Ankara'da Kamp Alanı ( Mogan Gölü)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yanlızkovboy1965 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,071

yanlızkovboy1965

Yeni Üye
Ankarada mogan gölü kenarında Ankara Büyükşehir Belediyesinin park alanı var. 24 saat güvenlik hizmeti var. wc ve büfeler var mangal yapma yerleri var elektirik yok ancak her yer aydınlatılıyor. Su problemi yok wc lerin lavabolarından temin edebilirsiniz. Ayrıca mangal yakılan alanlarda çeşmeler var bulaşıklar yıkanıyor. Burayı çoğu kimse karavanların konaklayabileceğini tahmin etmez.Tek sorunu gece saat 24 ten sonra giriş yasak çıkış serbest. nedeni ise güvenlik amaçlı.Gece çok rahat kalabilirsiniz. Manzara harika. Sabaha kadar gece yürüyüşü yapsanız problem olmaz. Balık tutma sezonlarında olta balıkçılığı serbest. Resim yükleyemedim ama Ankara Büyükşehir Belediyesi Mogan gölü park alanı yazsanız googleden çıkar. Ankara merkeze yakın. Karavanınızı bırakın motorsikletinizle şehre inmek 10 dakika.Giriş minibüsler için 8 tl. Ben transporterle giriyorum 8 tl veriyorum. Sabaha kadar kalıyorum. Konaklamanızı tavsiye ederim. Aslında Karavancıların bağlı olduğu dernekler belediyeye başvursa karavanlar için de park alanı yapılabilir. Yinede şu an orada kalabilirsiniz. Sonuçta 24 saat açık güvenliğin çok fazla olduğu bir yer.Adı moganpark.(www.ankarabel.tr.) Detaylı resimlere ulaşabilirsiniz.
Belediyenin sitesine girdikten sonra üstte projeler kısmına gelin.O sayfadan rekreasyon ve çevre düzenleme projeler bölümüne gelin.O sayfadan açık ve yeşil alanlar sayfasını bulun.Alfabetik sıralamayla mogan parkı bulacaksınız.O sayfanın altında resimleri göreceksiniz.
Google maps tan mogan gölü yazın çıkıyor.

Etiketler

Ynt: Ankara'da Kamp Alanı ( Mogan Gölü)

ankarada yaşayan birisi olarak Mogandan çook daha güzel yerler olduğunu söyleyebilirim... moganda beton izleri çok fazla bana göre. akşam gidip semaver de çay içilebilirmi evet ama gidip kampa uygun olacağı şüpheli bende. beğenen keyif alan insanlarada saygım sonsuz tabi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR