Antalyada Feroza Ustası Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan siyim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,546

siyim

Yeni Üye
Yer
antalya
araçta ufak tefek şeylerin değişmesi gerekiyor. ve biz rıdvan usta haricindeki ustalardan çekiniyoruz.... ama her sefrinde de taaa istanbul yolları uzun ..

antalyadaki ferozacı arkadaşların önerebileceği bir usta varmı??

Etiketler
Ynt: Antalyada Feroza Ustası Tavsiyesi

bildiğim kadarıyla Antalya'da 2 tane daha feroza var ama sanırım forumda değiller.. peki yinede Antalyada önerilecek bir usta yokmu??

Akdeniz sanayide Ahmet usta yı arasanız o sizi yönlendirebilir muhtemelen konu gözünden kaçmıştır kendisi feroza ustası değil ama Antoff başkanıdır doğru kişiyle sizi mutlak buluşturacaktır selamlar

0 532 3266617 Ahmet usta nın cep telefonu

:smiley:

selamlar bende antalyada ferozacıyım ama daha yeniyim, forumda ki arkadaşlardan destek alıyorum şimdilik saygılar

Ali bey,

Av merakınızı biliyorum.Feroza ile hiç daglara çıkmadınız mı ? fotograf bekliyoruz..Baknı Toyota Antalya grubu çok aktiftir...

takılın onlara hayatınızı yaşayın.. ;D

Bazen dağlar çağırır...

IMG 5687

IMG 5691

IMG 5692

IMG 5695

IMG 5705

Ali bey merhaba, müsait bir zamanda buluşup görüşelim isteriz...

merhaba neden olmasın ben manavgat tayım telefonum 0532 552 7502 sizde telefon yazarsanız antalyaya geldiğim zaman ararım, tabi manavgat a beklerim mutlaka

Ali bey ,

Daglar felan iyide neden on kaput acik ?? FEROZA ya hic yakismamis...MDR bey de hic on kaputu acik gormedim.

sevgilierimle

Tge

üstat bende alışkanlıktır aracın yağını suyunu sık sık kontrol ederim resim o ana denk gelmiş bidaha dikkat ederim saygılar

Değerli Büyüklerim, bende bir ferozacı olarak Antalya Aksekideyim, saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR