Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhatalptekin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,511
Arkadaşlar kusuruma bakmayın yine geç kaldım. Ama sonunda yükledim. Yapım aşamasında tek başıma ve zaman kısıtlı olduğu için fotolarım yok.

[GALLERY=media, 41]İĞNEADA DÖNÜŞÜ LONGOZLAR by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY][GALLERY=media, 40]YOLCULUK İÇİN HAZIR... by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY][GALLERY=media, 39]PROCEED ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR YOLA BAŞLIYORUZ by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY][GALLERY=media, 38]GÜNAYDIN BODRUM by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY][GALLERY=media, 37]YAZDAN KALMA ÖMERLİ BARAJI by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY][GALLERY=media, 36]YAZDAN KALMA ÖMERLİ BARAJI 2 by nofearnever posted 27 Şubat 2019 15:19[/GALLERY]

Çok iyi olmuş emeğinize sağlık, birde webasto bağlandımı içine soğuk kış geceleri vazgeçilmez oluyor :smiley:
Üstadım Webasto yu nasıl bağlayabiliriz? Bende X class ve üstü çadır düşünüyorum. Orjinal Webasto nun çıkışından alınabilir mi acaba? Yada harici bir Webasto mu konulur?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar tebrik ederim iki çadırdaa süperr olmuş ellerinize sağlık hep hayalimdii,arkadaşlara bahsettiğimde olmaz yapamazsın diyolardı demekki olabiliyormuşşş sanırım artık arabayı değiştirme vakti geldii :smiley:

Araçların tavan çıtaları 30-35 kg'dan fazlasını taşıyamaz diyor servisler. Sizde sorun olmadı mı ?

PROCEED ADIR3

Çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. İlk proje sanırım katlanır teleskopik merdivenli sistemlerden. İkinci proje de çok mantıklı. 2seconds ile aslında 60 kg lık ağırlığın büyük bir kısmını azaltmış oluyorsunuz. Tebrikler.

Çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. İlk proje sanırım katlanır teleskopik merdivenli sistemlerden. İkinci proje de çok mantıklı. 2seconds ile aslında 60 kg lık ağırlığın büyük bir kısmını azaltmış oluyorsunuz. Tebrikler.
2. Proje sahibi olarak teşekkür ederim 🙏 eldeki imkanlar geniş olsa neler yapacağım maalesef...

Bende şöyle birşey düşünüyorum. Aracın üzerine bir platform yapsam. Üzerine decatlon cadırı kurupmayı düşünüyorum. Çadırın zemini kavak mı?

Herkese selam . Defender aracıma uygun şekilde araç üstü çadır yaptım maliyeti ortalama 450 tl civarına geldi baştan sona kadar kendim yaptım dikin dahil.
Yapmak isteyen kişiye yardımcı olurum.

Reaimler henüz tam bitmemiş halleridir montaj ve germe işlemi olmadı kapı pencere açılacak. Verniklenip kapalı haline branda dikeceğim

Ekli dosyayı görüntüle 500022

Ekli dosyayı görüntüle 500023

Ekli dosyayı görüntüle 500024

Ekli dosyayı görüntüle 500025

Ekli dosyayı görüntüle 500026

Ekli dosyayı görüntüle 500027
Hocam selamlar bende opel astra hatchbackime yapmak istiyorum ama yardimci olabilirmisiniz herseyini kendim yapmak iatiyorum

Herkese selam . Defender aracıma uygun şekilde araç üstü çadır yaptım maliyeti ortalama 450 tl civarına geldi baştan sona kadar kendim yaptım dikin dahil.

Reaimler henüz tam bitmemiş halleridir montaj ve germe işlemi olmadı kapı pencere açılacak. Verniklenip kapalı haline branda dikeceğim

Menteşenin adı ne ne menteşe diye alıyoruz

Menteşeyi ne diye aratıyoruz google dan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri