Antalya - Gündoğmuş Uçansu (çündüre) Şelalesi Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off road runner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,910

off road runner

instagram kerim_yollarda
Yer
Antalya
12 Mayıs 2013 Pazar günü epeyden beri gitmeyi düşündüğüm Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde bulunan Uçansu (Çündüre ve Alara Şelalesi de deniyor) gittim.
Güzergahımız: Antalya'dan Manavgat üzerinden Konya yoluna devam edip, Gündoğmuş ayırımından sapılyor. Gündoğmuş'a geldiğinizde tabelalar sizi şelaleye kadar götürüyor.

Önce, yol üzerinde küçük bir şelale gördük.

100 7900

100 7901

100 7902

100 7905

100 7907

Etiketler

Ynt: Antalya - Gündoğmuş Uçansu (çündüre) Şelalesi Gezisi

Uçansu Şelalesi'ne geldiğimde muhteşem bir manzara ile karşılaştım. Bu güne kadar onlarca şelale gördüm ama bu kadar güzelini hiç görmedim.

100 7929

100 7931

100 7934

100 7935

100 7930

Şelale'nin yanında yemek yiyip, köz ateşinde yapılmış çay içebileceğiniz küçük bir tesis vardı ve işletmecileri oldukça güleryüzlü idi.

100 7943

100 7944

100 7951

100 7954

100 7950

13 sene evvel gitmiştim Çündüreye, yolunu doğru dürüst bilen bile yoktu o zamanlar. kaynaktan çıkan su çok coşkulu akıyordu, fışkırıp karşı duvara çarpıyordu neredeyse. bir de karşı duvarın zirvesinde manzara muhteşemdir. tebrik ederim sizi de, zevkli ve güzel geçmiştir umarım, daha fazla foto varsa görmek isteriz...

Yorumunuz için teşekkür ederim. Malesef koyabileceğim fotolar bu kadar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR