Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,957
Ynt: Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

selam ben bu sene kuznelerimle gitim çok süper biyer yandaki otenden yaralandık ama burda kaldık doga ile iç içe bir yer çok güzel uyunuyor ;)

Etiketler

Pınara kamping çadır kampçılığı için müsait bir yer.Motokaravanlar için düzenlenmemiş.Kolaylık tesisleri iyi.Denize uzun bir yürüyüş mesafesi var.Faiyatları ise makul.

Merhabalar,
Bu yaz gitmek istediğimiz Pınara Camping, facebook da kayıtlı olan 0533 510 7460 nolu telefondan öğrendiğim bilgi doğrultusunda 2012 sezonunda maalesef kapalıymış.
Bol kampingli günler dilerim...
Mustafa

selamlar
bu sene kapalı olduğu gibi hep kapalı kalacak.Yine üçkağıt, yine bir kamping alanının kamp alanı olarak kiralanıp otel veya bungolov işletmeciliğine dönüştürülüşü..Ne yazık ki bir kamp alanı daha kaybedildi.
Buna ses çıkarmayan turizmden sorumlu yetkililer.Bu dünyada işiniz iş ama eninde sonunda hesap vereceksiniz bu milletin yediğiniz hakları için.

skill' Alıntı:
selamlar
bu sene kapalı olduğu gibi hep kapalı kalacak.Yine üçkağıt, yine bir kamping alanının kamp alanı olarak kiralanıp otel veya bungolov işletmeciliğine dönüştürülüşü..Ne yazık ki bir kamp alanı daha kaybedildi.
Buna ses çıkarmayan turizmden sorumlu yetkililer.Bu dünyada işiniz iş ama eninde sonunda hesap vereceksiniz bu milletin yediğiniz hakları için.

:mad: Evet kaç kere aradıysam olumlu cevap yok maalesef.Yazık!.Yazık!.Önce Kındıl Çeşme sonra bu?..

skill' Alıntı:
selamlar

Sayın skill'e kesinlikle katılıyorum. Maalesef ülkemizde pek çok kamp alanı betona dönüştürüldü ve kalanları da dönüşecek gibi görünüyor. Çok yazık.

Ne yazık ki yakında "bol kamplı günler" diyemeyeceğiz...

ben az önce aradım malrsef kapanmış :'(

Arkadaşlar tesis Pınara Otel sadece yazları 'OTEL'olarak hizmet vermektedir.
Ancak bölgemizde Karavan veya Çadır konaklamaları için bir çok yer bulunmaktadır.

Saygılarımla,

Sayin Cengiz bey yaz harici sezonlarda kamp alani olarak hizmet veriyor mu, karavan kabul ediyorlar mi? Yaz sezonunun bitis ve baslangici ne zaman? Biraz daha aciklayici bilgi vermeniz mumkun mudur?

skill' Alıntı:
Sayin Cengiz bey yaz harici sezonlarda kamp alani olarak hizmet veriyor mu, karavan kabul ediyorlar mi? Yaz sezonunun bitis ve baslangici ne zaman? Biraz daha aciklayici bilgi vermeniz mumkun mudur?

Pınara Hotel, Nisan'da açılıp Ekim ayında kapanan ve sadece Hotel olarak hizmet veren bir tesistir.
Yazın veya kışın kesinlikle camp & karavan yeri olarak hizmet vermemektedir.

Tesis sahibi Mustafa bey ile Sait bey 2010 yılına kadar sadece üç sezon Hotelin yanı sıra küçük bir bölümünü Kamp Karavan yeri olarak ayırmışlardı ancak tesis diğer konaklayanların ve acentalerın biz kamp karavan konaklayanlardan şikayetçi olmasından dolayı kamp karavan bölümü komple kapatılmıştır.

Ancak yazdığım üzere civarda bir çok kamp ve karavan ile konaklama imkanı vardır.

Selamlarımla,

Tekirova sahilinden (üç adalar önü) görünüm...

141 2014

Arkadaşlar 3-5 yıl önceki yerleri neden gündeme getiriyorsunuz hala ne faydası var şu anda bize anlayamadım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri