Ankara Ve Çevresi Off Road Rotaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,351
Bos mesajdir, silinebilir

digerlerininde icini bosalttim, maalesef kendim silemedim. Konu disina ciktigimiz icin pardon eren...
Bu dahil bildiriyorum sildirecegim...

@matchplus en ustteki sorunla ilgili konu ac derimm...
Yazdiklarimi Yedkledim eklerim oraya...
Sende sil bence yazdiklarini, forum kurallarina aykiri hareket zaten...

Selamlar...

Son düzenleme:

Etiketler

Bos mesajdir, silinebilir

digerlerininde icini bosalttim, maalesef kendim silemedim. Konu disina ciktigimiz icin pardon eren...
Bu dahil bildiriyorum sildirecegim...

@matchplus en ustteki sorunla ilgili konu ac derimm...
Yazdiklarimi Yedkledim eklerim oraya...
Sende sil bence yazdiklarini, forum kurallarina aykiri hareket zaten...

Selamlar...
Bunun bu kadar önemli olduğunu düşünemedim kusura bakmayın yanlız silemedim bir türlü..

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Bende yoneticiler felan haber verdim ama silmediler... Site yonetimi biraz degisik bi suredir...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende yoneticiler felan haber verdim ama silmediler... Site yonetimi biraz degisik bi suredir...

Bu kadar önemlimi abicim ya burda sohbet muhabbet araçlarımız hakkında bilgi için varız niye bu kadar kastınız başlığın dışına 3 mesajla çıktık diye eren kardeşimde sağolsun tavır yapıyor bu yönetimde yönetiyorsa forumu atsınlar beni

Bu kadar önemlimi abicim ya burda sohbet muhabbet araçlarımız hakkında bilgi için varız niye bu kadar kastınız başlığın dışına 3 mesajla çıktık diye eren kardeşimde sağolsun tavır yapıyor bu yönetimde yönetiyorsa forumu atsınlar beni
1.si tavir yok hocam merak etmeyin...

2.si her konu kendi basligi altinda faydali bence... Size bol muhabbetler...

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@matchplus bu asiri asiri hassas bi konu degil ama yillar oncesinde vay konuyu dagitiyorlar v.s. Diye cok tartisma cikmisti... Ben o yuzden bu kurali onemserim ( :smiley: sık sık :smiley: ben delmeme ragmen :smiley: )
Herkes anlayisli olmayabiliyor eren gibi...
Kut diye hic tanimazsin biri bisey yazar bos yere ariza cikar... Saygi der v.s. Can sikilir...
Kapali grup olmadigi icin forum dikkate gerek var diye dusunuyorum...

Birde ozellikle bu konu icin soylemem gerekirse,
zaten ankara icin cart curt sebeplerle bi seyler paylasilmiyor, eren guzel bi sey yapmis...
Bende bos bulundum uzun uzun yazdim... Hos olmadi yani, senin soru sormanda bi durum yok, olabilir... Ben uzun uzun bos bulunup yazdim...
Eskiden boyle oldugunda takip ederlerdi hatta soylenmese bile iki kelime bi sey yazip, yazilanlari suraya buraya aktardik felan derdi yoneticiler ama nedense forum yapisi degistiginden beri gordugum kadariyla cok geri donuş yapilmiyor...
Mesaj icine yazdim, tek tek sikayet butonunu kullandim, silin dedim... Tik yok baksana uzun suredir....
Neyse...
Eren yeniden pardon, anlayisin icin sagol...
Sen eklersen biseyler konuyla ilgili, bende online olursam zevkle uçururuz konuyu. Bunu sana extra bişeymiş gibi yaparIm demiyorum yanlış anlama. Ankara ile ilgili bişeyler görmek, muhabbetinde bulunmak benimde çok hoşuma gider. Ankarayıda desteklemek isterim. Bende nefes yok şu aralar. Yapanı coşturmak isterim, ayrıca görev adlederim. Ama tabi sistemde olmam lazim...
Simdi bunuda silin dicem yonetime onuda yapmicaklar...
Heralde dernek felan isler yoğun heralde...

Arkadaslar sizden tek bir konuda ricam olacak...
Bir Ağaç Bir Hayat

Burada destek beklerim

Ooooooo.....
Cok iyi olmuş... Tebrikler...

Ben faceten dusunuyoruma tikladim mecburen... Kıpırdayabilitem yok denecek kadar zayıf zira :smiley:
Buradan okumasam haberim bile olmaz, sanalda da tatilim uzun zamandir... Face sifremi bile unutmusum...

Ama katılabilmeyi çok isterdim...
Bizde önceden bi kaçkere yapmıştık böyle bişeyler, sonra maalesef hepsi yattara
Cok cok keyifli ve onurlu oluyor böyle etkinlikler. Hepsinden daha önemliisi " F A Y D A S I " tabiki...

@Eren gezenbilire konu acmani tavsiye edecektim (tercihindir tabiki)
Destek bulur, iyi olur, @hamdi abiler @kalıpçı mehmet abi @yolsuzlar felan kesin gelir diyecektim...
Hamdi abinin oğlu @tuna kardeşim katılıyorum demiş bile...

Konu açarsan da gezenbilire buraya link ver lütfen, atlayan olmasın...

S Ü P E R M İ Ş

Son düzenleme:

Ooooooo.....
Cok iyi olmuş... Tebrikler...

Ben faceten dusunuyoruma tikladim mecburen... Kıpırdayabilitem yok denecek kadar zayıf zira :smiley:
Buradan okumasam haberim bile olmaz, sanalda da tatilim uzun zamandir... Face sifremi bile unutmusum...

Ama katılabilmeyi çok isterdim...
Bizde önceden bi kaçkere yapmıştık böyle bişeyler, sonra maalesef hepsi yattara
Cok cok keyifli ve onurlu oluyor böyle etkinlikler. Hepsinden daha önemliisi " F A Y D A S I " tabiki...

Eren gezenbilire konu acmani tavsiye edecektim (tercihindir tabiki)
Destek bulur, iyi olur, @hamdi abiler @kalıpçı mehmet abi @yolsuzlar felan kesin gelir diyecektim...
Hamdi abinin oğlu @tuna kardeşim katılıyorum demiş bile...

Konu açarsan da gezenbilire buraya link ver lütfen, atlayan olmasın...

S Ü P E R M İ Ş

Ağaç Dikme Etkinliği Ankara (17 Nisan 2016)

Yolsuzlar ekibinin konudan haberi var. Sagolsun katilacaklar... Teşekkürler oneriniz için

Selamün aleyküm Abilerim Hiç aktivite yok mu takip ediyorum.Araba aldık öyle bakınıyorum.Tek olmaz ki Yalnızlık
ALLAHA mahsus bir olalım diri olalım.

Selamün aleyküm Abilerim Hiç aktivite yok mu takip ediyorum.Araba aldık öyle bakınıyorum.Tek olmaz ki Yalnızlık
ALLAHA mahsus bir olalım diri olalım.
Aleyküm selam... Sizi linkte paylaştığımız etkinlikte görmek isterim...

Bir Ağaç Bir Hayat

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.