Ankara Ve Çevresi Off Road Rotaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,352
Ankara burda toplanmış yine. Beyler yıllar önce zj 'mi satmadan burda mesaj paylaşmıştım. Ancak bir türlü bir organizasyon yapılamadı nedense... Sonra döndüm dolaştım yine zj alıyorum iyi mi :smiley:

Alp, şaşmazda tanıdık bir abimizle zj konusunda anlaştık. Pazartesi işlemleri tamamlıyoruz.
Sonrasında organizasyon düzenler bir araya geliriz inşallah.

Bu arada profil fotomdaki zj satmış olduğum eski olan ama yenisi de aynı renk aynı model :smiley:
Aaaaaaaaa inanmıyorum başımıza daş yağacak :smiley: :smiley: :smiley:

Etiketler

Ankara burda toplanmış yine. Beyler yıllar önce zj 'mi satmadan burda mesaj paylaşmıştım. Ancak bir türlü bir organizasyon yapılamadı nedense... Sonra döndüm dolaştım yine zj alıyorum iyi mi :smiley:

Alp, şaşmazda tanıdık bir abimizle zj konusunda anlaştık. Pazartesi işlemleri tamamlıyoruz.
Sonrasında organizasyon düzenler bir araya geliriz inşallah.

Bu arada profil fotomdaki zj satmış olduğum eski olan ama yenisi de aynı renk aynı model :smiley:
Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli günlerde kullan İnşallah...
Bende dönmeyince sen bana, heralde bi gelişme oldu diye tahmin etmiştim...
Selamlar...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli günlerde kullan İnşallah...
Bende dönmeyince sen bana, heralde bi gelişme oldu diye tahmin etmiştim...
Selamlar...

Alp teşekkürler abi. Yardımların için sağol çok değerli teknik bilgilere sahipsin, umarım bir organizasyonda buluşuruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar Merhaba Sizlere Elimden Geldiğince Kaydetmeye Çalışarak Ankara ve Çevresindeki Off Road Rotalarımı Paylaşacağım...
merhaba hocam hafta başında kendimiz bi rota belirledik başbereket köyünden girip çukurören istikametinde ilerleyip çeşitli bakir göllere uğrayarak dağlardan derelerden geçerek güdül e ulaşıp çok güzel yerler keşfettik yorucu ama çok keyifli idi,yaklaşık 50 km bol çamurlu ve zorlu yollardan geçtik sizde gitmek istersiniz diye söylemek istedim rota in mağaraları kirmil çayında son buluyor tabi uzatmak istemezseniz

merhaba hocam hafta başında kendimiz bi rota belirledik başbereket köyünden girip çukurören istikametinde ilerleyip çeşitli bakir göllere uğrayarak dağlardan derelerden geçerek güdül e ulaşıp çok güzel yerler keşfettik yorucu ama çok keyifli idi,yaklaşık 50 km bol çamurlu ve zorlu yollardan geçtik sizde gitmek istersiniz diye söylemek istedim rota in mağaraları kirmil çayında son buluyor tabi uzatmak istemezseniz
Birgün rehberlik yaparsaniz beraber gideriz... daha keyifli olur

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim bildiğim wiciloc diye bi uygulama var akıllı cihazlar için...
Rotalarınızı kaydebilir, rota takibi yapabilir ve rotanızı isterseniz paylasabilirsiniz...
Baska uyulamalarda var tabiki ama en yaygini su an bu diye biliyorum...
Ayrica baskalarinin gectigi rotalarida inceleyip gecebilirsiniz...
Arayuzu kolay. Kurcalayın, hoşunuza gidecek eminim...
Selamlar...

Rotalarınızı kaydebilir, rota takibi yapabilir ve rotanızı isterseniz paylasabilirsiniz...
Selamlar...

Benim kaydedip paylaştığım ortam wikiloc ortamı zaten... Teşekkürler

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar...

Alp selam,
çok teşekkürler. uygulamayı araştırdım diğer arkadaşlara yardımcı olması için düzeltiyorum 'wikiloc'.

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı sizi bi arada yakalamışken ebayde turlarken gözüm yükseltme kitlerine kayı verdi daha evvel sahibinden de de görmüştüm aracın sadece helezonla yükselmesi mümkünmüdür

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Benim kaydedip paylaştığım ortam wikiloc ortamı zaten... Teşekkürler

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben tam olarak sizi dusunerek yazmamistim... Farketmistim gerci bolgu incelerken, unutmusum...
Bazen bende offroad rotalarina bakiyorum.. Ekleniyor rotalar bayağı...
Ben tesekkur ederim...

Araç zaten daha uzun helezonla (helezonlu araçsa) veya helezon üzerine konulan get denilen ilavelerle yükselir...
Yani aracı yükselten daha uzun helezondur zaten...

Kit denilen parça grubunun içinden çıkan kol v.s. gibi parçalar yükseltilerek açıları bozulan yürüyen aksamı kuvvetlendirmek/olması gereken acılara getirmek içindir...

Bu konuda forum içinde çok paylaşım var...
İlgili konuları incelerseniz bir çok cevap bulursunuz...

Selamlar...

Teşekkürler hemen hemen hepsini okudum genel kanı kitle yükseltilmesi ben sadece şunu öğrenmek istedim sadece ve sadece helezon alıp taksak fark olurmu takozsuz getsiz kolsuz vesayresiz

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri