Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan A.Argun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,758

Etiketler
Ynt: Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

15 Mayıs Pazar günü yapacağımız etkinliğe bekliyoruz sizleri de, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73777.0

19-22 Mayıs Niğde Aladağlar Kamp Etkinliğimizin linki

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73786.0

selamlar,
ben de yürüyüşlerinize katılmak isterim..
ama bu aralar çok organizsyonunuz yok gibi?
mail grubumuz var mı acaba?
ekler misiniz : ergnsoysal@gmail.com

Merhabalar Ergn,
Öncelikle Gezenbilir Ailemşize hoşgeldiniz :smiley:
Etkinliklerimiz son sürat devam ediyor Ankara'da, tüm faaliyetlerimizi ETKİNLİKLER bölümümüzün DOĞA SPORLARI başlığı altında görebilirsiniz, bu pazar da YEDİGÖLLER'de olacağız, sizide aramızda görmekten çok mutlu olacağız, en kısa sürede görüşmek dileğiyle, selamlar..

Ceranus - Zerrin Yiğiter

ergn' Alıntı:
selamlar,
ben de yürüyüşlerinize katılmak isterim..
ama bu aralar çok organizsyonunuz yok gibi?
mail grubumuz var mı acaba?
ekler misiniz : ergnsoysal@gmail.com

14 Ekim Pazar günü Ankara'dan Yedigöller'e Yürümek, Fotoğraf çekmek, Mangal yapmak için gidiyoruz, sizleride bekleriz..

http://212.101.124.54/index.php?topic=91386.0

Merhaba,
Ankara ve çevresine yönelik hafta sonlarındaki günübirlik doğa yürüyüşlerine ben de eşim ile birlikte katılmak istiyorum...
Görüşmek dileğiyle...

Levent

Levent bey merhabalar, Ankara ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz yürüyüşlerimizi ETKİNLİKLER bölümüzde bulunan DOĞA SPORLARI başlığı altında duyuruyoruz, 19- 23 Nisan tarihlerinde Likya Yolu, Ziplining, kanyoning faaliyetlerini içeren 4 günlük bir programımız olacak, zamanınız uygun olursa sizide bekleriz, duyurumuzu inceleyebilirsiniz, sonra ki hafta sonu Ankara çevresi yürüyüşlerimize devam edeceğiz, bizimle birlikte olmanıza çok seviniriz, görüşmek dileğiyle, selamlar..

Ceranus - Zerrin Yiğiter

ceranus' Alıntı:
Levent bey merhabalar, Ankara ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz yürüyüşlerimizi ETKİNLİKLER bölümüzde bulunan DOĞA SPORLARI başlığı altında duyuruyoruz, 19- 23 Nisan tarihlerinde Likya Yolu, Ziplining, kanyoning faaliyetlerini içeren 4 günlük bir programımız olacak, zamanınız uygun olursa sizide bekleriz, duyurumuzu inceleyebilirsiniz, sonra ki hafta sonu Ankara çevresi yürüyüşlerimize devam edeceğiz, bizimle birlikte olmanıza çok seviniriz, görüşmek dileğiyle, selamlar..

Ceranus - Zerrin Yiğiter

Belirttiğiniz başlıkları takip edeceğim.. Hafta sonunda fırsat buldukça tabii hava şartları da elverdikçe eşim ile birlikte Eymir gölüne gidip göl çevresinde tam bir tur atıyoruz.. Ankara ve yakın çevresinde şimdiye kadar ki tek yürüyüş aktivitemiz mogan eymir i kapsıyordu..
Ankara dışındaki yürüyüş rotalarına katılmamız zor ancak fırsat buldukça eşim ile birlikte Ankara içi ve çevresindeki yürüyüşlere programımız da elverdiğince katılmaya çalışırız..

Merakla takip ediyorum.2014 yılı etkinlikleri sabırsızlıkla bekliyorum.Emeği geçenlere teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR