Ankara Ve Çevresi Off Road Rotaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,350
@erenea kardeşim yokmu bu aralar organizasyon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
977398364da0f8f1ad374e7f353a80e0

https://m.facebook.com/groups/1101739216548570?view=permalink&id=1179901248732366

Bekleriz...

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Kullanmıyordum sırf bu yüzden açtım,sayfa açılmıyor yada silinmiş diyor..
Bu arada profiline bakınca gördüm hemşeriymişiz

:smiley: maalesef iletişim için artık vazgeçilmez oldu... Facebookda Pars Tem olarak kapalı grubumuz var ona katılın isterseniz ordan daha hızlı iletişim saglariz sevgili hemşerim :smiley:

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba hocam hafta başında kendimiz bi rota belirledik başbereket köyünden girip çukurören istikametinde ilerleyip çeşitli bakir göllere uğrayarak dağlardan derelerden geçerek güdül e ulaşıp çok güzel yerler keşfettik yorucu ama çok keyifli idi,yaklaşık 50 km bol çamurlu ve zorlu yollardan geçtik sizde gitmek istersiniz diye söylemek istedim rota in mağaraları kirmil çayında son buluyor tabi uzatmak istemezseniz
merhaba, foruma yeni katıldım. bu da ilk iletim.

bir bora, bir de passatı çekici üzerinde satmak zorunda kaldıktan sonra 2 hafta önce freelander td4 aldım 2003 model.
bu bahsettiğiniz rota aracım için uygun mudur? değilse uygun olan bir rotayı payalaşabilir misiniz lütfen.
şimdiden teşekkür ederim.

merhaba, foruma yeni katıldım. bu da ilk iletim.

bir bora, bir de passatı çekici üzerinde satmak zorunda kaldıktan sonra 2 hafta önce freelander td4 aldım 2003 model.
bu bahsettiğiniz rota aracım için uygun mudur? değilse uygun olan bir rotayı payalaşabilir misiniz lütfen.
şimdiden teşekkür ederim.

Hoşgeldiniz ,bahsettiğim rota sizin aracınıza ağır gelir ve yanlız gitmenizi önermem..eğer ilginiz var ise face ten pars team e katılıp ordaki arkadaşlar ile konuşup yardım alabilirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri