vermekten çekinmeyin. Çok kararsızım ve hafif acemiyim :D şimdiden teşekkürler herkese.
Merhaba arkadaşım. İstersen bi de mussolara bakabilirsin. Malum sitede

1998 Ssangyong Musso 2.9 TD Sports 23.150 TL Sahibinden satılık ikinci el - 397089482
Aşağıdaki linkte aracom var. Nakit ihtiyacı için satıyorum. Korandodan biraz daha büyük ama amacına hizmet eder diye düşünüyorum.

Evet,Musso 'ya emek harcansa cheroke ye kafa atar 10 numara arazi aracı olur .tank misali en büyük artisi bagaj

Merhaba arkadaşım. İstersen bi de mussolara bakabilirsin. Malum sitede

1998 Ssangyong Musso 2.9 TD Sports 23.150 TL Sahibinden satılık ikinci el - 397089482
Aşağıdaki linkte aracom var. Nakit ihtiyacı için satıyorum. Korandodan biraz daha büyük ama amacına hizmet eder diye düşünüyorum.
ilginize ve yardımcı olma isteğinize çok teşekkür ederim . Umarım dilediğiniz gibi aracınızın satışını gerçekleştirebilrsiniz. Musso ları biliyorum işyerinin önünde kızılay da sürekli olarak gördüğüm bi tane var. Internetten de biraz bilgim var, gerçekten güzel araçlar ancak benimt arzım değil, ben 3 kapı ve biraz daha ufak ve biraz daha vintage görünümlü bir araç baktığım için korando ların bu linkini tmış olduğum kasasından bakıyorum yine de teşekkürler :smiley:

Sahibinden .com 30 tl

Hocam,facebook sayfasında satan arkadaşın aracının resimleri var ,malum ilan sitesinde de ilanı var araç aktif kullanilan bir araç fena durmuyor arkadaş aracına ozenmis bence fiyatta anlaşılma bilinirse alınabilir bir araç
Dizinde beğendiğiniz yeşil olanda diri bir araç ama onun fiyatı biraz yukarida

Suzuki ile ideali bulmuşsunuz zaten. Ancak eğer içinizde o kurt düştüyse, çalışıyorsa ne yapsanız Korando almadan, gezmeden, zorlamadan vs yapmadan durmaz. Siz kim ne derse desin dinlemeyeceksiniz ve o araçlardan birini alacaksınız. Alın kullanın memnun kalmazsanız üç aşağı beş yukarı bir şekilde elden çıkarırsınız. Sonrasında yeniden başka araç bakmaya başlarsınız. Yıllardır bu işe bulaşanlar böyle devam edip gidiyor. Bir kaç istisna arkadaş hariç elbette. Kolay gelsin.

Macera arıyosunuz belli,bazen şnsan kendine dert yaratır şuan o aşamadasınız :smiley:)
Madem derdin büyüğüne göz diktiniz bari değer bişey için yapın uğraştıracağının keyfini fermez!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Macera arıyosunuz belli,bazen şnsan kendine dert yaratır şuan o aşamadasınız :smiley:)
Madem derdin büyüğüne göz diktiniz bari değer bişey için yapın uğraştıracağının keyfini fermez!!

Ayni düşüncelerden sende gecmistin ihale sürecini hatırlıyorum ama Allah senin yüzüne guldude ihalede kaybettin sen bizim gibi dert sahibi olmadin verilmiş sadakan varmış dostum

Ayni düşüncelerden sende gecmistin ihale sürecini hatırlıyorum ama Allah senin yüzüne guldude ihalede kaybettin sen bizim gibi dert sahibi olmadin verilmiş sadakan varmış dostum

Bana bakma abi ben ayran gönüllüyüm ve elimden de geliyor bekleyemediğim için vazgeçtim yoksa onuda bi elden geçirirdim :smiley: ölçtüm biçtim beklemeye değmez dedim halada öyle düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR