Araba ile Ankara Doğu Karadeniz ve Gürcistan gezisi 2280 km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saruhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,509

Etiketler
Ynt: Araba ile Ankara Doğu Karadeniz ve Gürcistan gezisi 2280 km

İyi günler
Traabzon şehir içinde,sahil yoluna çok yakın bir mevkide yer alan "Ayasofya Kilisesi" görselleri
Müze ,müze kartı veya kişi başı 5 TL ödeyerek ziyaret edeilebilir.
Saygılar

İyi günler
Ayasofya kilisesi resimlerine devam

saruhan' Alıntı:
Sy Aygün
Ban de eşimle Gürcistan a gittim ve hiç problem yaşamadım.Gürcistan a gitmeden önce Rize Emniyet Müd.de Yabancılar Şubasinde yetkili polislerle görüştüm,polis memurunun bir tanesi bir hafta önce eşiyle Batum da olduğunu hiç bir problemle karşılaşmadığını anlattı.Polis memurlarının genel kanıları siz problem yaşamak istemezseniz problem yaşamazsınz dediler.
Batum a gittikten sonra polis memurunun ne demek istediğini daha açık bir şekilde görüyorsunuz.Problem yaşaşmak için gidenlerin de bazıları problem yaşıyorlar.Şehirde her adım başı polis var olay olma ihtimali hemen hemen yok gibi.Şehrin yoksul kesiminde hiç polis görmedim,oralarının nasıl olduğu konusunda fikir yürütemem,ancak yanlışlıkla bu semtlere de gittim insanları çok mulayim gözüküyor.Adres sordum ve bana çok yardımcı oldular.
Saygılar

teşekkürler nasip herşey tam karar verirsek size ulaşırım antalyaya gelirseniz beklerim selamlar

İyi günler
Sy Aygün
Antalya ya geldiğim zaman tanışmak için rahatsız ederim.
Saygılar
Batuhan

her zaman beklerim insan bu doğayı güzellikleri gördükten sonra şehre beton yığınlarının içine nasıl döner bilemiyorum ;D

Sayenizde gitmiş kadar olduk sayın Tüten. Teşekkürler.

İyi günler
Ayasofya kilisesi resimleri

İyi günler
Rize müzesi,şehrin merkezinde Atatürk heykelinin arkasında,çay müzesinin yanında
Saygılar

Batuhan bey merhaba,

Ailece yaptıgınız Karadeniz-Gürcistan gezisini ilgiyle takip ediyorum..

Oralara kadar gitmişken herhalde Sümela ve Uzungöle de ugramamzlık etmediniz degil mi.. ;D

İyi günler
İsmail bey Uzungöl e uğrayamadık,bu gezi biraz keşif gezisi gibi oldu.Program yapmadığım için eksikler olmuş olabilir.
Tekrar bir gezi düşünüyorum,Doğu karadeniz (Eksik kalan yerler için) Batum,trenle Tiflis dönüşüde Erzurum,Sivas,Ankara olarak planlıyorum.Sizin gezinizi zevkle takip etmiştim.
Saygılar
Batuhan

İyi günler
Dönüş yolunda Karadeniz

İyi günler
4 Mayıs 2012
Bir gece Fatsa da öğretmen evinde konakladık iki kişi kahvaltı dahil 70 TL
Fatsa den bir kaç resim
Saygılar

İyi günler
Fatsa resimleri, Yolculuğa devam Fatsa dan sonra Ünye
Ünye dan bal olmak isterseniz güvenle bal alabileceğiniz yer
Yıldız Bal
Kaleder mahallesi Büyük camii karşısı No:12/B
Ünye/Ordu
Tel: 0452 3233522
Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

SON KONULAR

Geri