Ankara ve Cevresinde Offroad Organizasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mlh.gndz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,367
Ne güzel gezmişsiniz... Tebrikler... Karda şahaneymiş...
Kia'nın std haliyle diğer araçlarlarla birlikte etap tamamlamasıda manidar olmuş. Bravo...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah birliktede gezeriz dostlar...

kia sorento tamamen pilotaj ve konvoyda doğru sırada olmasından dolayı tamamladı etabı.

facebook.com/eren.alver eklerseniz iletişimde oluruz...

saygılar

Etiketler

İnşallah birliktede gezeriz dostlar...

kia sorento tamamen pilotaj ve konvoyda doğru sırada olmasından dolayı tamamladı etabı.

facebook.com/eren.alver eklerseniz iletişimde oluruz...

saygılar
Bu aralar facebooka mesafeliyim, çocuk gibi davranıor bazen :smiley:
Ama bi kapıdan bakip eklerim, Selamlar...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren üstad gezileri düzenlediğiniz belirli bir takvim var mı? Katılmak istesek ne yapmalıyız. Aracımda şuan herhangi off road donanımı bulunmuyor, standart zj.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Iyi aksamlar mesaj bildirimi dusmedi tesadüf gordum.. hemen hemen her hafta yapıyoruz diyebilirim... keske mesaji facebook uzerinden atsaydiniz anlik donus yapardim kusura bakmayin...

1-araclarda en az at lastik olursa ekip ve kendiniz icin daha iyi olacaktir...
2- 4 ceker sistemimizin calismasi yeterlidir :smiley:

Zorunlu donanim olarak istegimiz budur...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*Pazar günü geziye katılacak arkadaşlar; sabah saat 07.30'de buluşulup 08:00'da hareket edilecektir...
Buluşma noktamız İstanbul Yolu Kazan Yolunda Opet İçi Cumhuriyet Tesislerinde olacaktır...

Genel Bilgi ve İletişim İçin : Eren Alver - 0506 674 94 86

Gezi Rotası;

*GEZİMİZ BOYUNCA ALKOL TUKETMEK YASAKTIR...

* Kizilcaoren Köyü - Yaylalar , Karacaören Köyü Göleti, Soğuk Su Milli Parkı olacaktır. Arazide 41 Km Sürecek Bir Etapdır.

*Yemek Organizasyonu; Araç sayısı ve kişi sayısı belli olmadığı için ve etap uzunluğunu göz önüne aldığımız ve günü birlik bir gezi olduğu için aparatif bir yemek organizasyonu yapılacaktır...
(Kaşar, Domates vs) Herkes Kendine Göre Alış Verişini 1 Gün evvelden yapabilir ya da en son noktadan alışveriş yapıp araziye çıkılacaktır.

*Hava şartlarından dolayı iklime uygun giyinelim lütfen...

*TELSIZ ŞARJLARI LÜTFEN TAM OLSUN...

*Ankaralı Bütün Off Road Severleri 4x4 Araçları İle Bekleriz...

Telsiz ve benzeri donanımı olmayan araçlar için yedek telsiz getirmeyi unutmayalım...

Genel Bilgi ve İletişim İçin : Eren Alver - 0506 674 94 86

Iyi aksamlar mesaj bildirimi dusmedi tesadüf gordum.. hemen hemen her hafta yapıyoruz diyebilirim... keske mesaji facebook uzerinden atsaydiniz anlik donus yapardim kusura bakmayin...

İçim gidiyor ama gelemiyorum

Kışlık lastikler var şuan, bu hafta AT almaya çalışcam.

Forumda yükseltme olmaksızın 235/70/16 kullanılabilir deniyor. Ancak benim aracımda şuan 245/70/16 var. 2 inc yükseltmek istemiyorum, biraz vakit geçince 3-3,5 inc kullanacağım. Bu geçiş sürecinde en makul olacak tercih nasıl olmalı? Hangi ebatlarda AT lastik alsam 3 inch yükseltmeye gittiğimde de kullanabilirim, ekstra masraf çıkartmaz.
Konu dışına çıktıysam kusura bakmayım, lafı açılmışken sorayım dedim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR