Antalya Kamp Karavan Dernegi Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengiz kaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 173
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,318
Ynt: Antalya Kamp Karavan Dernegi Buluşmaları

mrdnmz' Alıntı:
gezmeden tozmadan buraya yazmadan önce nasıl haberimiz olur... :smiley::smiley:
Off-road 'çı arkadaşlarımızın bir kısmının uyguladığı gibi,bir karavan edinilip Antalya kamp karavan derneğine üye olmak çözüm olabilir :smiley: :smiley: Bu benim hobi alanınızı genişletme adına, forum üyesi karavancı üye olarak, gezenbilir üyelerinin samimiyetine güvenimle yaptığım bir tespit...İnanıyorum ki Antalya dernek yöneticileri bu önerinizi bundan sonraki etkinliklerde değerlendirecektir.

Etiketler

enverdede' Alıntı:
Off-road 'çı arkadaşlarımızın bir kısmının uyguladığı gibi,bir karavan edinilip Antalya kamp karavan derneğine üye olmak çözüm olabilir :smiley: :smiley: Bu benim hobi alanınızı genişletme adına, forum üyesi karavancı üye olarak, gezenbilir üyelerinin samimiyetine güvenimle yaptığım bir tespit...İnanıyorum ki Antalya dernek yöneticileri bu önerinizi bundan sonraki etkinliklerde değerlendirecektir.

Enver dede teşekkür ederiz düşüncelerimizi dile getirdiğiniz için... Emre bey, bu buluşma tamamen spontane gelişti... Yıl içinde sıkça kullandığımız ve doğasına hayran kaldığımız Adrasan'da bir yer...ve küçük bir mekan... Ama ilginize teşekkür ederiz.. geniş bir mekanda olacağımızda bu topicten duyurusunu yapıp sizlerinde aramıza katılmanızdan mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz... Buluşmalarımız katılımların çoğalması ile devam edecek ve tüm doğa sevdalısı dostlarımız biraraya gelecektir...
Selam ve saygılarımızla...

Cengiz bey, resimler için teşekkür ederiz...emeğinize sağlık.. . Yeni organizasyonlar bekliyoruz... ;) ;)

enverdede' Alıntı:

Sevgili enverdede

Bizde bu samimiyete inanarak sorduk :smiley: inşallah görüşmek dileklerimizle...

Twitter : Overland_Tr
Instagram : overland_turkey

akileyla' Alıntı:
Enver dede teşekkür ederiz düşüncelerimizi dile getirdiğiniz için... Emre bey, bu buluşma tamamen spontane gelişti... Yıl içinde sıkça kullandığımız ve doğasına hayran kaldığımız Adrasan'da bir yer...ve küçük bir mekan... Ama ilginize teşekkür ederiz.. geniş bir mekanda olacağımızda bu topicten duyurusunu yapıp sizlerinde aramıza katılmanızdan mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz... Buluşmalarımız katılımların çoğalması ile devam edecek ve tüm doğa sevdalısı dostlarımız biraraya gelecektir...
Selam ve saygılarımızla...

Yakın takipteyiz.

Sevgiler...

Twitter : Overland_Tr
Instagram : overland_turkey

Bende teşekkür ederim Leyla hanım...Topigimizi daha fazla kullanarak Organizasyonlarımızı önceden duyurmamızda fayda olacağı kanısındayım.

Enver Dede teşekkürler,

2015 yılına girişte birlikteliği çok istedik ( sağolsun, Cengiz Bey 'in telefonla arayıp nazik çağrısına karşın ) ama olmadı . resimlerdeki gibi , yeni yılınız sağlıklı ve mutlu , neşeniz daim olsun !

Dostlarla, Keyfli ve Güneşli bir Pazar günü Konyaaltı Sahilinde...

IMG 2328

IMG 2329

Bir yandan böyle bir haber okuyor,ardından bu fotoğrafları görebiliyorsun..O yüzden seviyorum Antalya'yı....
http://www.antalyaajans.net/ozel-haber/antalya-kent-merkezinde-kar-yagisi-basladi-h13885.html Fakat haberde kullanılan fotoğrafta ilginç ,güzel yakalamış kar manzarasını :D

Kar1

Evet Enver Dede,
Pazar günü 17 Derece hava sıcaklığı Pazartesi ise Fırtına Yagmur ve sel üstünede Antalya'da bir haftadan beri süregelen bölge bölge Elektrik kesintileri...
Bu Arada Enver Dede Hafta sonu 18/19derece gözüküyor Bölgemiz Bilgine...

Bak nasıl bekliyorum,

1380 2014

Sen Enverdede 'ye gaz vermeye devam et bu fotoğraflarla....Bak Allahın sopası yok :D Burada akordiyon dinliyordunuz dimi :D

01

Dostlar resimlerle konuşmalarınıza bayıldım... .. müsaadenizle Konyaaltı keyfimizden birkaç kare de ben ilave edeyim... Enver dede haklısın güzel bir gün sonrası havamıza nazar değdi... Cuma günü de birlikte olamayacağız..Belki iyi de oldu Enver dede bize katılır ilerki haftalarda.. ;) ;) ;D.

Gezenbilir üyesi Uysal İyigün 'den Akordion resitali... teşekkür ederiz. ..

IMG 20150111 WA0005

IMG 20150111 WA0004

Ekli dosyalar

• IMG-20150111-WA0007.jpg
    IMG-20150111-WA0007.jpg
    166.4 KB · Görüntüleme: 225

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.