Araç Üstü Çadır Ve Tente Ile Katrancı Koyu-fethiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,551
hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. kamp için bir kamyon eşya taşımaya gerek olmadığını bir kez daha görmüş oldum. '' sadece haftasonu ve yılda bir kez yıllık izinde '' kullanmak için bir dünya masraf yapıp eziyet çekenler için örnek olur inşallah. selamlar...👋

Etiketler
Evet,ne panel var,ne akü,ne invertör,ne buzdolabı,ne klima,ne televizyon
Strafor kutu içinde buz aküleri ile 3 gün yiyecekleri bozulmadan saklamak mümkün
30 derece sıcaklıkta gölgede,serin serin püfür püfür oturduk
Küçük tüp yemek,sıcak su bütün ihtiyaçları karşılıyor
Bir kova bir tas ,bir havlu
Power banklar telefonları şarj etti
Bu sistem hafta sonu kampları ve yazın 3-5 günlük kamplar için yeterli

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. kamp için bir kamyon eşya taşımaya gerek olmadığını bir kez daha görmüş oldum. '' sadece haftasonu ve yılda bir kez yıllık izinde '' kullanmak için bir dünya masraf yapıp eziyet çekenler için örnek olur inşallah. selamlar...
Hocam ben bu saçları değirmende arartmadım
Çalışan, yoğun çalışan bir aileyiz
Eşim ve ben uzman doktoruz
Gönül istedi,kalp istedi..
Hepsini denedik
Birkaç tane çekme karavan
Birkaç tane motokaravan,
Keşke vaktimiz olsaydı,bir ömür karavanda yaşasak
Sonra baktık ki,evin önünde yatıyor
Özel hastanede olduğumuz için cumartesi de 13:00 e kadar çalışıyoruz
Kaçak göçek hastaneden,hastalardan kaçarak haftasonu ve yılda bir kez 1 hafta tatiller yaptık
Sonra baktık ki bu iş iş değil
Şimdi de bunu deniyoruz
Bu da iş değil
O kadar şanslıyız ki
Ülkemizde Ege var
Ege bir cennet
Az ötemizde ama ulaşamıyoruz
Hep hayal ettim orada yaşamayı
Ama maalesef eşim Eskişehirli ve buraya aşık
Paris'te yaşasa yine Eskişehir diye ağlar
Bende artık kaderime boyun eğdim
Barajlarda sazan tutuyorum,sobanın başında oturuyorum,yaz akşamlarında bile hırka giyiyorum
Ne yapalım,kader böyleymiş
Ama ahdım var
Çocuklar üniversiteli olunca bir transporter karavan yapıp Ege'de yaşayacağım
Motokaravan ile Avrupa'yı gezeceğiz
Bu umutla 10 sene daha Eskişehir çevresinde barajlarda sazan avı yapar,ateş başında otururum :smiley:

ah bu hanimlar yok mu hocam :smiley: es durumu beni de cok zorluyor.teknede bir yasam hayal ederken (ve kismen basarmisken) bir anda balinalar gibi karaya vurdum. ben de cok sukur dolu dolu yasamaya calistim hayatimi. 1982 den beri izciyim 1984 te ilk kamptan sonra iflah olmadim. orta lise universite hep izcilikle kamplarla gezilerle gecti.planorle uctum, parasutle atladim, broveli dalgicim, zipkinciyim, adb belgem var,once kendi teknemi sonra karavanimi bile yaptim, dogu karadeniz haric ayak basmadigim yer kalmadi (nedense zonguldaktan ileri gitmek hic kismet olmadi). cadirda, karavanda , camperde, teknede hatta acik havada uyudum. ancak bir donem geliyor aile on plana cikiyor ve hayaller bir sure erteleniyor. insallah siz de ben de kisa surede kaldigimiz yerden devam ederiz. simdilik oyalanmaya devam, iyi aksamlar selamlar...

Zonguldak tan Batum a kadar bir Karadeniz turu zamanı gelmiş
Yada ikiye bölerek
Amasra,Sinop orta Karadeniz
Sonrada Samsun'dan batuma

Bizim Karadeniz de görmediğimiz yer kalmadı
3 yıl Trabzon da
5 yıl Zonguldak da çalıştık

Hepsini denedik
Birkaç tane motokaravan,
Kaçak göçek hastaneden,hastalardan kaçarak haftasonu ve yılda bir kez 1 hafta tatiller yaptık
Şimdi de bunu deniyoruz
Bu da iş değil
O kadar şanslıyız ki
Ülkemizde Ege var
Ege bir cennet
Barajlarda sazan tutuyorum,sobanın başında oturuyorum,yaz akşamlarında bile hırka giyiyorum
Ama ahdım var
Bu umutla 10 sene daha Eskişehir çevresinde barajlarda sazan avı yapar,ateş başında otururum :smiley:

11 yıl kaldım Eskişehirde , gökçekaya sarıyer barajları , sakarya vadisi , kaplıcaları ormanları , kara avcılığı ve amatör balıkçılık yaptım , nerdeyse ayak basnadık yer bırakmadım , AH ESKİŞEHİR AH diyeyim , ancak ege akdeniz sahillerinin yeri başka tabiki , geçenlerde ayrıldığım wathsapp grubunda , güzel memleketim yerden yere vuruldu , tatilimi yunanistan geçirmeyi yeğleriz diyenlere , en sonunda sabrım taştı , gidin iltica edin bari dedim , ağır hakeretlere uğradım , bunlar halkla bütünleşmeyi beceremeyen halka tepeden bakan tipler hasta ruhlu tipler , Allah şifalarını versin demekten başka yapacak bir şey yok .

Her WhatsApp grubunda böyle saçma eleştiriler yapanlar çıkabiliyor
Çıkmakla iyi etmişsiniz
Eskişehir de güzel, sosyal, eğlenceli biryer
Ancak tabiki Ege kıyıları hiçbir yere değişilmez

Hepsini denedik
Birkaç tane motokaravan,
Şimdi de bunu deniyoruz
Bu da iş değil
O kadar şanslıyız ki
Ülkemizde Ege var
Ege bir cennet
Ama ahdım var

Her seferinde karavana niyetlendiğimde bende zaman sorunu yüzünden vazgeçiyorum. Senede en fazla on gün ve hafta sonu C.tesi öğleden sonra gidebilirim. Bunun haricinde boşta duracak şimdilik çadırla devam gibi görünüyor. Büyük kızım üniversiteyi bitirdi küçüğü bu sene onbire başlıycak, hanım artık çadır yorucu oluyor karavan al nereye istersen gelirim diyor. Birkaç sene sonra bakalım durumlar ne gösterecek.

Her seferinde karavana niyetlendiğimde bende zaman sorunu yüzünden vazgeçiyorum. Senede en fazla on gün ve hafta sonu C.tesi öğleden sonra gidebilirim. Bunun haricinde boşta duracak şimdilik çadırla devam gibi görünüyor. Büyük kızım üniversiteyi bitirdi küçüğü bu sene onbire başlıycak, hanım artık çadır yorucu oluyor karavan al nereye istersen gelirim diyor. Birkaç sene sonra bakalım durumlar ne gösterecek.
Allah iyi bir motokaravan nasip eder inşaallah temennisiyle , niyet etmişsiniz zaten .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri