Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 590,524
Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Değerli Dostlar,
Severek kullandığım,güzel gezi ve etkinliklere imza attığımız,yeni ve farklı dostluklara vesile olan ve buradan fotolarını paylaştığımız Suzuki Grand Vitara aracımı bugün sattım.
Fakat doğada olmaya ve doğayı yaşamaya devam.
Buradan tanıdığım, tanıştığım ,ahbaplık ettiğim herkese selam ve saygılarımla.
Bu da son foto olsun...

IMG 20140318 01144

Etiketler

estergon0634' Alıntı:
Hayirli olsun insallah daha iyileri sizin olur

Teşekkür ederim,İnşaallah...
Buradan yine kamp ve Doğa yürüyüşü fotolarını paylaşmak istiyorum.
Grubumuz şu an mevcut araçların satılması ile biraz pasifize olmuş durumda ama biz yine doğada olmaya devam edeceğiz.
Selamlar,saygılar.

Salih abi sen sattın ben aldım:(Tüh.Yinemi yalnızlık yinemi keder:smiley:Oysa siteye Salih-Mesut abiler HADİ GİDELİM yazmaya girmiştim:smiley: hayırlı uğurlu olsun abi, alan hayrını görsün.

X5 012

X5 014

Vay yakışır Savaş Abime,
Duramadın değil mi Cip olmadan.Güle güle kullan abi,Allah kaza bela vermesin.
Ben de duramadım Vallahi.
Bu da benim,kısmet oldu dün aldık,bugün güzelce bir temizledim,elden geçirdim.ama 4x2, ancak pikniğe gideriz.
Yarın resimlerini yüklerim.

Images

Bu arada ne iş herkes araçları değiştiriyor, benden başka 400bin km denemesi yapmaya niyetli yok mu, cesaretimi kırıyorsunuz :D

Selam:smiley:Beyler en güzel piknik off-road u nerde olur??? Mesut abinin incekteki peyzaj tükanında:smiley:))bahçede mangal:smiley: Salih abi yap bi organizasyon.Oğluma mangal sözüm var:smiley:

sakyuz' Alıntı:
Büyük değişiklik olmuş bu, hayırlı olsun.

Bu değişiklik plansız oldu biraz.Suziyi sattık bildiğiniz gibi,uzun zamandır Tiguanlara merakım vardı.Uzun soluklu olmayacak,önümüzdeki ay satmayı planlıyorum,satmak için aldım daha doğrusu ama harbiden iyi makine...

sakyuz' Alıntı:
Bu arada ne iş herkes araçları değiştiriyor, benden başka 400bin km denemesi yapmaya niyetli yok mu, cesaretimi kırıyorsunuz :D

Valla biz 4000.000 km sürecine gidemiyoruz,ayran gönüllüyüz biraz galiba.
Yenilik iyidir,hayata heyecan katar,tavsiye ederim.:smiley:

Savaş Cherokee' Alıntı:
Selam:smiley:Beyler en güzel piknik off-road u nerde olur??? Mesut abinin incekteki peyzaj tükanında:smiley:))bahçede mangal:smiley: Salih abi yap bi organizasyon.Oğluma mangal sözüm var:smiley:

Savaş abi,kimseye söyleme biz geçen hafta Mesut abinin mekanda çalıştık,abim de geldi,Pazar günü de mangal yaktık ama fena üşüdük,mübarek yer sanki Işık Dağı.
Yapalım bir organizasyon, haftaya olmazsa planlayalım.Mekan çok güzel oldu,bir açılış yaparız olmazsa dostlarla beraber...:smiley:

İşte benim makinenin ilk resmi.
Valla güzel araba yapmışlar,1.4 TSİ 122 PSİ ama maşaallah,iyi kaçıyor.Hem tasarruflu hem de canlı...

IMG 20140405 01209

,1.4 TSİ 122 PSİ ama maşaallah,iyi kaçıyor.

100km/s ile giderken 3500 devri gösteren araçlardan sıkıldınız sanırım.
Forumlarda dönen hararet / kapak çatlatma / conta yakma muhabbetleri olmasa çok dert edilmez belki.
Yine de ben derim ki özlersiniz yakında suzuki'yi.
Ben de bir ara ne gerek var araç 4x4 olmasa da olur diyordum, ankara da günlerden bir gün üzerinde kışlık lastikler olan binek aracımla mıcırlı, dik ve karlı bir yokuşta başıma gelenlerden sonra fikrimi değiştirdim (hemde doğru dürüst kar yüzü göremediğimiz bu kış oldu bunlar). Ne bekliyordum bilmiyorum ama yine de şaşırtıcıydı.

Savaş abi salih abi hayirli uğurlu olsun güle güle binin her ikiside asil duruyor walla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri