Ankara - Uçuş Kulübü / Yamaçparaşütü Eğitimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supremo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,883

supremo

Yeni Üye
Ankara - Uçuş Kulübü

Yamaç Paraşütü Eğitimleri

Uçuş kulübü, bu sporu keyif için yapan ve asıl amacı uçmak olan kişilerden oluşur. Amacımız, hobimiz ve tutkumuz olan yamaç paraşütü sporunu, yamaçları ve gökyüzünü sizlerle paylaşmaktır.
Şehir hayatından ve stresten kaçmak, doğaya yakınlaşmak için uçmayı bahane ettik, sizleri de davet ediyoruz.

http://www.ucuskulubu.com

Etiketler
Ynt: Ankara - Uçuş Kulübü / Yamaçparaşütü Eğitimleri

Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi, ANKARA ve Merkezi olarak Denizli Pamukkale'de
Eğitimlerimiz her ayın ilk haftasında başlamaktadır.

Program:
Tanışma ve genel tanıtım buluşması,
Spor hakkında bilgiler, Malzeme bilgisi ve Uçuş Tekniği teorik eğitim. Uygulamalı yer çalışması

Çalışmaların yapıldığı yer: Ankara'nın 30 km güneyindeki Racon tepe ve civarı. Ulaşım günübirlik planlanmaktadır.

Teorik eğitim: Aerodinamik, Meteoroloji, Hava trafik kuralları, Acil durumlar.
Yer çalışması: Kanat hakimiyeti geliştirme.

Uçuşlar: Min. 10 adet başlangıç seviyesi uçuşu. Görevler tamamlanana kadar devam eder.
Amaç: Temel Kalkış-iniş ve 90 derecelik dönüş hakimiyeti geliştirmek.
Devam eden hafta sonlarında uygun hava koşullarına göre Ankara ve/veya Abant'ta uçuşlar devam edecektir. Kursun toplam süresi hava koşullarına göre değişmektedir.

Kurs kapsamına ders notları, uçuş ekipmanları dahildir. Ulaşım, konaklama ve yiyecek masrafları kursiyere aittir. Verilen tarihler kursun başlama tarihidir. Eğitim süresi hava koşullarına doğrudan bağlı olduğundan bitiş tarihiye ilgili bir öngörümüz bulunmamaktadır.

İrtibat:

Samet Ceylan

Tel: 0536 324 78 08

E-Posta: sametceylan@gmail.com

Detaylı bilgi için
www.ucuskulubu.com

Dscf2071600px

Ynt: Ankara - Uçuş Kulübü / Yamaçparaşütü Eğitimleri

Selamlar,

Uçuş Kulübü olarak 2-3 Mart hafta sonu Ankara'da yamaç paraşütü başlangıç eğitimlerimize başlıyoruz.

Ön kayıt için linkteki formu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt formunu doldurduktan sonra belirttiğiniz mail adresinize bilgilendirme maili atılacaktır.
http://www.ucuskulubu.com/tr/formlar/s/26

Eğitimler hakkında bilgi edinmek ve her türlü sorunuz için;
http://www.ucuskulubu.com

DSC 0982

DSC 0711

DSC 0831

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri