Antoff Gezilerimiz.....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan strom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,554
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 302,211
Ynt: Antoff Gezilerimiz.....

Arkadaşlar merhaba,
Aşağıdaki saatlerde Yaban Tv/izci programı yayın saatleri tavsiye ederim izleyin...

PAZARTESİ : 14:00
SALI: 06:00
ÇARŞAMBA: 21:00 (Yeni Bölüm yayın saati )
PERŞEMBE: 11:00
CUMA: 23:05
CUMARTESİ: 08:00
PAZAR: 21:00

Etiketler

sayın antoff a gönül veren arkadaşlar bu sayfa antoff a aittir 255 sahife resim ve videolarımız var ara sıra burayada yazalım ve foto atalımki bu kadar emek boşa gitmesin sevgiler.

Merhabalar

Adim Semih
Nissan Skystar 4x2 kullanicisiyim 2006 model bu iste yeniyim sizlerle birlikte daha cok bilgi paylasacagimdan eminm .

arabada suan 16 jant LT235 85R16 Lastik takimi bulnmaktadik araba on ve arkalari yukseltildi . Lakin on tampona lastikler surtuyoo buna bir care var mi yoksa tamponu degistrmem mi gerekiyo ? Orjinal tamponu kesmek istemedim .
Ilginizden dolayi tesekkur ediyorummm , bu arada antalyada surekli bulusulan bir yer var mi ?

Bu konu ile ilgili size net olarak yardım edecek olan kişi AHMET DEMİR dir..... Yeni sanayi 5008 sokak KROMODİ DEMİR İŞ TORNA....
selamlarımla

Teşekkür ederiz ...Şimdiden geçmiş olsun sağsalim Vatan borcu nu öder ve gelirsin inşallah..

Merhabalar Antoff'lu arkdaşlarım , bi pajero sevdasına düştük gidiyoruz , Antalya'da bi araç buldum siteden ,öncelikle offroadcu arkdaşlarıma burdan bi danışmak stedimbilgi verirseniz sevinirimsaygılar

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98707.0#ixzz2iAmo95S2

Kasım bey kardeşim maalesef mailinizi geç gördüm bu arada araç ilandan kalkmış zannediyorum...
selamlar

Antalyada 87 defender'ımla katılabileceğim etkinlikler arıyorum. Bilgilendiren olursa sevinirim.

Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR