Antoff Gezilerimiz.....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan strom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,554
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 301,784
Ynt: Antoff Gezilerimiz.....

umitunaldi' Alıntı:
Değerli Antoff Büyükleri ve Üyeleri;

Toplam da 250 sayfa olan Gezileriniz konusunu 3 günde soluksuz bir şekilde inceledim. Gezilerinizden ziyade birlikdeliğinize hayran kalmadım desem yalan olur. Birlik ve beraberliğiniz için tebriklerin en büyüğünü hakediyorsunuz.

Küçük bir arkadaş gurubu ile antalya ve civarında bulunan hemen her dağ ve tepeyi gezmişliğimiz bulunmakda. Halen bir 4x4 aracım bulunmamakla birlikde aranıza bir araç alarak ben geldim demekdense farklı bir yol izleyerek araç alımı konusunda da yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi düşünüyorum.

Geçmiş konularda Ahmet beyin grup başkanı olduğu ve iletişime onunla geçilmesi gerektiği yazılsa da uzunca bir süredir ahmet beyin yazılarını göremem nedeni ile iletişim konusunda kiminle irtibata geçmemiz gerektiği konusunda yardımınızı rica edeceğim. Elimden pek çok 4x4 geçmiş olsa da yeni arac alımı konusunda öneri almak aynı zamanda yaptığımız ve yapmak istediğimiz gezilerde bizim işimizi görecek as da olsa aranıza katılabileceğimiz durumlarda da yanınızda yüzümüzü kara çıkarmayacak bir 4x4 modifiyesi konusunda yardımcı olacağınızı umuyorum.

Sevgiler ve Kazasız sürüşler

Ümit bey kardeşim merhaba,

250 sayfa incelemesindeki sabrınız,grubumuza olan iltifatınız ve aramıza katılma gayreti ile araştırmanız için tebrik ve teşekkür ediyorum..
Araç seçimi inanınki çok göreceli bir olgu,,Nedeni ise arzi araçlarında ki çeşitlilik ve beklenti... ???

Ben bu işe sevdalandığım günden bu yana hep Mekanik,elektronik olmayan ve dizel araçları savunmuş ve tavsiye etmişimdir.Bunun sebebinide kısaca " Ne kadar teşkilat o kadar müşkilat.... !!!! " olarak açıklamak mümkün. :D
malesef yeni nesil araçlar hem elktronik hemde elektro mekanik olarak imal ediliyor.. :(

Dolayısı ile araç almadan önce bence alacağınız aracın sizin için ne ifade edeceğinide tespit etmelisiniz.Yani bu araç her zaman kullanacağınız araç mı olacak,yoksa ikinci araç olup arazi de kullanacağınız araçmı olacak...????Hem arazide kullanılıp hemde konforlu mu olacak....vs vs :D
Bu söylediklerimi değerlendirip tavsiye isterseniz daha net yardımcı olabileceğimize inanıyorum.. Hatta ne iş yaptığınızı bilemiyorum ama bir kaç hafta sonu bize takılırsanız,hem sanayide hemde arazide kararınız daha sağlam olacaktır.
selamlarımla

Gökhan
"Antof yönetim"

Etiketler
Re: Antoff Gezilerimiz.....

Gokhan bey;

Oncelikle Avda olmam nedeni ile telefondan yaziyorum. Noktalama isaretleri konusunda kusuruma bakmayin.

Konuya gelirsek;

Bu gun Lokman Abi ile telefonla uzun uzun konustuk. Onun Def ile ilgileniyorum ama kendisi ilede yaptigimiz sohbette de yukaridaki mesajimda da belirttigim uzere arac donanim vs. Konusunda kafamda hicbirsey yok.

Araci ikinci arac olarak alacagim ancak haftanin ilk gunu Ava gittigime gore is konusunda ki rahatligimi gorebiloyorsunuz. Aslina bakarsaniz Ben bu tatz bir arac alirsam Mevcut aracim ikincivarac konumuna dusecektir.

Isin gercegi sehir hayati icerisinde kendimi rahat hissedememem ve yapmacik statu tavirlari icerisinde bulunma zorunlulugu nedeni ile yaz kis haftanin 2 veya 3 gunu kucuk bir arkadas grubu ile kendimizi daga tasa yaylaya vuruyoruz. Sizin gezilerden farkli olarak bizim geziler tamamen konaklamali oluyor.

Arac konusuna gelirsek. Sifir arac almak gibi bir planlamam kesinlikle yok. Daha once dilim yandi bir daha yakmayayim :smiley:

Su veya bu marka olsun diye bir planlamam da yok dogrusu. Niyetim kullanim amaclarimi optimum duzeyde karsilayacak ve eger firsat yaratirsamda sizlerin pesine takildigim bir gezide yuzumu kara cikarmayacak bir arac almak veya toplamak.

Yazdiginiz gibi dagda sanayide veya bir yol kenarinda karsilikli oturup konusdugumuzda niyetimi daha guzel anlatabilecegim sanirim.

Yukarida yazdigim gibi bu gun avda olmam yarinda ucusum olmasi nedeni ile persembeye kadar musait degilim ne yazikki. Ancak sonrasinda dilediginiz zaman cagirabilirsiniz. Hatta 250 sayfanin sonucunda cikardigim bazi notlari ve dikkate alacaginizi umdugum onerilerimi de sizlerle paylasmak isterim.

Sevgiyle kalin.

Çok güzel,ne istediğini bilmeniz doğtuya ulaşmanıza yardımcı olacaktır...telefonumu özelden size gönderdim,dönünce görüşürüz..

gökhan

hadin bakalım Antoff'lular... iyi yattınız bu yaz : )) şöyle bol fotograflı gezilerinizi özler olduk : )) Kazasız, belasız yeni bir sezon geçiririz inşallah cümleten...

7 ekimin kumda off roadu

DSC 0146 1504 x 1000

DSC 0141 600 x 399

DSC 0142 600 x 399

DSC 0144 600 x 399

DSC 0145 600 x 399

lokman07karaşahin' Alıntı:
Türkiyede offroad dedimiydin akla hemen ANTOFF .gelir zaten. Bu kış dünyanın aklına da antoff u sokacaz.

Biraz sıranızı bekleyin Türkiyenin ilk offroad kulubü İSOFF dur. Kuruluş 1993;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR