Arabayla Barselona'ya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sennur.78 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,939

Etiketler
0A4261B7 8CD4 4EB4 A001 CC23D58CD0B3
8FA92123 D22D 4A51 88B9 6C0F79D5C8D8
☺️ O zaman Zadar’dan merhaba
Arabayla rahatlıkla gelinebilecek bir yer daha
Biz bu şehri de çok sevdik, Hırvatlar çok sempatik, bugünkü maçtan dolayı da çok heyecanlılar.
Booking.com dan Aparments Marko yu seçtik, ev inanılmaz rahat, eşyalar yeni, iki gece için 110 euro ödedik. Para birimleri Hırvat kunası, 1 euro 7 Hırvat kunası ☺️ Bir dilim pizza 12 Hırvat kunası ☺️ Tavsiye ediyorum, rotanıza ekleyin Zadar’ı .

Biz de sayenizde bu vesile ile Zadar'ı gezdik (Google üzerinden tabii) ..
Bir de oraya yakın bir yer keşfettik ;) : NİN

Nin

''Tuz Tarlaları''nın orda olması , sivrisinek nüfusunun metrekareye düşen nüfus yoğunluğunu arttıracağını da unutmadan , bir selam verip geçmek en doğrusu:smiley::smirkcat:

Merhabalar
18 gece 19 gün süren 7 ülke 10 şehirden oluşan Balkanlar ve Avrupa turumuz sorunsuz bitti çok şükür Toplam 6350 km yol katettik. Booking.com üzerinden planladığımız yerlerde kaldık, dönüşte Bari’den feribota bindik. Giderken Arnavutluk’tan geçmiştik, yazılıp söylenenler bizi biraz korkuttu, ama hiç de anlatıldığı gibi olmadığını gördük, dağ yolları çok güzeldi. Gezi sırasında yazamadım ☺️ Çünkü gezmekten arta kalan süre uyumayla geçti ☺️ Sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplarım seve seve, yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum

.

Walla, Kotor’da 1350 basamakla kaleye çıktıktan sonra yerlere serildiğinizden, artık yazmaya takatınız kalmadı diye düşünüyordum. :p

Mesela şu Fransa’yı otobana girmeden geçip geçmediğinizden bir bahsetseniz diyorum. En azından yollardaki sayısız göbekleri tavaf ederken, başınız yeterince dönmüştür muhakkak.

Bir de TR plakanızın kıymetini bilin derim. Bizim D plakası bütün AB içinde takip ediliyor. Geçen ay İspanya’dan dönüşde, Fransa’yı otobana para vermeden geçelim derken, dün hediyesi geldi.
5 km fazla hız yüzünden 45 € ! :eek:
İnsaf yahu, Almanya’da bile 20 € :confused:

Benim için yediklerinizden bahsetmeniz yeterli.
Mesela birkaç tapas resmi ?
Aş ermeye başladım da...:yum:

.

Son düzenleme:

3FFC775E 3A07 4152 9290 043A7B7187AE
9D4EFA43 EB17 4660 BA0E 02024A343ED3
27AEEF28 F265 4003 AAD5 6713FC85838D
1BF73FA5 C5D0 4BDE AC0B 1169C753623C
.

Walla, Kotor’da 1350 basamak kaleye çıktıktan sonra yerlere serildiğinizden, artık yazmaya takatınız kalmadı diye düşünüyordum. :p

Mesela şu Fransa’yı otobana girmeden geçip geçmediğinizden bir bahsetseniz diyorum. En azından yollardaki sayısız göbekleri tavaf ederken, başınız yeterince dönmüştür muhakkak.

Bir de TR plakanızın kıymetini bilin derim. Bizim D plakası bütün AB içinde takip ediliyor. Geçen ay İspanya’dan dönerken Fransa’yı otobana para vermeden geçelim derken dün hediyesi geldi.
5 km fazla hız yüzünden 45 € ! :eek:
İnsaf yahu, Almanya’da bile 20 € :confused:

Benim için yediklerinizden bahsetmeniz yeterli.
Mesela birkaç tapas resmi ?
Aş ermeye başladım da...:yum:

.
Yazmaya takatim kalmadı demeyelim de çok telefonla ilgilenmedim diyelim ☺️ Hep otoban kullandık Sadece Roma’dan Bari’ye giderken ücretsiz yola bi bakalım dedik pişman olup otobana çıktık hemen hızımız 100 km civarında oldu genelde, bu da ortalama 6.9 litre benzin olarak döndü bize ☺️ Ceza arkamızdan gelir mi bilinmez, zaman gösterecek

92B943AA 9654 400A 8E99 E12E409FA5E5

3555D132 CCE4 413A 9B8C 9FBF1B344CA8

.

:yum:

İşte gerçek gezi yazısı diye buna denir..

Eskiden “yediğin içtiğin senin olsun, gördüklerini anlat” denirdi.
Artık internet çıktıktan sonra, “biz nasılsa hepsine erişiyoruz, sen asıl yediklerinden bahset” deniyor. :p

.

Son düzenleme:

Yuf olsun bana.......!!!!!!!!!!!!!
kotor kalesi şehrin neresindedir acep ??? kaç kerede geçtim hani.Haaa dağın ennnnn tepesinden dağ yolundan budvaya giden bir yol var.O yolu kullanıp zirveden Kotora Uçaktan bakar gibi durup seyrettiğim bakmışlığım var ammmmaaaa bu kale işi beni kendi gözümde enayi konumuna düşürdü

90CA329F 9454 4BD2 BDA8 CB986B87FD98
8FFA04E3 3060 487F 83DB 5224FECC61E1
Yuf olsun bana.......!!!!!!!!!!!!!
kotor kalesi şehrin neresindedir acep ??? kaç kerede geçtim hani.Haaa dağın ennnnn tepesinden dağ yolundan budvaya giden bir yol var.O yolu kullanıp zirveden Kotora Uçaktan bakar gibi durup seyrettiğim bakmışlığım var ammmmaaaa bu kale işi beni kendi gözümde enayi konumuna düşürdü
Sahil kısmından dağa bakınca bayrak nokta gibi görünüyor, eğer kalenin varlığından habersizseniz fark etmeniz çok zor gerçekten. Muhteşem bir manzarası var, ama 1350 basamak dile kolay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR