Antalyada Olan Birileri...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baris_Akyuz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,206

Baris_Akyuz

Kişisel olarak iletim uzun olduğu için buraya sığm
Yer
Türkiye/Antalya/Muratpaşa
Merhabalar...
Hem yaş(16) hemde gelir kaynağım olmamasından dolayı (Baba parası :smiley: ) daha off-road'ı tecrübe edememiş mevcut zevklerden mahrum kalmış biri olarak bu satırları yazıyorum (az kaldi ama 2 yıl sonra benimde 3.0 tdi defender 110sw'um olacak) ufak bir ricam olacaktı (çok ufacacık) antalya taraflarında oturan böyle off-road'a giden biri varsa bir sakıncası olmazsa şöyle yanına benide alsa :smiley: :D

XT615 cihazımdan gönderildi

Etiketler
Merhabalar...
Hem yaş(16) hemde gelir kaynağım olmamasından dolayı (Baba parası :smiley: ) daha off-road'ı tecrübe edememiş mevcut zevklerden mahrum kalmış biri olarak bu satırları yazıyorum (az kaldi ama 2 yıl sonra benimde 3.0 tdi defender 110sw'um olacak) ufak bir ricam olacaktı (çok ufacacık) antalya taraflarında oturan böyle off-road'a giden biri varsa bir sakıncası olmazsa şöyle yanına benide alsa :smiley: :D

XT615 cihazımdan gönderildi
Alirim abem 0 hemde bununla , zaten bi daha defendera falan bakmazsin
Uploadfromtaptalk1441432545671

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A dan z ye arabayinin toplanmasini sitede paylastim ama fotolar yok zaten arastirinca da cikmiyor, motoru om 352 den turbolu versiyon olan om 352 a ya cevirdik, yakit pompasi turbo actigi zaman yetistiremiyordu 0.8 bar da kaliyorduk simdi orjinal diyaframli unimog yakit pompasi aldik 178 hp lik versiyondan durumlari youtuba koyarim saygilarimla

A dan z ye arabayinin toplanmasini sitede paylastim ama fotolar yok zaten arastirinca da cikmiyor, motoru om 352 den turbolu versiyon olan om 352 a ya cevirdik, yakit pompasi turbo actigi zaman yetistiremiyordu 0.8 bar da kaliyorduk simdi orjinal diyaframli unimog yakit pompasi aldik 178 hp lik versiyondan durumlari youtuba koyarim saygilarimla

YouTube paylaştığınza linki paylaşırsanız sevinirim :smiley:

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YouTube paylaştığınza linki paylaşırsanız sevinirim :smiley:

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Youtube da turbo unimog yazarsaniz lastik yakmali bir videoyu gorebilirsiniz, yakit pompasindan once idi simdi bakicaz artik ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR