Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,952

mycamper

Kamp III
Yer
İstanbul
Web
www.anakamp.org
Arkadaşlar,
Antalya Tekirova'da hizmete giren yeni bir kampingin duyurusunu buradan yapmak istiyorum: Pınara Camping.
Kampinge ait web sitesi: www.pinaracamping.com

Sahibi, ANAKAMP Danışma Hattı'nı arayarak site adresini verip incelememizi rica etti, ben de siteyi inceledim ve en azından alt yapısı için ciddi bir emek harcanmış olduğunu görerek, kampingin kendisini bizzat görmemiş olsam da en azından site adresinden sizlerin de incelemesinin yararlı olacağını düşünüyorum.

Yaz tatili devam ediyor, yolu o tarafa düşüp bu karavan veya çadırla kampingde konaklayan arkadaşlar olursa, onların da izlenimlerini buradan paylaşmalarını rica ediyorum.

Pınara Camping

Kampımız, asırlık çam ağaçları arasında özel plajlı doğa ile iç içe Tekirova kent merkezinde
30 karavan,380 çadır,1140 konaklama kapasiteli "Kültür ve Turizm Bakanlığı Belgeli" Kamping,
* Antalya merkezini 60 Km
* Kemer'e 15 Km
* Olimpos'a 17 Km
* Çıralı(Yanartaş) 3 Km
* Phaselis Antik kentine 3 Km
* Tahtalı Teleferik 3 Km
* 200 Açık ve kapalı duş(Sıcak su)
* 200 Modern WC
* 100 Adet çamaşır makinesi ile ütü yerleri
* 100 Adet Buzdolabı
* Pişirme ve bulaşık üniteleri

AKTİVİTE ÜNİTELERİ
Özel plaj
Beach Volley
Tenis Kortu
Masa Tenisi
Oyun Alanları
Çocuk Klübü
Voleybol

UZMAN KADRO EŞLİĞİNDE
Foto Safari
Su Sporları
Bisiklet Sporları
Doğa Yürüyüşü (Trekking)
Hobi bahçeleri
Tekne gezilei
At Safari

Ve kampinge ait bir kaç resim:

11_jpg.jpg

13_jpg.jpg

2_jpg.jpg

22_jpg.jpg

3_jpg.jpg

4_jpg.jpg

5_jpg.jpg

7_jpg.jpg

8_jpg.jpg

Etiketler
Ynt: Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

Ramazan Bayramı'nda yaza veda etmek üzere güneye gitmeyi düşünen arkadaşlar için bu kampingin fiyatlarını belirtmek istiyorum:

Kampinge ait 4 kişilik ortopedik yataklı çadırda konaklama 30 YTL (4 kişilik çadır fiyatıdır)
Kampinge ait küçük çadırda konaklama 7,50 YTL / kişi

Kendi çadırınızla konaklamak istediğiniz taktirde 5 YTL / kişi

Karavan (elektrik, çamaşır makinası vs. hizmetler dahil) 25 YTL (karavan + 2 kişi)
Karavanda konaklayacak 2 kişiden sonraki her kişi 5 YTL

EVET ARKADAŞLAR BU KAMPI BİLİYORUM.BURADA KONAKLAMA ŞANSIM OLDU.HARİKA BİR DOĞA.TURİZM BELGELİ.BAKİR BİR YER.TÜM ÜNİTELERİ YENİ.BAKIMLI.ZATEN FOTOLARDAN ANLIYORSUNUZ.FİYATLAR MÜKEMMEL UCUZ.TÜRKLERDEKİ UCUZ FİYATTA DANDİKLİK VARDIR FELSEFESİNİ YIKMIŞ BİR YER.DENİZ ÇOK TEMİZ.2009 YAZINI ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNİN BURADA BURADA GEÇİRMESİNİ TAVSİYE EDERİM.GÜVENLİ.SABAHA KADAR ATEŞ DENİZ GİTAR EĞLENCE VAR.PTT YOK.ÖĞLEYE KADAR HAYAT YOK.KISACA BELEŞE YAKIN TATİL.İŞLETMECİ ETO BEY KADİRİSİN ARKADAŞI İMİŞ İYİ BİR TURİZİMCİ KENDİSİNE TEŞK.VE SLM.İLETİRİM YAZIN ÇADIRIMLA 1 AY ORADAYIM

Bir arkadas "campingler" diye bir baslik acmisti. Keske oraya yazsaydin Ozdal'cigim. Orasi bir basvuru kaynagi olacak gibi gozukuyor. Ben hatta yazin bakmak icin bu sayfayi "yer imleri"me kaydetmistim. :smiley:

İnsel dostum,

sözünü ettiğin "Campingler" başlıklı konu, Kampçılık bölümündeydi, moderatörlüğümün sona ermesinden bir süre önce o konununun Karavan Dünyası'na taşınması için arkadaşlardan yardım rica etmiştim, o konu bu yüzden ancak şimdi doğru bölümde yerini almış oldu.

Keşke her kamping için bu kadar çok fotograf ve bilgi olsa da her biri için ayrı ayrı konu başlığı açabilsek, tıpkı "Benim Karavanım/..."da olduğu gibi. Öbür türlü üstüste yığılma oluyor, ne nereye ait, kim hangi zamanki yazıya cevap yazdı içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Belki de şöyle olabilir; her kamping için ayrı ayrı konu başlığı açılır, detaylı anlatılır, o kampinge gitmiş olanlar yorumlarını eklerler, bu konuların linkleri de "Campingler" konu başlığı altında yayınlanabilir. Bu şekilde daha sağlıklı bir arşiv oluşmuş olur sanırım.

Özdal bey anakampa giremiyorum artık site kapandımı.Sizin gezi fotoğraflarınıza bakıp havaya giriyordum çevremdekilerede gösterip karavancılığı sevdiriyordum.Gezi fotoğraflarınızın devamı dileğiyle kalın sağlıcakla.

Bu sene bu campinge gidenler izlenimlerini yazarsa memnun olurum. Resimlerden güzel bir camping gibi duruyor. İzin ayarlayabilirsem bu yaz buraya ben de gitmeyi düşünüyorum.

Fiyatlar hala güncel mi?

Kampingin kendi ağzından;

"2009 Yılı Kamp fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Çadır Bizden kişi başı 7.50 TL
Çadır Kampçıdan kişi başı 6.00.-TL
Karavan 2 Kişi 25.00.-TL (+ her kişi için 5 TL)

Fiyatlara Çamaşır Makinesi,Buzdolabı,Yemek Pişirme,Duş,Wc Dahildir.
Karavanlar İçin Ayrıca Elektrik Ücreti Alınır"

fiyatlar fena değil gibi. teşekkürler bilgi için.

Arkadaslar kısa süre önce bu kamp hakkında bilgi
almak amacıyla görmeye gittim.Alan olarak cok geniş diyebilirim
deniz gercekten cok güzel tesis su an için acıkmı bilmiyorum ama
o gittiğimiz gün calışmalar vardı temizlik vs.Eger antalyada yasamıyopr olsam burada
kamp yapmayı düşünebilirim zira kısa süreli cekilebilir.Ben genellikle sakin
sessiz kafa dinlenecek yer ararım .Ama gördüğüm kadarıyle
geceleri bayagı hızlı olan bir yere benziyor gürültü gırıla .Eglenmek dans etmek güneslenmek için
güzel sorgusuz herkezi alıyorlar .istediğin yerde konaklıyorsun.
Yani ben gitmem bana uygun degil .Ama kısa süreli konaklamak için olabilir.
Gencler için biçilmiş bir yer diyebilirim.Daha geniş bilgi de verebilirim
fiatları cok uygun.

Merhabalar,

Bu yaz ilk defa planladığım kamp vesilesi ile gezenbilir.com ile tanışma fırsatı buldum.
Paylaşımdaki bilgiler sayesinde ilk tecrübemi Pınara Kamping'te yaşamaya karar verdim. (Teşekkürler mycamper/Özdal Bey)
Kısmetse bu Cuma (10 Temmuz 2009) gecesi kuzenimle birlikte yola çıkıyoruz.

Döner dönmez İzlenimlerimi ve fotoğraflarımı buradan paylaşmak isterim.

Ekipman olarak mevsimlik (uygun fiyatlı) çadır, standart uyku tulumu ve mat, kamp ocağı ve bazı küçük araç gereçler hazırladım.
Bunun dışında klasik tatil kıyafetleri.

Elimden geldiğince sitedeki temel bilgileri ve paylaşımları okumaya çalıştım.
Ancak yine de tavsiye ve önerilerinizi duymaktan memniyet duyarım.

Sevgilerimle.

Pınara Kamping aslında çok yeni değil.Turizm Bakanlığı nın yanlış yönlendirmeleri sonucu bir takım gereksiz yatırımlara girişilince ortaya çıkan önemli finansal sıkıntılar sonucunda tesis kapanmak zorunda kalmış.Şu anda yeni bir işletmeci tarafından işletilmeye çalışılıyor.Tabii herşey web sitelerinde görülemiyor ne yazıkki. Daha ayrıntılı yorumlar için google dan buraya giden arkadaşların yorumlarına ulaşabilirsiniz.
(Erişebilirseniz en son gidenlerden sn. E.Özkut ağabeyimizin yorumlarını öneririm )
Sonuçta eğer tatilinizi sadece oraya göre planladıysanız oralardan bir alternatif kamp yeri peylemekte yarar olabilir diye düşünüyorum.
Mutlu tatiller dileklerimle,

RÜZGAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri