Antoff Gezilerimiz.....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan strom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,554
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 302,202
Ynt: Antoff Gezilerimiz.....

egeli 34' Alıntı:
Ben bu sayfaya bir arkadaşımın söylemesiyle geldim ve çok iddalı lafınızı okuyunca bir İSOFF lu olarak bu yazıyı yazdım nedemek istediğimi anlamışsınızdır, burda bahsettiğimden ;D

Merhaba,

Bu tür iddalı sözler, arkadaşlar arasındaki ruhu dahda sıkılaştırmak için her zaman söylenebilir .. ;)

İSOFF hakikaten bu ülkede ofroad sporunu ve ofroad ruhunu ilk olarak resmileştirmiş bir grup... Her zaman biz ve bizim gibi grupların gıpta ile baktığı, türkiyede bir çok organizasyona imza atmış bir grup.

Ancak Lokman ağbinin dediğine şöyle katılıyorum; Arkadaşlar arasında ki bağlılık ve ofroad 'a verilen önem,araçlara ve ekipmanlara verilen ciddiyet açısından Antof başkadır.
Selamlarımla....

Etiketler

07gokhanlc' Alıntı:
Merhaba,

Bu tür iddalı sözler, arkadaşlar arasındaki ruhu dahda sıkılaştırmak için her zaman söylenebilir .. ;)

İSOFF hakikaten bu ülkede ofroad sporunu ve ofroad ruhunu ilk olarak resmileştirmiş bir grup... Her zaman biz ve bizim gibi grupların gıpta ile baktığı, türkiyede bir çok organizasyona imza atmış bir grup.

Ancak Lokman ağbinin dediğine şöyle katılıyorum; Arkadaşlar arasında ki bağlılık ve ofroad 'a verilen önem,araçlara ve ekipmanlara verilen ciddiyet açısından Antof başkadır.
Selamlarımla....

Aleyküm selam yolunuz açık çamuruz bol olsun :smiley:

DUYURU. Pazar günü 18.11.2012 tarihinde offroad gezisi düzenlenecektir.gelmek isteyen arkadaşlara duyurulur.BULUŞMA YERİ iller bankasının ilersindeki 1e1 in önüdür.ordan kalkış saati sabah 08.00 dir.antoff yönetim.

DUYURU.Arkadaşlar pazar sabahı yapılacak gezinin güzergahı sinan değirmeni devamı saklıkentin arka tarafından maden ocakları ve arka taraflardır.bol camur olması ümidiyle not"hard bir offroad düşünülmektedir.umarız iyi bi parkur olur. ayrıca herkes kendi yiyeceğini getirecektir.Gezi başkan ahmet demir nezaretindedir.Antoff yönetim.

Lokman Ağabey,

şu link e bir gözat senin araçla ilgili bilgi istiyorlar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51907.0;topicseen

selamlar

07gokhanlc' Alıntı:
Lokman Ağabey,

şu link e bir gözat senin araçla ilgili bilgi istiyorlar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51907.0;topicseen

selamlarGökhan o yazıyı ben 10 gün önce gördüm cok olmuş oyazı yazılalı bende birşey yazmadım.

Güzel bir gün geçirdik. İlk foto benden olsun

g1wjy.jpg

2 Aralık pazar günü offroad gezisi düzenlenecektir.gelmek isteyen arkadaşlara duyurulur. toplanma yeri iller bankası ilersindeki 1e1 dir kalkış saati 8.00 dir.yemekleri herkes kendi isteğine göre getirecektir.misafirimiz olarak yaban tv de izci yapımcısı okan tozun da bulunacaktır.Antoff yönetim

16.12.2012 pazar günü offroad gezimiz vardır toplanma yeri yine 1e1 yanıdır kalkış saat 8de. offroad cok zorlu gececeği düşünülerek donanımlı araçların katılmasını rica ediyoruz. antoff yönetim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri