Antalya Kamp Karavan Dernegi Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengiz kaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 173
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,179
Ynt: Antalya Kamp Karavan Dernegi Buluşmaları

merhaba,
kışı Alanya'da kardeşimin yanında geçiriyordum ve havaların son günlerde ısınması ile, yine yollara düştüm..resimlerdeki birlikteliğiniz de bir kişilik yeriniz var ise, tanışmak adına , karavancı dostlara merhaba demek istedim..tl. 0535 9592142 sevgiyle kalın...

Etiketler

Antalya'da yaşamak karavancılık adına bayağı avantajlı imiş. Paylaşımlar için teşekkürler.

cesuregelim' Alıntı:
merhaba,
kışı Alanya'da kardeşimin yanında geçiriyordum ve havaların son günlerde ısınması ile, yine yollara düştüm..resimlerdeki birlikteliğiniz de bir kişilik yeriniz var ise, tanışmak adına , karavancı dostlara merhaba demek istedim..tl. 0535 9592142 sevgiyle kalın...

Saim bey merhaba , tanışmak isteğinizi keyifle karşıladık..teşekkür ederiz. tel numaranızı kaydettiğimizi bildirmek isterim. Bizim buluşma bildirilerimizi yayınladığımız " Antalya Kamp ve Karavan Derneği " adı ile facebook sayfamızı da beğeni yapararak takip edebilirsiniz..
Selam ve saygılarımızla , .

aslanahmet' Alıntı:
Antalya'da yaşamak karavancılık adına bayağı avantajlı imiş. Paylaşımlar için teşekkürler.

Hakan bey teşekkür ederiz yolunuz Antalya ya düşerse bizi arayın lütfen tanışmak isteriz..
Selam ve saygılarımızla ,

Derneğimiz buluşmalarına Antalya'mızdaki yağışlardan dolayı biraz ara verdikse de bu arada boş durmadık Yönetim Kurulu Üyemiz, sevgili arkadaşımız Cengiz Kaya nın sevgili kızı Seda Kaya'yı evlendirdik... Karavancı dostlarla birlikte olduk.

2

3

4

Trkiye kamp karavan dern yemei

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    57.6 KB · Görüntüleme: 262

Seda kızımıza mutluluklar dilerim, Cengiz bey ve eşinide tebrik ediyorum.

Leyla hanım kamperinizi mutlu günlerde kullanmanızı diliyorum. Selamlar

Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.
Yeni karavanınız hayırlı olsun :smiley:

Tüm Yurdumuzda Kar Kış yaşanırken,Bizler Antalyada güneşli güzel bir gün geçirdik.

İyi Dileklerinden dolayı Levent beye ve Haşmet beye teşekkürlerimi sunarım.

IMG 2559

Yeni haberimize Levent beye ve Haşmet beye teşekkürlerimle başlamak istiyorum..

Dernek olarak gezilerimiz dışında biz dahil yeni üyelerimizi de yeni Karavanlar edinmeye devam ediyoruz.. Yeni üyemiz Zafer Oka ve eşi Gülçin Oka ile birlikte Türkiye Kamp ve Karavan DErneği Bşk. Metanet beyin Mobilkaravanını almak üzere uçakla Adana ya gittik . Sabahattin Ergin beyin önerisi ve birlikteliği ile Adana da hem çok güzel ağırlandık hemde Karavanı alıp Antalya'ya döndük.. Yeni karavanlarını güle güle kullansınlar dileklerimizle, Sabahattin beye, Metanet beye ve eşi Gülnur hn.ma teşekkür ederiz...

Selam ve saygılarımla resimlerimizi sizlerle paylaşmak istedim..

IMG 20150217 WA0004

IMG 20150217 WA0000

IMG 20150217 WA0008

IMG 20150217 WA0010

Paylaşım için teşekkürler Cengiz .. Hakikaten çok güzel bir akşamdı ve çokk eğlendik..

Ve de artık Antalya'da dış mekanlarda olma zamanı geldiiii. dedik ve bir plan yaptık.
21.3 - 22.03 Hafta sonu Dernek üyemiz İ.Halil Çiçek beyin işlettiği Beldibi-Reis Camping te
Dernek üyelerimizle kaynaşma ve bahar tadında sohbet için biraraya gelmeye karar verdikkk.Sizlerle paylaşmak istedim. Resimleri ve bizi takip etmeye devam edin lütfennnn ;) ;)

Tarif : Kemer yolunda Beldibinde yol üstündeki Jandarma ışıklardan Antalya istikametine geri dönünce sağda deniz kenarında ...
Detay Bilgi : Kamp ücreti 20.- elektrik almak isteyenler için tedarik etmeye çalışacağız.. ( Karavan Kampı olmadığı için )
Hepimizin akşam keyif yapabilmesi için Camekanlı kapalı alanı - sobalı- mevcut. Herkes kendi yiyeceğini ve içeceğini getirebilir. Getirmek istemeyenler için yiyecek içecek ( salata vb.) uygun fiatlarda olacaktır..

Selam ve saygılarımızla...
:smiley: :smiley:

Antalya Kamp Karavan Derneginin,20Mart Cuma/21 Mart Cumartesi/22 Mart Pazar,Beldibi Reis Campingde Kaynaşma etkinliğimiz
Sevgili Dostlarımızın katılımı ile gerşekleşmiştir.

165 2014

166 2014

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR